The Body Shop

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: vfgyongyi3012, Módosítva: 2017. december 18.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Matt folyékony rúzsaink 12 varázslatos, természet ihlette színben pompáznak. 100% vegán formulájuknak és krémes textrúrájuknak köszönhetően könnyed és kényelmes viseletet biztosítanak és nem szárítják ajkaidat. Glutén- és kármin mentesek.

• 12 feltűnő, természet ihlette árnyalat

Ár: 1500 Ft + pk , Eladó: Sancsa
Állapot: Új, Helyszín: Budakalász, fizetés: Előre utalás után postázom
valencica

2019. április 16.

Goa Magnolia szīnben van meg, és ez a kedvenc rúzsom. Imádom a színét, és hogy nem foltokban, darabokban jön le, hanem legfeljebb a színe kopik. Vannak sokkal drágább, prémium rúzsaim, de azok csúnyábban jönnek le. Felkenéskor elég sokáig szárad, akkor vigyázni kell vele, nekem a fogamra is ragad olyankor. De utána tényleg imádom. Szerintem venni fogok más színben is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

pattelin

2019. április 11.

A Nairobi Camellia árnyalatban van meg. Az egyik legjobb hétköznapi rúzsom. Könnyű felvinni, eldolgozni. Viszonylag hamar megszárad és nem hagy ragacsos érzetet. Szépen kopik. A színe nagyon szép mályvás-rózsaszínes! Ami nagyon jó még, hogy nem vagy csak alig szárítja a szám! Néha púderrel fixálom és elég tartós így! Lehet, hogy veszek még valamilyen árnyalatot belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

zoe125

2019. április 10.

Nagyon szuper. Nem szárít, tartós. Könnyű felvinni mert nem rögtön szárad meg, lehet korrigálni. Számomra tökéletes rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

degubaba

2019. április 9.

Nem szárít, tartós. Nekem a nude árnyalatok nem állnak jól, de a 018 a favorit. Szépen fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

biju94

2019. március 4.

34-es arnyalatat birtoklom , a tobbi szin nem igzan illik hozzam, de lehet meg a nudeosabb arnyalataival teszek egy probat hatha...
Fincsi ragogumi illata van. Szep, jol pigmentalt szine van, konnyu felvinni/eldolgozni, nem hagy ragacsos erzetet és szep mattra szarad. Nem szarit. Eves /ivasnal ugyanannyira kopik mint barmely mas matt ruzs....
1* levonas az ara miatt kap.
Ugyanezt mas mattra szarado ruzs is tudja kevesebb penzert...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 4.

1* levonas az ara miatt kap.
Ugyanezt mas mattra szarado ruzs is tudja kevesebb penzert...

aniko19

2019. január 25.

Imádom! Kedvenc rúzsom hétköznapokra. Nem szárít, tartós és felvitel után egyáltalán nem képez réteget az ajkaimon. Az árát sem sokallom, figyelembe véve, hogy a drogériákban vannak ennél drágább rúzsok is sokkal rosszabb minőséggel. Szerintem megéri az árát abszolút, csak ajánlani tudom! Kár, hogy nem figyeltem fel előbb rá, sok pénzt megspórolhattam volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

AnikoR

2019. január 11.

Számomra az ultimate rúzs! Tartós, nem szárít, finom az illata, és abszolút csókálló! :)
Az sem másodlagos, hogy gyönyörű a színválaszték, az ára verhetetlen, sokáig elég, és könnyen beszerezhető. Na és persze az, hogy gyönyörűen kopik. Egyszerűen fakóbb lesz hosszabb viselés után, míg más rúzsok foltokban kopnak, ami miatt folyton ellenőrizni kell, hogy hogy néz ki... Eddig három árnyalatot vásároltam meg, de nem tervezem bővíteni "kollekciót" inkább ezeket veszem újra, ha elfogynak.
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Imádom!

arnika

2019. január 4.

A sötétebb színek sajnos nem fednek jól és egyenletesen, a Mauritius Dahlia árnyalatot szereztem be és sajnos nem vált be, a tartóssága sem az igazi. Tudom hogy ezeket a bordó árnyalatokat nehéz szép összetevőkből jól megcsinálni, úgyhogy a világosabb árnyalatoknál érdemesebb szétnézni. Előnye viszont hogy nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

rekaviragm

2019. január 2.

Nagyon kevés rúzst viselek el magamon, hiába tetszenek, érzem, hogy ott vannak, és minden életet kiszívnak az ajkaimból...
Na de ez! Annyira jó érzés viselni! Gyönyörűen mattra szárad, tartós, egyenletesen kopik, szép színekben kapható. Az első színem a windsor rose volt, ami egy tökéletes nude árnyalat, azóta pedig beszereztem a taipei orchid-ot is.
Az illatáért ha lehetne, plusz pontot adnék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Az illatáért ha lehetne, plusz pontot adnék

Martika98

2018. december 10.

Húha! Hol is kezdjem? Mikor először próbáltam, és elkezdtem benne inni-enni kb teljesen lekopott, próbáltam púderrel fixálni, mert úgy éreztem nehezen szárad, de úgy csak elkenődött, illetve halványult. Kevés szín van belőle, de azok nagyon szépek. A 026-os Goa Magnolia árnyalat van meg. Természetesen, mint az összes többi matt rúzs, ez is lekopott belül, ahol az ajkaim összeérnek. Befogja a bögrét, meg úgy mindenen nyomot hagy.

Második nap újra nekiálltam tesztelni, és rájöttem, hogy csak várni kell, hogy megszáradjon. Úgy 10-20 perc után, ha addig nem csinálok semmit egész szépen fennmarad. Az evést nem bírja ki, de én teázni simán tudtam benne. Szép, ha a lekopott részeknél kipótolom. Viselete teljesen kellemes, mintha fenn sem lenne. Nem szárít, nem ül meg a ráncokban, fokozatosan kopik. Drágának tartom, mivel a Lovely k lipsek sokkal olcsóbbak, és tudják ugyanezt, egyedül a kevés színválaszték miatt álltam neki matt rúzsokat tesztelni. Ebben nem csalódtam nagyot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Színezék. Piros.