The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Fényt ad a kiemelendő területeknek.

barbarella

2015. június 28.

Mikor végre eljutottam megint Pestre, az első utam a bevásárlóközpontban a Body Shop-ba vezetett, volt néhány dolog amit pótolnom kellett.
Egy beauty bloggert, Essie Buttont hallottam beszélni erről először, és felkeltette az érdeklődésemet, úgyhogy jött velem a kasszához. Az eladócsaj miközben húzta le sorban a termékeket, megállt ennél és mondta hogy nagyon jó választás, ezt ő is imádja.
Nagyon gazdaságos és sokoldalú cucc, majdnem minden nap használom. Alapozó alá téve visszafogott ragyogást ad, de én már úgy is kipróbáltam, hogy belekevertem az alapozóba, és így egy teljesen más finish-ű alapozót kaptam. De legtöbbször alapozó fölé használom az arccsontomra, az orromra, a felső ajkam fölé, sőt, néha a szemhéjamra és a szám közepére is rakok belőle.:)
Szuper, mert kevés is elég belőle, és nagyon sokat kapunk egyszerre, sokáig elég lesz egy tubus. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 28.

2014. május 28.

Nagyon szuper termék. Gyönyörű gyöngyházas-selymes fényt ad, nagyon apró, alig észrevehető csillámokkal. Arcra is és testre is tökéletes. az ár is nagyon rendben van, 25 ml-t kapunk 3790,- forintért, és olyan mikromennyiség kell belőle (konkrétan kb. gombostűfejnyit kenek a járomcsontra), hogy időtlen időkig elég lesz. Ha valaki most ismerkedik a highlighterekkel és folyékonyban gondolkodik, annak nagyon tudom ajánlani. Nem harsány, feltűnő, hanem nagyon is diszkrét, nincs diszkógömbfej-hatás, csak egészséges ragyogás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 28.

Pandácska

2013. június 25.

Yndre már tökéletesen leírta, így csak megerősítem, hogy nagyon jó az állaga, tartós is, szép ragyogást biztosít a megfelelő helyen, jól el lehet dolgozni, szerintem ez egy nagyon jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

buborék

2012. szeptember 11.

Háát, nem tudom, lehet, hogy a nyári barnaság maradványai miatt, de az én bőrömön nulla látványt nyújt. Télen visszatérek rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Yndre

2012. június 3.

Szerintem simán felveszi a versenyt a Lancôme Éclat Miracle highlighterrel. Színre, állagra nagyon hasonló, talán ebben egy picikét hangsúlyosabbak a csillámok. (Bár nekem így még jobban is tetszik.) A legnagyobb különbség a kettő között, hogy ez pont fele annyiba kerül mint a Lancôme. A krém nagyon szépen eldolgozható és egész nap tartó szép, diszkrét fényt ad. Külföldi oldalakon nagyon jókat olvastam róla, ezért is keltette fel az érdeklődésemet ennyire. Ár-érték arányban szuper, felveszi a versenyt bármelyik prémium márkás termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3