The Body Shop

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trianka, Módosítva: 2016. április 15.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Ez a mangó illatú testradír valódi mangómag-olajat tartalmaz, amely segítségével nagyon hatásosan radírozza le az elhalt hámsejteket és varázsolja puhává a bőrt.

Bonnieoo7

2020. június 17.

Nagyon jó illatú termék, én ugyan nem szeretem az ilyen macerás dolgokat, de a komolyabb pedikűrhöz mikor beáztatom a lábam akkor ezt szoktam tenni a vízbe. 👣 Hatására puha és illatos lesz, szívesebben foglalkozom utána vele (körömvágás, lakkozás - bár olajos állagú a radír, így érdemes zsírtalanitani előtte a körmöket). Ajándék volt, kis tégely, ha elfogy nem feltétlenül venném újra, mert az itthoni készleten lévő fürdősó, fürdőolaj vagy tusfürdő ugyanerre a célra megfelel nekem. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

KuliKali

2020. május 11.

Párszor használtam lábon, lábszáron ezt a testradírt. Nem az enyém, nekem eszem ágában nem lenne testradírt venni, akkor már inkább legyártom otthon. Az illata nagyon fincsi, és tény hogy tök puhává tette az amúgy nem túl száraz bőröm, de valami irdatlan nehéz lekaparni felvitel uután. Ilyen furcsa zsíros réteg képződik és alig jön le a vízben, szó szerint dörzsölni, kaparni kell. Nagyon fura.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

vomitmyheart

2019. október 1.

Engem nem győzött meg száz százalékig, ennél durvább radírozást keresek általában.
Ettől eltekintve kellemes kis termék, az illatát nagyon szeretem és a nagy radírozásaim között néha-néha ilyen gyengébb dolog sem árt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

darbarad

2019. április 9.

A mangó és az apró szemcsés testradírok szerelmeseinek mindenképp kötelező darab. Rám csak a mangós rész igaz, szeretem az érezhető és hatásos dörzsit, amit ettől a terméktől nem kaptam meg. Ezt viszont egy percig sem bántam (mivel Karácsonyra kaptam, szóval nem a saját pénzem ment el rá), akkor vettem elő, mikor valami extra kényeztetésre volt szükségem, egy nehéz nap után. Annak viszont drága lenne, így nem fogok betankolni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

knoemi07

2019. március 17.

Valami isteni az illata!!!! A tégely tartalma sajnos kevés, hamar elfogyott. Az állaga kocsonyás, picit olajos, nekem nagyon tetszett!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

PinkMcFreeze

2019. január 7.

Az illata mennyei, nagyon mesés 😍 Állaga, szìne és a szemcséi is tetszenek 🙂 Az arcomon próbáltam ki és semmilyen bőrirritációt nem okozott 😍 Vékonyan kentem fel és gyorsan beszìvódott és keveset kellett lemosni az arcomról. Csoda számba megy, hogy nem lett semmilyen réteg az arcon pluszba. Végeredmény nagyon-nagyon pihe puhi bőr 🧡 Az ára miatt, nálam erős 4 csillag, de nagyon tetszik 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Vanylia

2018. július 29.

Ez a testradír vált be eddig a legjobban. A szemcséi nem durvák, az illata fantasztikus, és a hatása is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

dechertadel

2018. március 1.

Nagyon kellemes, trópusi illata van! Nagyon régóta kerestem már egy jó testradírt, és ez nagyon bevált! Én a kis kiszerelést használtam még csak és sajnos rohamtempóban fogy, de biztos hogy beruházok majd a nagy kiszerelésre! Bár elég sokba kerül, a Body Shopra ez jellemző, és én egyik termékükben sem csalódtam még, ebben sem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

BlairM

2018. február 14.

Sokféle testradírt próbáltam már, számomra ez vált be a legjobban. Az illata nagyon kellemes, hosszan tartó, imádom, hogy használat után mindig puha, finom tapintású lesz a bőröm. Nagyon elégedett vagyok, annyira megszerettem, hogy Karácsonyra a kis ajándékcsomagokba is beszereztem egy-kettőt (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Panda90

2018. január 11.

A valaha próbált legjobb testradír! Karácsonyra kaptam ajándékba és azonnal szerelem lett nálam. Az illata valami hihetetlenül jó, legszívesebben beleharapnék. Az állaga remek, könnyen használható és radírozás után a bőröm pihe-puha, illatos. Biztosan újraveszem, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.