KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trianka, Módosítva: 2016. április 15.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Ez a mangó illatú testradír valódi mangómag-olajat tartalmaz, amely segítségével nagyon hatásosan radírozza le az elhalt hámsejteket és varázsolja puhává a bőrt.

dechertadel

Korcsoport: < 18
2018. március 1.

Nagyon kellemes, trópusi illata van! Nagyon régóta kerestem már egy jó testradírt, és ez nagyon bevált! Én a kis kiszerelést használtam még csak és sajnos rohamtempóban fogy, de biztos hogy beruházok majd a nagy kiszerelésre! Bár elég sokba kerül, a Body Shopra ez jellemző, és én egyik termékükben sem csalódtam még, ebben sem!

dechertadel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 1.

BlairM

2018. február 14.

Sokféle testradírt próbáltam már, számomra ez vált be a legjobban. Az illata nagyon kellemes, hosszan tartó, imádom, hogy használat után mindig puha, finom tapintású lesz a bőröm. Nagyon elégedett vagyok, annyira megszerettem, hogy Karácsonyra a kis ajándékcsomagokba is beszereztem egy-kettőt (:

BlairM
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Panda90

2018. január 11.

A valaha próbált legjobb testradír! Karácsonyra kaptam ajándékba és azonnal szerelem lett nálam. Az illata valami hihetetlenül jó, legszívesebben beleharapnék. Az állaga remek, könnyen használható és radírozás után a bőröm pihe-puha, illatos. Biztosan újraveszem, ha elfogy!

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

orsisro

2017. december 26.

Isteni illatú, legszívesebben beleharapnál. Hatását tekintve is elégedett vagyok, én legtöbbször az arcom radírozására használom, amire tökéletesen bevált. Ha csak sima vízzel öblíted le kicsit olajos érzetet hagy, de ez könnyen eltávolítható, ha esetleg zavar. Az illat sokáig megmarad a bőrön. :)

orsisro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

petrakauth

2017. augusztus 27.

Imádom! Bementem a bodyshopba, testradírt keresve és három "versenyző" közül, végül rá esett a választásom. Nem bántam meg, sőt! Az első pozitívum, hogy tudod úgymond "szabályozni" a radírozás erősségét. Száraz bőr - erősebb radírozás, nedves - gyengébb, ugyanis a szemcsék enyhén "olvadoznak". Mindkét módon nagyon jól működik szerintem, és mindenhogy jól hidratál és kellemesen olajos marad a bőröd. Ha ez még nem lenne elég nagyon sokáig tart a mangó illat a bőrön - főleg ha esetleg még egy mangós tusfürdőt is használsz mellé. Csak ajánlani tudom.

petrakauth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

eperturmix

2017. május 9.

Nagyon jó az illata,nem olyan kamu édes,hanem tényleg a mangó jut eszembe,kár,hogy vízzel érintkezve,bőrön már nagyon haloványan érződik.A szemcsék megfelelően nagyok,de nem karcolnak,és legalább nincs olyan érzésem,hogy tejbegrízzel kenekedek.Külön tetszik,hogy egy idő felolvadnak így tudom meddig kell dörzsizzem magam.Hatásilag jó,jól esik utána krémezni,sokkal simább a bőröm,érezhető,hogy tisztább,megvált az elhalt hámsejtektől.
Ezek mind mind pozitívumok,egyetlen egy van,ami miatt viszont nem fogom újra megvenni,az pedig az arany ára...miért kell ilyen rohadt drága legyen??

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

auberginecat

2017. április 21.

szettben kaptam, tegnap próbáltam ki először, és mondhatni le vagyok nyűgözve. nagyon kellemes, természetes mangós illata van, ami tegnap óta még mindig érződik, de szerencsére nem tolakodóan, csak éppen olyan kellemesen, lágyan. az állaga nekem nagyon tetszik, korábban használtam pár fajta testradírt, és azokban nem tetszett, hogy sóderszerű szemcsékkel dolgoznak, ez viszont nagyon kellemes, nem durva, ugyanakkor hatásos. lemosás után kicsit furcsa, viaszos érzetem támadt, amit nem tudok hová tenni, de a mangós tusfürdővel megmosakodva ez is eltűnt. összességében nagyon elégedett vagyok, viszont szerintem ezek a body shop cuccok eléggé túl vannak árazva, úgyhogy mínusz 1 csillag.

auberginecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Black Fairy

2017. március 4.

Jelenleg ezt használom - van még egy sheas tartalékba - és nagyon kedvelem...nagyon jól hidratál, a szemcsék finomak, mégis hatékonyak, az illata is finom és a mangós testvajukkal együtt egyszerűen verhetetlen kombo télre - melegebb, nem fűtős-száraz bőr időszakban önmagában is elég a hidratálása. :)

Hatalmas TBS testradír rajongó vagyok, viszont az illata miatt inkább a sheásra szavazok, bármennyire hatékony is ez. :)
Persze öt csillagot kap így is. :)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

Persze öt csillagot kap így is. :)

crazy724

2017. február 27.

Nagyon szeretem az illatát, viszonylag tartós. A radírozó szemcsék lehetnének valamivel durvábbak, mert így túlságosan finom, a radírozó hatása kb. nulla. Szuperul hidratál, semmilyen hidratáló krémet nem igényel a használata után a bőröm.

crazy724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 27.

lucyp

2017. január 17.

szuper illata van, élmény fürdeni vele, nagyon szeretem és mindig puha lesz tőle a bőröm!

lucyp
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.