The Body Shop

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

A világ távoli pontjairól összegyűjtött három különlegesen erős magolajat vegyítettünk – fekete köménymag-olajat Egyiptomból, kaméliamag-olajat Kínából és csipkebogyómag-olajat Chiléből –, és hideg préseléssel őriztük meg a bennük rejlő revitalizáló erőt. Ez a géles állagú nappali arckrém ragyogásfokozó micro-gyöngyöket tartalmaz, így az arcbőrödet ragyogóvá, ápolttá és revitalizálttá, selymes tapintásúvá teszi. Láthatóan csökkenti az öregedés jeleit, hidratált és revitalizált arcbőrt hagy maga után.

• Tápláló és könnyed állagú nappali arckrém mindennapos használatra 3 értékes magolajjal a világ távoli pontjairól, hogy arcbőröd új életre keljen
  • A magolajakat hidegen préseljük, hogy megőrizzük revitalizáló hatásukat
  • Könnyed és nem hagy zsíros érzetet maga után
  • Az arcbőr akár már négy hét használat után hidratáltabbnak érződik, puhábbnak és ragyogóbnak tűnik*

kisadri

2019. május 21.

Nem lenne rossz krém, de annyira erős illata van, hogy az arcomon nem tudtam elhasználni. Picit csípte az arcbőröm és néhol kipirosodott tőle. Nyakamra és a dekoltázsomra használtam el, ott nem iritált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

selmeczireka

2017. november 18.

Rengeteg nappali krémet próbáltam már, olcsóbb és az igen magas árkategóriából is. Mindig kerestem az újat, az új "csodaszert", - bár mély ráncaim szerencsére még nincsenek, csak itt-ott néhány nagyon apró -, de igazából meggyőzve nem lettem egy nappali krém által sem. Éppen elfogyott az utolsó, amely egy gyógyszertárban kapható márka terméke volt, így betértem a The Body Shop-ba. Rögtön ezt a krémet ajánlotta a tanácsadó, az illata nem győzött meg, kifejezetten zavart először a köménymagra hajazó illat, azonban nagyon jól hangzott a krém ígérete (és amúgy is kellett egy krém), így megvásároltam. Azóta is ezt használom (már csak a fele van meg), nagyon elégedett vagyok vele, az illatát már megszoktam, valódi gyógynövényes illata van, semmi parfüm, semmi púder. Ez utóbbi a krémre magára is igaz, nem csilli-villi, "csak" valóban (!) hatásos. Nagyon gyorsan beszívódik, kb. azonnal sminkelhető. Gél állagú, nagyon könnyű, közelről nézve apró gyöngyház fényű csillogása van, ami kifejezetten tetszik, üdeséget ad az arcnak. Én olykor éjszakára is felkenem, reggelre sem zsírosodik át. Nem voltam még így nappali krémmel, de biztosan újra fogom vásárolni. Az ára is elfogadható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

balogh.andrea

2017. október 18.

Glamour-napi szerzemény.. :) Én rajongok a TBS-ért (még ha azt én is elismerem ugyan, hogy néhány terméke határozottan túlárazott és bizony van pár, ami nem biztos, hogy csodálatosan jó..) és gondoltam kipróbálok így az ősz beköszöntével (ami nekem ráadásul egy újabb szülinapot is jelent..) valami jó kis tápláló, feltöltő, kényeztető, gazdag arckrémet. Profi tanácsadás után (ezúton is köszönet, Westend-es TBS-lányok! ;) ) választottam ezt a fincsiséget, és nekem abszolút bevált.
Az egy dolog, hogy tele van apró arany szemcsékkel, amik már magukban gyönyörű fényt adnak a bőrnek, de a gél hatására puha, sima, élettel teli lett az arcom. Nagyon könnyű az állaga, az illatát pedig egész nap el tudnám szaglászni - nekem nagyon bejön ez a gyógynövényes tisztaságillat. Reggel icipicit kenek az orcáimra és a homlokomra (mert azok a legszárazabb részek az arcomon), minden második este tisztítás után pedig bőven viszem fel, legalább 2 rétegben. Reggelre pedig babapopsi bőröm lesz, amire élvezet rápillantani és érinteni is - feszes, kipihent, telt.
Jó szívvel ajánlom, akár zsírosabb bőrre is – csak a mennyiséggel kell csínján bánni és működik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

Hencida

2017. szeptember 22.

