The Body Shop

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Vékonyszálú a hajra. A haj erőtől duzzadó, és dús lesz.

• környezettudatos kiszerelés
  • dúsabbá teszi a hajat
  • nem tartalmaz szilikont, szulfátot és parabeneket

wildrose

2018. március 10.

Nagyon kellemes illatú kondicionáló, de viszonylag nagy mennyiség kell belőle, mégsem ápol tökéletesen. Plusz pakolással el lehetett használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 10.

mnikolett

2017. március 27.

Jaj istenem nagyon rossz! :( Pedig próbálkoztam vele, a felét el is használtam de kénytelen voltam megválni tőle. Az még hagyján, hogy egy kicsit se volt olyan érzésem utána, hogy használtam balzsamot de olyan fura állaga lett tőle a hajamnak, ragacsosnak éreztem még is száraznak. Sehogyse álltak a tincseim még beszárítás után sem. Nekem ez a termék nagyon nem, pedig alapvetően szeretem a márka dolgait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

corgicorgi

2016. július 13.

Nekem eddig ez volt az egyetlen balzsam, aminek szinte semmi hatását nem éreztem, hajmosás után mintha nem is használtam volna a balzsamot. Ennyi pénzért pedig feleslegesnek érzem, hogy megvettem (félig használtam el csak a flakont).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 13.

rockroka

2015. augusztus 3.

Alapvetően nem rossz termék. Igaz amit sokan írnak, tényleg nem hidratál túlságosan (például annyira nem, mint a Kevin Murphy Plumping Rinse), de ahhoz eléggé hidratálja a göndör száraz hajam, hogy gond nélkül ki lehessen bontani, szóval nem jelent ez különösebb gondot (bár talán egy kicsit többet kell használni belőle). Gondolom ebből adódik, hogy nem nehezíti el a hajszálakat és így valósulhat meg a volumennövelő hatása. Az illata mindenesetre isteni és pozitív, hogy szulfát és parabén mentes. Az ára még a belefér kategória, de az elég zavaró, hogy alig akar kijönni a balzsam a tubusból; át kellett öntenem egy másik üvegbe, hogy ne szenvedjek vele.
Még nem tudom, hogy újra veszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Még nem tudom, hogy újra veszem-e.

kaméliáshölgy

2015. január 15.

Két hónapja használom, a samponjával együtt vettem (az borzasztóvá tette a fejbőrömet, így azt már nem fogom újra megvenni). Alapvetően vékonyszálú, szőkített és hullámos hajam van, így ez a balzsam semmit, de semmit nem ér... Hiába rakok rá többet, a kiöblítésnél ugyanolyan, mint előtte. Pénzkidobás volt (1990 ft), mert egy kondícionálóval többet érek. Az illata viszont mesés, finom, friss és krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

senskin

2014. február 5.

Teljesen jó, egyelőre marad, mert a samponjával együtt nagyon szeretem használni! :)

Update: Ennyi pénzért nem tudom beruházok e rá, továbbra is. Kicsit száraz a hajam és nem is dús. Ha rakok habot akkor még valamennyire megdobja. Szerintem túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

heno

2013. augusztus 4.

En elegedett vagyok vele, egy atlag hajbalzsam, de ami azt illeti, hidratalhatna jobban is. Az illata fincsi...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice