KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Matt folyékony rúzsaink 12 varázslatos, természet ihlette színben pompáznak. 100% vegán formulájuknak és krémes textrúrájuknak köszönhetően könnyed és kényelmes viseletet biztosítanak és nem szárítják ajkaidat. Glutén- és kármin mentesek.

• 12 feltűnő, természet ihlette árnyalat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

phg26

2017. november 23.

Szepen fed, viszonylag tartos is, egyenletesen kopik. Nekem nem szaritja az ajkam, viszont mindenkepp erdemes hidratalni, radirozni elotte, mert ha egy kicsit is szaraz az ajak, hajlamos azt kiemelni. A szine gyonyoru. 😊

phg26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

SztanikMona

2017. november 2.

A színe szép volt, de nekem az ajkakon darabos volt és nem is túl tartós.

SztanikMona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

A színe szép volt, de nekem az ajkakon darabos volt és nem is túl tartós.

eszterker

2017. november 1.

A Taipei Orchid árnyalatot használom, és meg vagyok vele elégedve. Nem egész napos, de azért tartós, nem szárít, egyenletesen kopik, és ez az árnyalat mindenhez megy, diszkrét, de elegáns. Egyetlen apró hátránya, hogy akinek alapból nincs, annak javasolt venni mellé ecsetet is, mert a saját applikátorával elég macerás felvinni, túl vastagon lehet kenni, de ecsettel szuper!

eszterker

Maknae

2017. október 31.

Gyönyörű a színe, de nagyon szárít, hamar kopik, és korrigálni szinte lehetetlen. Ha valami félremegy, törölheted le az egészet, és festheted újra. Kár, hogy ennyire macerás, mert a színe (ami esetemben a legsötétebb, Sicily Iris) nagy kedvencem lett, úgyhogy ha tartósabb lenne, 6 csillagot kapna.

Maknae
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

angyalka1225

2017. október 26.

Kissé félve vettem meg a Paris Peony árnyalatot, mert már elég sokszor megjártam az élénk színekkel, még a drágább márkáknál is. De ez végre tényleg szépen fed, tartja a színét, nem ragad, viszont nem is szárít, és ami a legjobb: lassan és szépen kopik, nem lesz "most pusziltam be egy lekváros kenyeret"-hatása. :) Érdekes, hogy bár a poháron nyomot hagy, a barátom száján nem, szóval valamennyire csókálló is. :D (Nyilván egy make-out sessiont nem bírna ki..:)) A Glamour napokon szereztem be, de már gondolkozom, hogy a Joy napokon melyik szín legyen majd a következő "áldozat". :) Ja, az illata is nagyon fincsi!

angyalka1225
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

makeupbaby

2017. október 18.

Nagyon szeretem! Tartós és egyáltalán nem szárit! 5*

makeupbaby
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Nagyon szeretem! Tartós és egyáltalán nem szárit! 5*

szilvasitimea

2017. október 12.

Két árnyalatot vettem meg; a Goa magnoliát, és egy sötétebb bordót, annak nem tudom már a fantázianevét. Két véglet..... Az első tökéletesen bevált, nagyon könnyű felvinni, nem csomósodik, nem foltos...gyorsan megszárad, és ha megszáradt nem fog, nehéz leszedni, jó tartós. Csak természetesen belül jön le gyorsan, de akkor sajnos csúnyán néz ki, mert nem szépen kopik :( Így hát korrigálni kell.
De összességében nagyon jó tartós, és az illata is nagyon finom.
Sajnos a másik véglet, a sötétbordó színű az borzasztó rossz....a színe nagyon jó, de sajnos nehéz felkenni. Nem tudom, hogy csak én vagyok-e a béna,de többszöri próbálkozásra is rettenetes csomós, nem lehet eldolgozni szépen, és nagyon foltos lesz a végeredmény. A szín nem egységes ha felkenem, hiába próbálkozom vele.

Úgy hogy fele-fele arányban jó is meg nem is. :)

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

De összességében nagyon jó tartós, és az illata is nagyon finom.

Úgy hogy fele-fele arányban jó is meg nem is. :)

Pepperoni

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 25.

Nekem a Nairobi Camellia árnyalatában van.
Gyöngyörű, különleges szín.
Imádom, tartós, minőségi.
Viszonylag lassan szárad meg.

Pepperoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nekem a Nairobi Camellia árnyalatában van.
Gyöngyörű, különleges szín.
Imádom, tartós, minőségi.
Viszonylag lassan szárad meg.

bianka66101

Korcsoport: < 18
2017. július 12.

Több árnyalat is megvan. Van egy nude ,élenkebb, és egy elég sötét. Mindegyik nagyon tartós és nem csúszkál el. A sötét felvitelénél nagyon kell figyelni ,hogy ne legyen foltos. Nagyon picit szárítanak csak. Nekem a legtartósabb az élenk árnyalat. Egy evést is nagyjából teljesen jól kibirnak ,viszont nem csókállóak. Illata mindegyiknek más de elég erőteljes.

bianka66101
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 12.

Asianlover

2017. június 14.

Két hete sikerült beszerezni Parndorfban 30% kedvezménnyel. Ps. mindenkinek csak ajánlani tudom az outletet, mindenen alapból 30% kedvezmény van, de pl a karácsonyi kalendárium dobozt is 49% kedvezménnyel árulták már december 1-jén... vs a magyar boltjaik, ahol max 20% a kedvezmény kivéve az új termékeket - és legalább 3 évig minden új... no comment. Lényegre visszatérve: gyönyörű színeik vannak, legszívesebbet mindegyikből kérnék egyet! Az állaga valóban kissé morzsás, ami meglepő módon nem annak a jele, hogy beszáradt :D és felkenve tök jó krémes. Egyáltalán nem szárítja az ajkat. Az illata erős gyerekrágó - hogy ez pozitív-e, az szubjektív. Ami nálam viszont levon az értékéből, az a tartóssága. Olyan mint egy átlagos rúzs, azonnal lekopik. 3 és fél csillagot adnék neki szívem szerint, de azért inkább a négyest húzom be. A Pupa sokkal tartósabb, de sokkal jobban szárít is.

Update: annyira megszerettem, hogy vettem még 2 színt, így már hárman vannak: Nairobi, Paris és Goa.

Asianlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.