KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: vfgyongyi3012, Módosítva: 2017. december 18.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Matt folyékony rúzsaink 12 varázslatos, természet ihlette színben pompáznak. 100% vegán formulájuknak és krémes textrúrájuknak köszönhetően könnyed és kényelmes viseletet biztosítanak és nem szárítják ajkaidat. Glutén- és kármin mentesek.

• 12 feltűnő, természet ihlette árnyalat
  • Matt hatás
  • Krémesen könnyed formula
  • Nem szárít
  • 100% vegán, glutén- és kármin mentes

Ár: 1500+posta ktg , Eladó: Hencida
Állapot: 1 szer használt, Helyszín: Eger, fizetés: Utalás, személyesen
Ár: 900 , Eladó: szilvasitimea
Állapot: Egyszer használt,de ecsettel, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen: Lehel tér M3, Örs vezér tere M2, Deák Ferenc tér M3. Postázom is szívesen/foxpost.

Snehulienka

2018. április 1.

Nekem ez a kedvenc matt lipstickem, korábban pupát, sleeket és maybellinet próbáltam, de ez volt messziről a legjobb. Finom az illata, egyszerű a felvitele, és a tartóssága is pont annyira tartós, amennyire kell. Egy vacsorát nem nagyon él túl, de mivel egyszerű felkenni, ez nem is baj. Nekem 3 szín van meg belőle, a nairobi camellia visszafogott színe közülük a kedvencem. Amiután az elsőt (taipei orchid) megvettem, minden más rúzst elfelejtettem.

Snehulienka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Wr.

2018. március 3.

A Goa Magnolia színben vettem meg, szép, tavaszi élénk árnyalat. Szépen pigmentált, jól fed, krémes az állaga és jól lehet dolgozni vele. Összehasonlítani a Sleek és a Max Factor folyékony tartós rúzsaival tudom, azokhoz képest nem teszi olyan ráncossá az ember száját a rúzs és határozottan krémesebb állagú, mint a Sleek. Talán nem is szárít annyira, mint a két fent említett márka, de másfelől ez a rúzs NAGYON lassan szárad és eléggé könnyen kopik. Előny, hogy halványul, mint egy sima rúzs, és nem pigmentdarabokban lepereg, mint a Max Factor mondjuk, de szóval nem olyan tartós ez a rúzs. Attól függetlenül pozitív a benyomásom róla, így elsőnek 4 csillagot kap.

Wr.
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Fayette

2017. december 22.

Nairobi camellia árnyalatban sikerült beszereznem, nagyon szép finom rózsaszin, és az illata valami mennyei, habár akárhogy gondolkozom, nem jut eszembe mire hasonlit :D
Nem szárad teljesen mattra, kicsit inkább satin finishe van, ami egyébként nem rossz pont. Az állaga sem a megszokott matt folyékony rúzsokra emlékeztet, de egyébként szépen lehet vele dolgozni. A tartósságával nem vagyok teljesen megelégedve, de egyenletesen kopik, szóval lehetne rosszabb is. A windsor rose nude árnyalatot még mindenképpen be fogom szerezni.

Fayette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

deodata96

2017. december 19.

Nekem a Tokyo Lotus árnyalat van meg, jól fed, a kopása egyenletes a nap folyamán(pedig nem kíméletem: ettem, ittam). Kellemes az illata is, de érdemes előtte ápolni az ajkakat.

deodata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

vfgyongyi3012

2017. december 18.

Nekem is a Windsor Rose szín van meg. Szeretem, szép nude színe van.

vfgyongyi3012
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Nekem is a Windsor Rose szín van meg. Szeretem, szép nude színe van.

Hencida

2017. december 17.

winsdorrose színben vettem meg. Felvitele könnyű, viszonylag tartós, ha kopik, akkor egyenletesen jön le. Ez a szín szolíd és természetes. Szeretem.

Hencida
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

phg26

2017. november 23.

Szepen fed, viszonylag tartos is, egyenletesen kopik. Nekem nem szaritja az ajkam, viszont mindenkepp erdemes hidratalni, radirozni elotte, mert ha egy kicsit is szaraz az ajak, hajlamos azt kiemelni. A szine gyonyoru. 😊

phg26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

SztanikMona

2017. november 2.

A színe szép volt, de nekem az ajkakon darabos volt és nem is túl tartós.

SztanikMona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

A színe szép volt, de nekem az ajkakon darabos volt és nem is túl tartós.

eszterker

2017. november 1.

A Taipei Orchid árnyalatot használom, és meg vagyok vele elégedve. Nem egész napos, de azért tartós, nem szárít, egyenletesen kopik, és ez az árnyalat mindenhez megy, diszkrét, de elegáns. Egyetlen apró hátránya, hogy akinek alapból nincs, annak javasolt venni mellé ecsetet is, mert a saját applikátorával elég macerás felvinni, túl vastagon lehet kenni, de ecsettel szuper!

eszterker

Maknae

2017. október 31.

Gyönyörű a színe, de nagyon szárít, hamar kopik, és korrigálni szinte lehetetlen. Ha valami félremegy, törölheted le az egészet, és festheted újra. Kár, hogy ennyire macerás, mert a színe (ami esetemben a legsötétebb, Sicily Iris) nagy kedvencem lett, úgyhogy ha tartósabb lenne, 6 csillagot kapna.

Maknae
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Színezék. Piros.