Könnyű, tényleg gyorsan felszívódik, smink alá is szuper. Jól bemasszírozom, úgy viszem fel. Reggel és este használom. Reggelre még a táskákat is csökkentette a szemem alatt. Az arcom puha lesz, de mégis valahogy feszes tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Gabriella76

2017. április 2.

Imádom! Nyom nélkül felszívódik, jól hidratál és az illata is isteni! Az ára durva, úgyhogy meg szoktam várni a kuponakciót...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

mandie

2017. február 11.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban. Amikor éppen nincsenek hibák az arcomon akkor jól viselkedik a krém, kellemesen hidratál, puha érzetet hagy maga után. Viszont azokban az időszakokban amikor pattanásra hajlamos a bőröm, ez a krém kipirosítja, felerősíti a hibákat. Az illata friss, állaga kellemes. Inkább azoknak ajánlom, akiknek normál bőrük van, és csak egy kis extra hidratálásra vágynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Zsuszie84

2017. január 31.

A tengeri hínáros mattító hidratáló helyet vettem, mondván, 30 után már foglalklozni kell a ráncokkal is. Óriási cslódás volt. A bőröm zsírosabb lett tőle, hiába a gélkrém formula, rendszeres használat mellett pedig pattanásokat okozott. Nem használtam el az egész tégelyt, kb másfél hónap után visszatértem a megszokott tengeri hínáros krémemhez. Teljes pénzkidobásnak nem nevezném, mivel odaadtam Édesanyámnak, akinek az érett, fáradt bőrére jól bevált. De hogy én nem veszem újra, az is tuti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

ErdelyiDiana

2017. január 1.

Feltem kicsit tole es addig addig beszelt az elado en meg csak kenegettem a kezemen, hogy vegul megadtam magam es megvettem. Nem bantam meg :) hiaba zsirosodosra igen hajlamos a borom de imadja ezt a kremet. Szepen kisimitja a borom, latvanyosan. Nagyon konnyen beszivodik, nem fenylik utana persze nem is matt de max estere lesz egy picit fenyesebb. Nagyon szeretem, talan el is hasznalom az egesz tegelyt ami ritka! En szerumot is hasznalok ala de igy sem sok a boromnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

bobekecske

2016. május 16.

Kevertebb, vízhiányos bőröm van, többnyire könnyű hidratálókat, sokszor csak szérumot vagy olajat használok az arcomra.
Télen, utazás során, de nem különösebben száraz bőrön teszteltem két tasak mintát. Szerintem gyorsan fogyna a tégelyem, mert érzetre elég bőségesen lehet kenegetni ezt a gélt. Valóban gyorsan felszívódik, de nehéz megítélnem, hogy mekkora az elegendő mennyiség.
Picit kevésnek éreztem a bőrömön, hidegen préselt olajok ide-vagy-oda. Másnap sem éreztem különösebb pozitív hatást, örültem, hogy van nálam másik krém is.
Nyáron elhasználgatnám, de ennyi pénzt nem adnék ki érte, mert picivel többért már olyan szuper szérumot vehetek, amivel az én bőrömön könnyen kiváltható a hidratálókrém, és látható hatást érek el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

msarolt

2016. április 29.

Száraz bőrre kifejezetten jó. Nagyon kevés kell belőle, hamar beszívódik, rendesen hidratál. Nekem nagyon-nagyon tetszik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol, Mannose
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)