The Body Shop

Ár:   7390 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Emőke, az összetevőket feltöltötte: sugar, Módosítva: 2022. október 27.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

2022-ben megújult változat!

"Szeresd és tápláld bőröd Sheás testvajunkkal úgy, ahogyan eddig sosem! 97%-ban természetes eredetű összetevőkkel gazdagítottuk beleértve a Méltányos Közösségi Kereskedelmi, kézzel készített sheavajat Ghánából, és a Méltányos Közösségi Kereskedelmi babassu olajat Brazíliából. Ez az intenzíven krémes ápoló újrahasznosítható csomagolásban érkezik hozzád alumíniumkupakkal és Méltányos Közösségi Kereskedelemből származó, 100%-ban újrahasznosított műanyaggal Indiából. Gyorsan beszívódó formulája nem hagy maga után zsíros vagy ragacsos érzetet."

1000 FT The Body Shop Shea Vajas Testvaj
Ár: 1000 FT , Eladó: krisztikicsi
Állapot: kép szerint/ kétszer próbált, Helyszín: budapest, fizetés: Budapest XI ker. Posta

netcicus01

2023. január 31.

Az illatát imádom, lefekvéskor szoktam bekenni a kezem vele, néha a lábszáram is. Az ára kevésbé szimpatikus egy sima testápolóhoz képest, illetve nem hosszútávon hidratál. Az összetevő listája sem a legjobb :) De valamit azért tud, mert újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 31.

Laura0516

2023. január 30.

Volt szerencsém kipróbálni és még próba alatt is van. Az illata valóban uniszex, de aki erre nem háklis, bátorítom, hogy ez ne tartsa vissza. Elég kevés is belőle, mert reggel is még érzem, hogy bekentem vele magam, de nem ez a kellemetlen ragacsos módon. Hidratál, viszont ha megvonom a bőrömtől, másnap érzem és látom, hogy oda a hatása.:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 30.

lassugepard

2023. január 25.

Rendelésem mellé kaptam ajándékba egy picike mintát. Kézkrémként próbáltam ki eddig, de nagyon tetszik az állaga. Nagyon kevés is elég belőle. Az illata nagyon finom, fás jellegű, tényleg uniszex. Jól puhítja a bőrt. Eddig nagyon drágának találtam a nagy kiszerelést a testvajakból, de mivel nagyon kevés kell belőle, így már nem olyan vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 25.

sariszabo

2023. január 22.

Nagyon szeretem a márka testvajait, ezt is, de elég hamar megunom az illatokat. Nekem túl nagy a kiszerelésük. A krém maga szuper, az illata is finom. Hamar beszívódik, púderes érzetet kölcsönöz beszívódás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 22.

VickyV

2023. január 11.

Na de ilyet, hogy senki nem írta, hogy Dior Sports Homme és Givenchy L'Ange Noir illata van, az meglepett. Emiatt a kettősség miatt értem az uniszex megjelölést, de szerintem inkább pasis. A hatás tetszik, szeretem, főleg az őszi-téli időszakban a bodyshopos testvajakat, nyáron pedig a sima krémét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 11.

szeliger

2022. december 29.

8 ml minta, két használatra volt elég, hibát nem találtam benne. A fehér testvaj keményebb állagú, tartja a formáját, a bőr melegére azonban könnyen eloszlatható. Kiválóan hidratál, valóban sokáig érezhető a hatása, téli időszakban kifejezetten jólesik. Az illat is kellemes, púderes jellegű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 29.

Pati90

2022. november 28.

Nagyon sűrű, nagyon jól hidratál, finom illatú. Télre kiváló termék ☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 28.

Nagyon sűrű, nagyon jól hidratál, finom illatú. Télre kiváló termék ☺️

sophieberke

2022. július 21.

Mindenféle illatában használtam már, a száraz bőrre jótékony. Vastag érzetet hagy, nem szívódik fel könnyen, bár ez engem nem zavar. Nem marad száraz tőle bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 21.

Lina14

2022. július 15.

Nagyon gyorsan beissza a bőröm, nem marad ragacsos, kellemes és tiszta illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 15.

bernadettu

2022. június 17.

Ajándékba kaptam a legkisebb kiszerelést de nekem nyáron sem elég a hidratálása, az illata számomra eléggé mű. A tégelye praktikus, cuki csomagolás. Ajándékként örültem neki, de vannak más testápolók, amik ár-érték arányban jobban megérik, így nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0