The Body Shop

Ár:   690 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dhewilgirl, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

A szezonális kollekcióban idén vidám és illatos Fürdőgolyókat is találsz! Fergetes habtengert varázsol a fürdővízből és fantasztikus illatával segít ellazulni egy hosszú nap után. 100% vegán, habos és illatos!

• Mézvirágos fürdőgolyó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bekefiedina

2019. július 1.

Nem volt rossz, de nem volt feledhetetlen sem. Engem nem szárít ki érezhetően, az illata kellemes viszont nem gyöngyözik pezsgőfürgőszerűen pedig azt nagyon imádom, így az összélmény nálam csak közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Eruska

2019. január 5.

Nekem tetszik az illata, a bőrömet sem szárította különösebben, bár gondolom ez azért egyénfüggő! Fontos megjegyezni, hogy ezt nem úgy kell használni, mint a fürdőbombákat. Ezt a kis illatos csodát már akkor a kádba kell dobni, amikor elkezded engedni a vizet (ez egyébként a termékleírásban is szerepel, sőt engem az üzletben is figyelmeztettek erre az eladók). Így fel fog oldódni és valóban habos lesz a fürdővíz. Az előttem szólóknak is javaslom, hogy próbálják ki így is, mert nagyon príma! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Tvylvis

2018. július 6.

Szerintem ez is kritikán aluli, mint a pink grapefruitos társa. Rettentően lassan oszlik el, legalább 20 perc kellett neki (majdnem hamarabb másztam ki a kádból, minthogy ez elolvadt). Nagyon ígéretes, habos, krémes cucc képződik a pezsgőző felületen, viszont a vízbe kerülve mindez olyan szinten szárít, hogy már a vízben könyörgött a bőröm a testápolóért. Az illata még elmenne, bár nekem nagyon művien édes, és az sem zavarna, hogy a leírással ellentétben semmi habja nincs. Viszont ez nemhogy ápol, inkább szárít. Egyest azért nem kap, mert elhasználtam, de nem ajánlom senkinek. Szerintem a kerek golyó alakú fürdőbombák sokkal jobban sikerültek a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Ivett0502

2018. május 11.

Imádom.Szív alakú egyébként.Nagyon lassan oldódik fel de az egész fürdőt belengi ez a finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Azura

2018. március 1.

Szülinapomra kaptam ajándékba (egy szilvással és mangóssal egyetemben). A tipikus TBS moringa illata volt, minimálisan habzott, nem szárította ki a bőröm. Egyszer elpancsikoltam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)