KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: vfgyongyi3012, Módosítva: 2017. december 18.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Matt folyékony rúzsaink 12 varázslatos, természet ihlette színben pompáznak. 100% vegán formulájuknak és krémes textrúrájuknak köszönhetően könnyed és kényelmes viseletet biztosítanak és nem szárítják ajkaidat. Glutén- és kármin mentesek.

• 12 feltűnő, természet ihlette árnyalat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

natulcien

2018. október 10.

Az egyik kedvenc folyékony rúzsom. Most tervezek venni még belőle, mert tökéletes. Rengeteg rúzst próbáltam, és ez felveszi a versenyt a Huda termékekkel, ami nagy szó. Tényleg nagyon krémes, de nem csúszkál, csak az elején, aztán helyén marad. Nem szárít, amit eddig csak pár high-end termék tudott. Nagyon kellemes viselet, és gyönyörűen kopik. A legjobb a mindennapokra, mikor nincs időm ellenőrizgetni a rúzsom, de mégis szeretnék feltűnő színt. A 010-es gerberás nevű árnyalat a kedvencem. Narancsos, korallos, meleg pirosas üde szín. Hosszútávon azt vettem észre ez lett a kedvencem és legtöbbször érte nyúlok, mert kocsiban is pikk-pakk fel tudom tenni, nem kell műszerész ecset hozzá. Nem szárad túl gyorsan, sem túl lassan. Lenyomta Pupáékat, Makeup revolutiont, Hudát, és Jeffriet, a Lime crimeot is. Még Bobbinál is jobb. egyszerű de nagyszerű.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 10.

szepseg20

2018. szeptember 19.

A bulis öltözék tökéletes kiegészítőszere :)

szepseg20
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 19.

A bulis öltözék tökéletes kiegészítőszere :)

patriczia

2018. szeptember 19.

A rajomgásomat mutatja, hogy már 4 árnyalatban van meg, és további 3 beszerzését is tervezem. Szinte minden nap használom valamelyiket. Szeretem, hogy könnyű az állaga, nem érzem úgy, mintha valami folyamatosan az ajkaimon ülne. Nekem tartósságban is elég jól bírja (szájceruzával), és tényleg szép egyenletesen kopnak még a sötétebb színek is, így sosem nézek ki velük idiótának. Ja és amit még szeretek, hogy nem kenődik össze-vissza a fogakra meg a szájszélre, hanem betonbiztosan marad a helyén.

patriczia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

cseri88

2018. szeptember 2.

A Windsor Rose új tulajdonosa vagyok és nagyon bírom :) Nem vagyok rúzsos lány, inkább egy-kettőm van, ami CF és szeretek. Inkább sminkes vagyok, mint rúzsos és ehhez az is hozzájárul, hogy elfelejtem, hogy rajtam van és simán megfeledkezem róla evésnél vagy ivásnál és, így nem nagyon bírja ki a nap végét, de szoktatom magam, hogy a belső hang súgja, "van rajtad rúzs, figyelj oda, nem hallod? ". Sminkelés első lépése legyen, hogy bekenjük a szánkat ( fuhh, eddig kimondva nem tűnt ennyire idétlennek, de leírva igen fura :D) valami ápolóval és mire rúzsozásig elérünk, addigra szépen lehet vele dolgozni. Szerintem, erre figyelni kell, matt rúzsnál, mert, ha nem, akkor napközben érezni fogod, hogy a rúzs egy démon és kiszívja a szádból az életet :D Windsor Rose-om illatát nem nagyon szeretem, de számon a színét, viszont nagyon. Tetszenek a TBS termékek amúgy is, így 5 csillagot megkapja, még, ha nekem nem is annyira tartós. Nude színeket favorizálom, ha rúzst használok, így abszolút kedvenc lett. Lenne esküvőm, ezt kenném fel, még párom is elvenne feleségül, mert, ha megcsókolna nem tapadna az ő szája is, mint a szájfényeknél:D

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

beautyfanrb

2018. augusztus 26.

A Windsor Rose árnyalatot tudhatom a magaménak és meglepően jól teljesít. A színe gyönyörű (megy a fakó bőrömhöz), felvitelkor nagyon krémes,de viszonylag hamar szárad. Olvastam, hogy másoknál nem volt túl tartós, nekem azonban sokáig fent maradt és egyenletesen kopott.
Viszont szerintem, ha valakinek szárazak az ajkai azon nem feltétlenül mutat jól, ezért érdemes előtte hidratálni, esetleg radírozni.

beautyfanrb
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Snehulienka

2018. április 1.

Nekem ez a kedvenc matt lipstickem, korábban pupát, sleeket és maybellinet próbáltam, de ez volt messziről a legjobb. Finom az illata, egyszerű a felvitele, és a tartóssága is pont annyira tartós, amennyire kell. Egy vacsorát nem nagyon él túl, de mivel egyszerű felkenni, ez nem is baj. Nekem 3 szín van meg belőle, a nairobi camellia visszafogott színe közülük a kedvencem. Amiután az elsőt (taipei orchid) megvettem, minden más rúzst elfelejtettem.

Snehulienka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Wr.

2018. március 3.

A Goa Magnolia színben vettem meg, szép, tavaszi élénk árnyalat. Szépen pigmentált, jól fed, krémes az állaga és jól lehet dolgozni vele. Összehasonlítani a Sleek és a Max Factor folyékony tartós rúzsaival tudom, azokhoz képest nem teszi olyan ráncossá az ember száját a rúzs és határozottan krémesebb állagú, mint a Sleek. Talán nem is szárít annyira, mint a két fent említett márka, de másfelől ez a rúzs NAGYON lassan szárad és eléggé könnyen kopik. Előny, hogy halványul, mint egy sima rúzs, és nem pigmentdarabokban lepereg, mint a Max Factor mondjuk, de szóval nem olyan tartós ez a rúzs. Attól függetlenül pozitív a benyomásom róla, így elsőnek 4 csillagot kap.

Wr.
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Fayette

2017. december 22.

Nairobi camellia árnyalatban sikerült beszereznem, nagyon szép finom rózsaszin, és az illata valami mennyei, habár akárhogy gondolkozom, nem jut eszembe mire hasonlit :D
Nem szárad teljesen mattra, kicsit inkább satin finishe van, ami egyébként nem rossz pont. Az állaga sem a megszokott matt folyékony rúzsokra emlékeztet, de egyébként szépen lehet vele dolgozni. A tartósságával nem vagyok teljesen megelégedve, de egyenletesen kopik, szóval lehetne rosszabb is. A windsor rose nude árnyalatot még mindenképpen be fogom szerezni.

Fayette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

deodata96

2017. december 19.

Nekem a Tokyo Lotus árnyalat van meg, jól fed, a kopása egyenletes a nap folyamán(pedig nem kíméletem: ettem, ittam). Kellemes az illata is, de érdemes előtte ápolni az ajkakat.

deodata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

vfgyongyi3012

2017. december 18.

Nekem is a Windsor Rose szín van meg. Szeretem, szép nude színe van.

vfgyongyi3012
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Nekem is a Windsor Rose szín van meg. Szeretem, szép nude színe van.

Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Színezék. Piros.