The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amea, Módosítva: 2013. július 1.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Bringa11

2016. október 17.

Imádom ezeket a gyümölcsös tusfürdőket, legszívesebben megenném. :D :P Nagyon jó illata van, jól habzik és sokáig elég.
Az összetevőkkel kapcsolatban egy kissé elbizonytalanodtam, mert a termék honlapján is megnéztem és ott valóban írják a parabéneket, viszont a dobozon nincs rajta. Elképzelhető, hogy nem frissítették az oldalt és a terméket fejlesztették, nem tudom melyiknek higgyek... Mondjuk a honlapon írják is, hogy az a jó ami a terméken van, úgyhogy csak bízok benne, hogy nem tartalmaz parabéneket. Az egyetlen ami negatívuma, hogy a nagyon fincsi illata sajnos nem sokáig marad meg, ezért egy pontot le kell, hogy vonjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

eniko04

2016. augusztus 10.

Nagyon szeretem a The Body Shop tusfürdőit! Érzékeny bőröm van, sok tusfürdő kiszárít (a szappanok meg főleg!), de ezzel semmi problémám nincs. Lehetne ugyan olcsóbb, de igazából egy átlag drogériás tusfürdőnél lényegesebben lassabban fogy, pedig aztán én nem spórolok vele, úgyhogy tulajdonképpen megéri az árát. A bőröm szép tőle, nem jöttek ki az ekcémás foltjaim sem, illata finom nyári gyümölcsös, szépen habzik, csak szuperlatívuszokban tudok róla nyilatkozni...

Az itt feltüntetett összetevőktől egy kicsit elbizonytalanodtam, de megnéztem a csomagoláson (jól eldugták rajta...) és nem ezek az összetevői. Az én példányomban nincsen benne ez a sok parabén, úgyhogy imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Midnight Fairy

2016. január 14.

Nagyon kellemes illatú, lassan fogyott, úgyhogy abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Nagyon kellemes illatú, lassan fogyott, úgyhogy abszolút megéri az árát.

Patrick

2015. szeptember 23.

Imádom :D Summer Sale utolsó heteiben vettem, nem bántam meg :) Az illata mennyei egyszerűen

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

dorcus89

2015. július 22.

Finom illata van, de vannak jobb illatú tusfürdői a márkának. Most így nyárra kellemes, frissítő az illata de újra nem venném. Jól habzik, viszont elég sok kell belőle ezért fogy is rendesen. A bőrömet nem bántja, nem szárítja, de nem annyira tartós az illata, inkább csak a fürdőzést teszi kellemesebbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Captainblonde

2015. július 12.

Egzotikus illata van, leginkább egy gyümölcsléhez hasonlítanám. Kicsit tömény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Egzotikus illata van, leginkább egy gyümölcsléhez hasonlítanám. Kicsit tömény.

Dytta

2014. október 20.

Nagyon szeretem az illatát (engem valamiért a fekete ribizlis teára emlékeztet). Jól habzik, sokáig elég. A bőrömet szárítja egy kicsit. Igazából nem tudom, de van amikor viszket a bőröm fürdés után (nem minden alkalommal) nem tudom, hogy ez okozza-e. Szeretem, de kicsit olyan a kapcsolatunk, hogy egynek jó volt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

Garu

2014. szeptember 22.

Olyan finom illat... és olyan rövid ideig tart. Elcsábultam, így vettem egy zselés tusfürdőt, ami ugye nem a legjobb a bőrömnek. Nem szárított nagyon, de azért a shea és társai után csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Ponyshop

2014. június 20.

A boltban imádtam az illatát, épp akciós volt, így vettem egy üveggel. Mostanra kb a negyedét használtam el, de az illata kicsit mű, ráadásul fürdés után pillanatok múlva már semmit nem érezni belőle. Ugyanolyan csalódás, mint a málnás tusfürdőjük (mondjuk ennek legalább nincs műanyag utószaga...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Amea

2014. március 4.

Kellemes trópusi gyümölcs, igazi nyárra való illat, koktélok, tengerpart...
----------------------------------
Update: -2 csillag, valamelyik összetevőjét nem tolerálja a bőröm :(
Meg még egy csillag azért, mert ez nem az egyetlen BS termék, ami allergiát okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 4.

Kellemes trópusi gyümölcs, igazi nyárra való illat, koktélok, tengerpart...
----------------------------------
Update: -2 csillag, valamelyik összetevőjét nem tolerálja a bőröm :(

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.