Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyengéd bőrradír a sugárzóan szép bőrért, különleges virágos illattal.

• eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • serkenti a bőr vérkeringését
  • szuper puhává teszi a bőrt
  • finom fehérvirág illat

ftmea13

2019. március 25.

Mini változatban vásároltam meg. A boltban szagolva az illata először nagyon tetszett, aztán egyre jobban valamiért bántotta az orromat. Fürdés közben érzem az illatát, hála Isten utána már nem. Teszi a dolgát, jó kis testradír, kevés kell belőle és szinte az egész testem elég, szóval még a pici változata is biztosan elég egy darabig, pláne heti 1-2x használatként. Viszont az illata miatt, ezt a terméket nem fogom újra venni, másikat viszont egészen biztos befogok szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

bluecinnamon

2018. március 27.

Ajándékba kaptam a többi Moringás termékkel együtt, és a testvaj után ez a második kedvencem. Én arcra használtam, így nagyon kevés is elég volt belőle alkalmanként. Nem szárította ki a bőrömet használat után, és külön szerettem, hogy utána még egy jó darabig illatozott az arcom tőle. Kellemesen puha lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

AKiss

2017. október 28.

Ajándékba kaptam, szerettem, főleg az illatát. Nem vettem meg magamtól, mert nekem soknak tűnik az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

angyalka1225

2017. október 24.

Mivel már a tusfürdőjéről is kénytelen voltam rosszat írni, most akkor jól lepontozom ezt a kedvencemet is. :-/ Nyáron, nyaralás előtt gondoltam, extra kényeztetésképp ezzel radírozom le a mellkasomat is. Nem kellett volna, mert másnapra elkezdtek ilyen kis pattanás/kiütés-félék kijönni rajtam mindenhol, ahová csak jutott. Vagy 1 hónapig szenvedtem vele, mire elmúlt. Úgyhogy marad csak a nagyon száraz részekre, mert minden mást -úgy látszik- iszonyúan bezsírosít. :( Legalábbis remélem, hogy csak ilyen egyszerű oka van, nem pedig valami "erőszakos" összetevő.. Pedig az illata szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Moringa

2017. április 5.

Szeretem nagyon, de nekem a teljes test radírozáshoz bőven kell a termékből, tehát viszonylag hamar fogy. Az illata viszont mennyei :)

fairyqueen

2017. március 20.

Imádtam az illatát!! Puha lett a bőröm a használata után, és hát az az illat...mennyei. Sajnos nagyon hamar elfogyott az a 200 ml, és ár-érték arányban irreálisan drága. Ráadásul az összetevői sem olyan barátiak (ami számomra nagy csalódás), pedig ilyen árkategóriás terméknél már elvárná az ember, főleg, hogy a TBS nagy környezetvédő márka hírében áll. Úgyhogy nem veszem újra, az Yves Rocherben is lehet kapni növényi alapú bőrradírokat, negyed ennyiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

catcat

2016. december 29.

A többi TBS bőrradírommal ellentétben (argánolajos, zöldteás, epres) talán ennek volt a legsűrűbb az állaga és a kis szemcséi is megfelelőek, nem mállik szét és talán ez volt az egyedüli, ami tényleg pihe-puha bőrt eredményezett. :) Nem voltam sohasem bőrradír mániás, de most hogy vele gazdagodtam már lassan minden tusolásnál elő kell vennem! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

kockasfulu

2016. november 15.

Szuperül, óvatosan radíroz, mindeközben még hidratál is. Hosszútávon jól tapasztalható, hogy milyen csodákat tesz! Az illata sajnos nekem sem olyan kellemes már egy ideje, pedig nem szabadott volna megromlania.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Funnyface

2016. október 29.

Ez az illat átment férjem szigorú és szakszerű "illat-tesztjén". Versenyben volt még a zöld teás is, de inkább ezt választottam. Egyáltalán nem bántam meg. Krémes testradír, radírozó golyócskákkal rendesen megrakva. Kellemes a használata, könnyen szét tudom teríteni a bőrömön. Nem érzem, hogy karcolna, és a végeredmény pihe-puha bőr. Nem vagyok elég szorgalmas a testápolásban, de ezt öröm használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

babyface

2016. július 1.

idén tavasszal végre beszereztem az egész moringás termékcsaládot a tbs-től, annyira szeretem ezt az enyhén akácos jellegű, fehérvirágos illatcsodát, ami egésznap boldogsághormonnal áraszt el. :) szerintem ez a testradír a tbs-es testradírok közül is kiemelkedő (volt már szerencsém párhoz...) krémes, az apró szemcsék jól radíroznak érzed, hogy rendesen dolgozik a bőrödön. testápolóra már nem is lenne szükség utána, ha nem lenne meg az egész széria, a tusival és a testvajjal még tovább fokozható az élmény. :) polcom alapdarabja lesz tavasztól őszig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak