The Body Shop

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. június 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Hűsítő hidratáló testápoló a rózsaszín grapefruit illatával. A forradalmian új sorbet állag azonnal beleolvad a bőrbe, hűsítő hidratálást biztosítva annak.

• könnyű állagú, gyorsan felszívódik
  • azonnal hidratáltabbnak érződik tőle a bőr
  • akár 24 órás hidratálást biztosít

nanderi

2019. május 28.

Kentem, kentem nagyon nem hidratált, de nem is ártott. Picit ragadt. Elhasználtam. Ennyit tudok írni róla. Az illata érdekes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

nkltt

2018. június 2.

Vegyesek az érzéseim , egyszer teljesen jól beszívódik, máskor ragacsos marad rajtam . Hogy mi lehet az oka fogalmam sincs , kis mennyiségben viszem fel mindig . Az illata 5*-ot érdemelne, de mivel 0 a hidratáló hatása , ezért marad a 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

pannab

2017. július 10.

Nagyon különleges az állaga, érdemes kipróbálni. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, de nyílván nem ez a leghidratálóbb kence a világon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 10.

Chootie

2016. október 2.

Az állaga tényleg nagyon könnyű, gyorsan beszívódik, de szerintem sem hidratál. Illatosításra alkalmas ha nem szeretne az ember parfümöt viselni. E mellett napozás utánra hasznos, furán hűsítő érzése van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

eniko04

2016. augusztus 3.

Az illata először finom volt, aztán én is éreztem ezt a furcsa izzadtság szagot mint a márka pink grapefruit családjából több terméknél is... Egyébként ragacsos maradtam tőle... Nem volt jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Barbi88

2016. június 26.

Isteni illata van, jó az állag, frissít, közepesen hidratál! Napozás után, nagy melegben tökéletes! Ráadásul a párom is imádja az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

nyuszita

2015. július 29.

Mintát kaptam belőle, és nekem nagyon bejött az állaga és az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

Mintát kaptam belőle, és nekem nagyon bejött az állaga és az illata is.

noemimehesova

2015. március 27.

Utálom a grapefruit-ot, de a krém olyan jól kihozza az illatát, hogy megszerettem. Sosem gondoltam volna, de újraveszem. A textúrája könnyü, hamar beszívódik. Tipikus nyári illat, de télen is jó, mert lehet nosztalgiázni.A száraz bört jól hidratálja. Szerintem teljesen oké.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

senskin

2014. augusztus 30.

Mintát kaptam belőle, igazából nem tudtam mire jó. Így a kezemre kentem, beszívta, de semmit extra. Szóval, nem fogom megvenni, nekem ezek a gyümölcs illatok testápolónak nem jönnek be, így nem adok ki rájuk pénzt. Valóban nagyon illatos, a parfüm használata mellett nem ajánlom. Tényleg aki nem parfümözik annak oké, amúgy sok lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

cukorborso88

2014. június 10.

Számomra nagy csalódás volt! A grapefruit család illatát nagyon szeretem testápolóban, testpermetben tusfürdőben és testvajban és használtam őket. Nyárra szerettem volna valami könnyű hidratálást...jónak tűnik az állaga, de használat után ragacsos kicsit mintha szemcsés érzetet hagy. Mellesleg nem is hidratál. Az illata az egyetlen dolog amiben nem találtam semmi kifogásolni valót

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Butylene Glycol, Honey

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)