The Body Shop

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: borbasemese, Módosítva: 2019. június 17.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

2016-os nyári limitált kiadás

Az egzotikus kókusz és ananász illat azonnal elrepít a Karib-tengerre, szappanmentes, gazdagon habzó formulája pedig biztosítja a friss és revitalizált bőr élményét.

• Egzotikus trópusi illat
  • Szappanmentes
  • Gazdagon habzik

wallflower87

2020. március 3.

Bolti áron eszembe nem jutna TBS terméket venni, tusfürdőt pláne, véleményem szerint kicsit parasztvakítás a márka, a Lush-hoz hasonlóan. Viszont itt KM-en sikerült lőni egy ilyen tusit jó áron, gondoltam tegyünk egy próbát.
Először nem dobtam tőle hátast, mivel koktélhoz nincs sok köze az illatnak, inkább csak ananász és szappanos tisztaságillat keveréke. Viszont arra jutottam, hogy a marketingtől eltekintve és önmagában értékelve az illatot tulajdonképpen nekem így is bejön. Nagyon sűrű, krémes-zselés állaga van, elég belőle keveset használni, így sokáig kitart. Szuper tisztának érzem magam tőle és pihe-puha lesz tőle a bőröm. Szóval végül eléggé a szívemhez nőtt a kicsike..azt továbbra sem mondom, hogy teljes áron vennék tusfürdőt a márkától, de sajnálni fogom ha ez elfogy és talán még az is lehetséges, hogy a piactéren lecsapok majd egy-egy példányra a jövőben :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Bettina1984

2019. június 16.

Az abszolút kedvenc TBS tusfürdő, és újra ismét lehet kapni!!!! Tusolás közben olyan Bzzzzz érzésem van tőle. Tavaly 3 flakonnal vettem belőle, maradt még 1, de ezt jól beosztom, mivel
CSAJOK, IDÉN MÁR NEM LEHET HOZZÁ JUTNI!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 16.

CSAJOK, IDÉN MÁR NEM LEHET HOZZÁ JUTNI!!!!

alphecca

2018. december 30.

Kellemes, jó habzó, de erősen túlárazott termék, Mint általában a body shopban minden.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 30.

Genever

2018. szeptember 29.

Nem tudtam ellenállni a limitált kiadású szövegnek ezért megvettem, pedig alapjáraton én nem szeretem a kókuszos és ananászos illatokat, de erre még én is azt mondom, hogy kellemes, nyárias illata van akár egy koktél. Az állaga kicsit sűrű de jól habzik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

barva.lilla

2018. július 28.

Leárazáson vettem 1300 Ft körül, frissítő kellemes koktélos hangulatot idéz egy hosszú munkanap után, krémesebb az állaga de még pont oké. Kedvelem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

fdorottya

2018. január 13.

Nagyon vágytam már egy Body Shop tusfürdőre! Rendeltem is egyet magamnak. Erre esett a választásom! Semmi extra. Nem szárit, illata nem marad meg sokáig, de nagyon tetszik az illata. Újravenni nem fogom, annyira azért nem fogott meg. Szerintem erősen túlárazott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

beautygirl80

2017. október 21.

Nagyon-nagyon bejött! Már bánom, hogy nem tankoltam fel belőle. TÖKÉLETES!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 21.

Nagyon-nagyon bejött! Már bánom, hogy nem tankoltam fel belőle. TÖKÉLETES!

Kincsanna

2017. június 13.

Véletlenül került hozzám tavaly nyáron, de annyira nem jött be az illata, hogy kipróbálás után tovább is ajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

Kedi81

2017. február 16.

Nagyon szeretem,kár,hogy limitált,betáraztam belőle,de azért spórolok vele,ha elegem van a hideg időből előveszem,és ezzel tusolok,mert olyan jó,nyári,nyaralós,tengerpartos emlékeket idéz.Jól habzik,kellemes tusolni vele :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

DiceBaby

2017. január 12.

kellemes igazi nyáridéző illata van ami miatt nagyon szerettem, nem irritálta az amúgy száraz bőröm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.