The Body Shop

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Hencida, az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   10 990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyed, selymes textúrájú, feszesítő és feltöltő szérum, amely puhábbá és kontúrosabbá teszi az arcbőrt. A természet és a kínai orvoslás ihlette formula 3 gyökérkivonatot tartalmaz, amelyek híresek erősítő hatásukról. 99%-ban természetes, paraffin-, ásványiolaj-, és szilikonmentes formula, minden bőrtípusra.

• 3-féle gyökér kivonattal: gyömbér Madagaszkárról, ginzeng Kínából, ruscus Európából
  • Közösségi Kereskedelmi brazil szójaolajjal gazdagítva
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt, érzékeny bőrre is használható
  • Petrolátum-, ásványi olaj- és paraffinmentes
  • 100% vegán

Dhedi

2019. május 25.

Mintát kaptam belőle , kibontottam és elvesztem . :) Persze meg is vásároltam...
Számomra nagyon vonzó a fűszeres illata ,
de nem csak ezzel vett le a lábamról , hanem a hatásával is !
A reggeli rutinban jól szerepel , szépen feszesít , kicsit bizserget , ettől egészséges lesz a bőrszínem.
Trióban kezdtem használni az eszenciával és a krémmel...
Maradt a szérum és az eszencia a krém már sok nekem , nem szívódik fel kellően.
A pumpás kiszerelés és a palack piros színe kedvemre való !
Hogy csodaszer -e , azt nem hinném ...de én szeretem és elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 25.

Számomra nagyon vonzó a fűszeres illata ,
de nem csak ezzel vett le a lábamról , hanem a hatásával is !
Trióban kezdtem használni az eszenciával és a krémmel...
Maradt a szérum és az eszencia a krém már sok nekem , nem szívódik fel kellően.
A pumpás kiszerelés és a palack piros színe kedvemre való !
Hogy csodaszer -e , azt nem hinném ...de én szeretem és elégedett vagyok vele!

balkri

2019. május 7.

Többféle TBS szérumot használtam már, ő eddig kimaradt!
A felületi vízhiányos bőrömet az elmúlt 1 évben nagyon szépen rendbe hozta a TBS termékpalettája, aminek nagyon örülök, így bátran kísérletezek a termékeikkel.
Ő a legújabb szerzeményem (az eszenciával együtt), most egy külföldi kiruccanáson találkoztam vele, a hazai árnál kedvezőbben, így nem hagytam ki. Szerintem azt nyújtja, amit ígér!. Szépen beszívódik, ragyogóan ápolja a bőrömet, és talán egy kicsit feszesebbnek is mutatja, vagy csak én látom annak, de engem meggyőzött. Aminek kifejezetten örülök, az a pumpás (nem pipettás) kiszerelés, amivel nagyon könnyen lehet adagolni. Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 7.

Többféle TBS szérumot használtam már, ő eddig kimaradt!

Timitami

2018. május 13.

Nem rossz, simít, feszesít, nagyon jól beszívódik, de írtó kellemetlen alkohol szaga van. Végtére is az alkohol a 4. összetevő.... Ennél olcsóbb az Yves Rocher feszesítő szérumja, és az is van ilyen jó, ráadásul annak nagyon kellemes az illata. Mondjuk ez a The Body Shopos könnyebben beszívódik, de csak ennyivel jobb. Hatásban a kettő közt nem veszek észre különbséget. Ez a szérumocska nagyon jól működik együtt az ugyancsak TBS Oils of Life éjszakai krémmel, nemcsak a saját krémjével. Sőt, az Oils of Life-val nekem jobbnak tűnik, ha éjszakára kenem fel, és reggelre nagyon szép a bőröm tőlük. Egyelőre mintákat használgatok ebből a szérumból, de hogy megveszem-e majd a teljes kiszerelést valaha, az még kérdéses.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 13.

Leander

2018. február 21.

Jó kis szérum, szépen kisimítja a bőröm, jól lehet rá sminkelni. Vannak jobb szérumok, pl. az Annayake ránctalanító széruma, de annak az ára is magasabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Adenosine