The Body Shop

Ár:   7390 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Emőke, az összetevőket feltöltötte: sugar, Módosítva: 2023. május 10.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

2022-ben megújult változat!

"Szeresd és tápláld bőröd Sheás testvajunkkal úgy, ahogyan eddig sosem! 97%-ban természetes eredetű összetevőkkel gazdagítottuk beleértve a Méltányos Közösségi Kereskedelmi, kézzel készített sheavajat Ghánából, és a Méltányos Közösségi Kereskedelmi babassu olajat Brazíliából. Ez az intenzíven krémes ápoló újrahasznosítható csomagolásban érkezik hozzád alumíniumkupakkal és Méltányos Közösségi Kereskedelemből származó, 100%-ban újrahasznosított műanyaggal Indiából. Gyorsan beszívódó formulája nem hagy maga után zsíros vagy ragacsos érzetet."

🟡 The Body Shop Shea testvaj
Ár: 5000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest XI. kerület, fizetés: átutalás / készpénz

alcyone

2024. május 23.

Ha nem újul ki extrém módon az ekcémám, ez mindig mindenhova bevált nekem, és még a kisfiam is rendszerint nyúl belőle kicsit a pofijára, mondván, hogy ő is szép kell legyen és illatos. :)))
Mindig rendbeteszi a száraz, vízhiányos bőrömet, ráadásul az illata is kellemes, nem túl intenzív. Idő kicsit, mire beszívódik a bőrbe, de utána nagyon selymes tapintású lesz még a száraz,"kérgesedett" kézfejem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 23.

Ciccc

Korcsoport: >54
2024. április 27.

Jó az illata, szép a tégely, a krém megfelelően beszívódik a bőrbe.
Lábra, talpra, sarokra kenve, és testre is oké, a kezemen naponta többször kell kenni, a nagyon száraz bőrre sajnos ez nekem kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2024. április 27.

Jó az illata, szép a tégely, a krém megfelelően beszívódik a bőrbe.

rbagmlak

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2024. április 9.

nagyon száraz bőrre kitűnő, este lefekvés előtt perf. a szaga elsőre icipicit férfiasabb számomra, de gyorsan elillan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 9.

kzngrlv

2024. április 1.

Nagyon jó illata, eddigi kedvenc testápolóm, az állaga miatt és mert ennél érzem azt, hogy valamit csinál is bőrömmel

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 1.

JRebeka

2024. március 26.

Kedvenc hidratálóm, használat után a bőröm iszonya puha lesz és mellesleg isteni illata van. A tusfürdőjét és a kézkrémjét is nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 26.

GR33DYB4BY

2024. február 26.

Nagyon szeretem, puha lesz tőle szinte felvitel után fél órával a bőröm.
Kézkrémként használom, de csak azért 4 csillag, mert a körömágyamat nem hidratálja eléggé és ez zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 26.

Nagyon szeretem, puha lesz tőle szinte felvitel után fél órával a bőröm.

duchess_g

2024. február 3.

Kellemes, de nekem kicsit ferfias (ha jol tudom unisex) es frissito, tisztasag-illata lenne, de van valami vaj-szeruen nehéz az illataban, plusz van egy enyhe takony mellekszaga (bocsi de tenyleg) :Dddd De öszességében sokkal jobb, mint az ehhez hasonló argánolajos, azt nem birtam elviselni magamon, ha jol emlekszem be sem szivodott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 3.

lassugepard

2023. december 27.

Rendelésem mellé kaptam ajándékba egy picike mintát. Kézkrémként próbáltam ki eddig, de nagyon tetszik az állaga. Nagyon kevés is elég belőle. Az illata nagyon finom, fás jellegű, tényleg uniszex. Jól puhítja a bőrt. Eddig nagyon drágának találtam a nagy kiszerelést a testvajakból, de mivel nagyon kevés kell belőle, így már nem olyan vészes.
Update: Azóta rendeltem belőle nagyobbat is. Teljes testre azért gyorsan fogy, főleg mert a száraz bőr csak úgy issza. Testvajhoz képest elég hamar beszívódik. Sokáig puha marad a bőr utána. Más TBS testápolókkal felváltva használtam. Sokat elmond, hogy törzsvásárlóként elértem az “addict” fokozatot. XD Nagyon megszerettem a termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 27.

holarekaeszter

2023. november 22.

Legjobb natúr illatú és összetevőjű testvaj számomra. Szépen hidratál, teszi a dolgát és imádom az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. november 22.

széva

Korcsoport: >54
2023. november 9.

Az illatát nagyon imádom. Hatása a szokásos. Nem adhatok csak mást csak *****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. november 9.

Az illatát nagyon imádom. Hatása a szokásos. Nem adhatok csak mást csak *****

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Methylparaben i I ta I par 0 0