The Body Shop

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trianka, Módosítva: 2016. április 15.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Ez a mangó illatú testradír valódi mangómag-olajat tartalmaz, amely segítségével nagyon hatásosan radírozza le az elhalt hámsejteket és varázsolja puhává a bőrt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Doracska

2021. május 18.

Életem eddigi legjobb testradírja!! Az illata, és utána a bőröm puhasága fenséges! Kifejezetten azt teszik benne, hogy nem kell utána testápoló. Én heti egyszer használom csak, annyi bőven elég. Ajánlom mindenkinek, nekem újra vevős. 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

sarah0425

2021. február 21.

3 hetente szoktam használni. Miután használom egy elég furcsa olajos réteget hagy a bőrömön. Ezután be szoktam kenni még testápolóval és extra szép és puha lesz tőle a bőröm :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 21.

Nessa

2021. január 27.

Hetente használok valamilyen bőrradírt, ezért ezt is kipróbáltam. Számomra kellemes, valahol a barack és mangó között van az illata, amit még másnap is érzek a bőrömön. Lemosása után olyan, mintha egy plusz réteget kapott volna a bőröm; egyáltalán nem kellemetlen, nem érzem hogy ne tudna lélegezni. Mivel az én bőröm nincs annyira kiszáradva, ezért kéthetente szoktam ezt a bőrradírt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

eveshepherd

2020. november 8.

Csodás mangó illatú, szencsés-olvadós testradír. Az volt eleinte furcsa, hogy szinte olajosan csúszós lesz tőle a bőröm, de annyira puhít, hidratál, illatosít, hogy ez sem tudta elvenni a kedvem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

Bonnieoo7

2020. június 17.

Nagyon jó illatú termék, én ugyan nem szeretem az ilyen macerás dolgokat, de a komolyabb pedikűrhöz mikor beáztatom a lábam akkor ezt szoktam tenni a vízbe. 👣 Hatására puha és illatos lesz, szívesebben foglalkozom utána vele (körömvágás, lakkozás - bár olajos állagú a radír, így érdemes zsírtalanitani előtte a körmöket). Ajándék volt, kis tégely, ha elfogy nem feltétlenül venném újra, mert az itthoni készleten lévő fürdősó, fürdőolaj vagy tusfürdő ugyanerre a célra megfelel nekem. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

KuliKali

2020. május 11.

Párszor használtam lábon, lábszáron ezt a testradírt. Nem az enyém, nekem eszem ágában nem lenne testradírt venni, akkor már inkább legyártom otthon. Az illata nagyon fincsi, és tény hogy tök puhává tette az amúgy nem túl száraz bőröm, de valami irdatlan nehéz lekaparni felvitel uután. Ilyen furcsa zsíros réteg képződik és alig jön le a vízben, szó szerint dörzsölni, kaparni kell. Nagyon fura.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

vomitmyheart

2019. október 1.

Engem nem győzött meg száz százalékig, ennél durvább radírozást keresek általában.
Ettől eltekintve kellemes kis termék, az illatát nagyon szeretem és a nagy radírozásaim között néha-néha ilyen gyengébb dolog sem árt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

knoemi07

2019. március 17.

Valami isteni az illata!!!! A tégely tartalma sajnos kevés, hamar elfogyott. Az állaga kocsonyás, picit olajos, nekem nagyon tetszett!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

PinkMcFreeze

2019. január 7.

Az illata mennyei, nagyon mesés 😍 Állaga, szìne és a szemcséi is tetszenek 🙂 Az arcomon próbáltam ki és semmilyen bőrirritációt nem okozott 😍 Vékonyan kentem fel és gyorsan beszìvódott és keveset kellett lemosni az arcomról. Csoda számba megy, hogy nem lett semmilyen réteg az arcon pluszba. Végeredmény nagyon-nagyon pihe puhi bőr 🧡 Az ára miatt, nálam erős 4 csillag, de nagyon tetszik 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Vanylia

2018. július 29.

Ez a testradír vált be eddig a legjobban. A szemcséi nem durvák, az illata fantasztikus, és a hatása is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.