The Body Shop

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: vfgyongyi3012, Módosítva: 2017. december 18.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Matt folyékony rúzsaink 12 varázslatos, természet ihlette színben pompáznak. 100% vegán formulájuknak és krémes textrúrájuknak köszönhetően könnyed és kényelmes viseletet biztosítanak és nem szárítják ajkaidat. Glutén- és kármin mentesek.

• 12 feltűnő, természet ihlette árnyalat
  • Matt hatás
  • Krémesen könnyed formula
  • Nem szárít
  • 100% vegán, glutén- és kármin mentes

Asianlover

2020. július 11.

Már több mint 3 éve a kedvenc matt rúzsom. Nairobi Cameliaval indult a történetünk, sokáig meg voltam győződve róla, hogy ez a legtermészetesebb és leginkább nekem való árnyalatuk. Aztán a világosabb Crete Carnation lett a nyári kedvenc. Nagyon szeretem még a Goa Magnolia árnyalatot is, idén meg a Windsor Rose és a Tuscany Lilly lettek a favoritok. Ha elfogy a Nairobi, már biztos nem fogom újravenni, a másik három előnyösebben állnak. Nagyon tartós és nem is szárít, ami elég nagy szó folyékony matt rúzs kategóriában. Szeretem őket nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Mimiti

2020. április 21.

Az új kedvenc folyékony rúzsom. Jobban bírja, mint a nyx, de azért időnként rá kell nézni. Az ivást tök jól bírja. Amit a legjobban szeretek benne, hogy talán ez szárít a legkevésbé a matt rúzsaim közül, és ráadásul egy csodás árnyalatot sikerült beszereznem belőle (Nairobi camellia).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

alexandraporcelain

2020. március 24.

Jó rúzs, nem szárít, azonban nem valami extra tartós - de legalább nem kell súrolni lemosásnál. Én szeretem, de figyelni kell arra, hogy néha újra kenje az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

zsofi017

2020. február 15.

Nagyon imádom. Több árnyalatban is megvan: a 033 Boston astilbe, a 034 Nairobi camellia és a 035 Tuscany lily. Viszonylag sokáig kitartanak, egyenletesen kopnak... szerintem kevesebb odafigyelést igényelnek, mint a többi rúzs. Ha nagyon száraz valakinek a szája, akkor bizonyos árnyalatok ezt kiemelhetik. (Pl. a 033 Boston astilbe szerintem ezt csinálja) de a másik 2 nem.
A legnagyobb kedvencem a 035-ös Tuscany lily. Nem rikító, hanem szép mélybordó színe van, hétköznapokon is simán hordható, ha kis extrára vágyik az ember. Ez az árnyalat tuti újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

illesbb

2020. január 30.

Nem túl tartós, de kényelmes viselet. Igaz, hogy egy nsp többször újra kell kenni, de viszonylag szépen kopik, ha újrakenem se csomósodik össze, krémes állagú. Kell neki kb 10 perc amíg megszárad, utána se extra tartós, de akkor egy pàr órát kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

kukdia

2020. január 21.

Nagyon szeretem ezt a folyékony matt rúzst! Nem képez vastag réteget a számon, nem szárít. Szépen, egyenletesen kopik. Több színben is megvásároltam, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

emb1p3

2019. december 10.

Hideg tónusú sötétebb rózsaszín-halványabb lila árnyalatom volt - talán pont a képen látható. Nem száradt mattra, inkább félmatt a finish-e, és ezzel együtt jár a szokásos probléma: a tartósság fogalma sajnos nem értelmezhető a termék esetében. Ha nem ettem-ittam-beszéltem, csak ültem a gép előtt, mint egy gipsz kerti törpe, akkor kibírt 2-3 órát, de a legcsekélyebb külső behatás következtében nyomtalanul eltűnt. A lenti vélemények nyomán csak annak ajánlom, aki valójában nem óhajt színt látni az ajkain, csak ilyen "my lips but better"-típusú placebóhatásra vágyik. Gyereksminknek is gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

MissKenedy

2019. november 15.

Első matt rúzsom, de úgy érzem nem az utolsó. Alapból nem vagyok egy nagy rúzsos, de próbaképp felkentm ezt, hogy megnézzem milyen is ez a matt téma, amiért mindenki rajong mostanában. És hát szerelem. Nem tudom, hogy csak beletrafáltam e, vagy minden matt rúzs ilyen, de imádom, hogy nem ragad, nem száraz, olyan mintha semmi nem lenne a számon. csak mégis szebb így:)
Úgyhogy kezdetnek a windsor rose jött velem, ami egy remek hétköznapra is használható barnás nude szín, de a karácsonyi partyra lehet beszerzem a piros színt is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

humankind

2019. november 12.

nagyon szeretem, a színe is szép és tartósabb is, mint a hasonló árú drogériás termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

TDiana

2019. november 1.

Nekem ez a termék nagyon nem működik. A színe szép, de csúnyán kopik és szárítja a számat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Színezék. Piros.