The Body Shop

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: FaerieQueene, Módosítva: 2013. május 14.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Shea testápoló krém. Intenzív, tápláló testápoló, könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, puhává, rugalmassá teszi a bőrt és megóvja a kiszáradástól.

Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: Korsolya
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott postán maradó, foxpost
Mandarindream

2019. június 15.

Nem ezt a fajtát használom, hanem a fejre állítottat. Eleve a pumpásak nem jönnek be, de amúgy nem tudom van-e összetételben különbség köztük. Ez a fajta szimpi volt, megvettem. Az első TBS testápoló, ami bizonyított, és valóban beszívódik, még melegben is. Tombol a kánikula, az izzadság szétmar, az állandó tusolás szárít. A bőröm ápolásért kiált, de a testápolókat egyből leizzadom. Ez egész jól fentmaradt. Az illat szubjektív, pasis, fanyar, kissé citrusos. Vízválasztó, vagy igen vagy nem. Szerintem nem annyira könnyű testápoló - mint pl. egy joghurt-, normál inkább. Viszont kellemesen tápláló. Ebben a brutál hőségben frissítő, illatra is, állagra is. Viszont van egy olyan érzésem, hogy hidratálóként télen is állni fogja a sarat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 15.

dda

2018. december 2.

nagyon könnyű, tápláló testápoló, késő őszig simán elbír a száraz bőrrel, nyáron sem fojt meg, alapfelszereltség nálam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

sssniki

2018. október 13.

Tényleg nagyon rossz az illata. A honlapjukon ajánlották száraz bőrű embereknek is, így megvettem. A pumpája nem működött, nem hidratál eléggé és még büdös is. Nagyon sajnálom, hogy pénzt adtam ki érte. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Timitami

2018. augusztus 26.

Az illatában van valami, amitől kissé férfiillat benyomását kelti. Nem kellemetlen ez, de mégis egy férfi tusfürdő, kölni jut eszembe. Ezt leszámítva nagyon kellemes testápoló, jó állagú, jól kenhető, jól szívódik be, engem nem szárít, valami puhaságot, selymességet is vélek benne felfedezni. Hosszantartó puhaságot eredményez, és kellemes állapotú lesz a bőr tőle. Sokáig érezni az illatát a bőrön, idővel alábbhagy a férfias beütés, kissé édeskés, de nem géjl. Szeretem, de a férfias illatbeütés miatt nem lesz kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

nreka

2018. május 20.

A Body Shoppal kapcsolatban nagyon vegyes érzelmeim vannak. Elvileg "zöld" márka, ezzel szemben tele van parfümmel. Viszont a parfümtől hihetetlen finom illata van. Ezt a testápolót barátomtól kaptam karácsonyra. Imádom az illatát, és kellemesen hidratál is. Gyorsan beszívódik, és különösen szeretem hogy van egy kis műanyag tartóka amivel könnyedén biztosítható utazáskor hogy ne nyomódjon ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Enne

2018. február 28.

A tusfürdővel kaptam mini-szettben. Úgy álltam neki az esti rituálénak, mint Kleopátra, ha nem is tejben, de illatos és hidratáló vajban fogok fürdeni. Hát csalódnom kellett. Az illata (szaga) ugyanaz a férfiaknak való olcsó tusfürdőt idéző, de érdekes módon 10-15 perc után mintha ellágyulna, és egy enyhe édeskés, esetleg mandulás illattá redukálódik. Ennek azért örültem, mert így nem kellett újra fürödnöm. Az állaga egyébként megfelelő, egész testre használtam, és gyorsan, hatékonyan beszívódott. Ebből éreztem ki egyedül, hogy ez egy luxuskategóriájú kozmetikum. Arról nem is beszélve, mennyi piros pontos összetevője van. Nem tudok 3 csillagnál többet adni rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

SzisziAdri

2017. december 4.

Sokat reméltem ettől a testápolótól, elvileg extra száraz bőrre való. Amióta használom, a bőröm soha nem volt ennyire száraz... Sajnos nekem nagyon nem vált be, hiába használom minden nap. Az illata kellemes, de nem veszek többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

marilyn22

2017. október 10.

Teljesen rákattantam az illatára, úgyhogy az egész termékcsaládot hazavittem. Hidratáló hatása nekem pont elég, nem túl zsíros krém, szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Bridddzs

2017. szeptember 19.

Ajándékba kaptam. Nagyon szeretem. Isteni finom illata van, amit másnap is lehet érezni és nagyon puha lesz tőle a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

nikolett

2017. augusztus 29.

A tusfürdőjét kiegészíti, hozzájárul az esti harmóniához, nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

A tusfürdőjét kiegészíti, hozzájárul az esti harmóniához, nekem tetszik.

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Stearic Acid, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Coco-Caprylate / Caprate, Dicaprylyl Ether, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Sodium Polyacrylate, Glyceryl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Triethanolamine, Pentaerythrityl Distearate, Acrylates/ Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, Glyceryl Stearate
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: Triethanolamine, PEG-100 Stearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citral, Geraniol, Eugenol
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: Caramel, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.