The Body Shop

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MissL, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

"Az antioxidánsokkal teli, 97% természetes eredetű alapanyagokkal készült, 100% vegán arckrém fantasztikus, 72 órás mélyhidratálást biztosít a bőrnek. Segít helyreállítani a nedvességtartalmát, valamint védelmet nyújt a káros szabadgyökök ellen, hogy a bőr visszanyerje és hosszú távon megtartsa természetes ragyogását. A répás arcápolókat a pazarlás visszaszorításáért olyan répákkal gazdagítottuk, amelyeket az élelmiszeripar visszautasít méretük vagy furcsa formájuk miatt. Közösségi Kereskedelmi és fenntartható forrásból származó mexikói aloe verát is tartalmaz, amellyel a bőr nyugtatásában segít. Az arctisztító fenntarthatósága abban is megmutatkozik, hogy olyan 100%-ban újrahasznosítható csomagolásban vannak, amely alapvetően is 55%-ban újrahasznosított műanyagból készült."

Ár: 3500 , Eladó: Bambesz
Állapot: 1x probalt, Helyszín: Budapest 13 ker, fizetés: --

fuge7

2021. április 12.

az illata elég fura... kicsit zavar, hogy ilyen "zöldséges", de a legfőbb probléma az vele, hogy nem érzem, hogy hidratálja az arcbőröm... felkenem és mintha nem is kentem volna rá semmit sem :( viszont amikor a kiszáradt lábszáram már viszket - azt érdekes módon szépen rendbe teszi, és kellemes nyugtató érzés rákenni. ahhoz viszont egy kicsit drága volt hogy a lábszáramat kenegessem vele :D

Hát... elhasználgatom így testápolónak, de hogy újravenni nem fogom az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

Hát... elhasználgatom így testápolónak, de hogy újravenni nem fogom az tuti.

mafalda

2020. május 23.

Szeretem ezt a krémet, de este használom mert nincs benne fényvédő..(bár az alapozómba van szóval lehetne nappal is, na mind1.)
Illata nagyon klassz, de nem tudom mihez hasonlítani, puha lesz tőle a bőröm, amit vagy ez vagy a lemosója eredményez, de gondolom így együtt a legjobb. Nagyon bízom benne, vagyis a pozitív hatásába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Orina1

2019. október 27.

MÁr korábban is észrevettem hogy a seboráns bőrömnek jót tesz a répa összetevő, mivel a korábbi krémcsaládot megszüntették, így gondolkodás nélkül bevállaltam ezt az új felfedezést.
Nem csalódtam, tökéletes a bőrömre. Nem zsírosít, nem fénylik a bőröm, tökéletesen hidratál.
Kellemes a krém textúrája, könnyen kenhető, illata minimális. Az ára kicsit magas, emiatt vonok le csillagot.
Bátran ajánlom vízhiányos, seboráns bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Bátran ajánlom vízhiányos, seboráns bőrre.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopherol, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak