The Body Shop

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 25.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok

Bronzos vagy rózsás pír, vagy egy csábos tekintet. Vagy mindkettő egyben.

Guppi

2019. július 11.

Praktikus kis multifunkci termèk, csak sajnos az árnyalatot benèztem (bronze) ami pirosítónak nekem túl sötèt. Szemre elhasználgatom, mert nagyon szèp színei vannak, jól lehet őket kombinálni ès alappal egèszen tartós is.
Sajnos elèggè porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Sajnos elèggè porzik.

Anheszenamon

2018. július 3.

Coral árnyalatban vásároltam meg itt KM-en kb féláron. Nem tudtam megszeretni, rajtam nem mutatott sehogy, nem éreztem elég pigmentáltnak. Az arcomon sem igazán látszott, szemhéjon meg végképp nem. El is ajándékoztam mert nem tudtam használni. Ennél sokkal jobb termékek is vannak töredék áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Lorna

2016. szeptember 8.

Az első dolog, amit hallottam róla az volt, hogy ez egy olcsóbb verziója a Bobbi Brown Shimmer Bricknek. Én meg: mi a fene az a Bobbi Brown Shimmer Brickje? ( itt valahogy kijön, hogy a puccosabb-híres sminkeket kevésbé ismerem, mint a puccosabb-híres arcápoló termékeket.) Ráguglizok, jajdeszép, hát nem nagyszerű, hogy van egy olcsóbb verziója a Bobbi Brown Shimmer Bricknek? (Igen egy perccel előtte még azt se tudtam mi az, most már persze kell a dupe). A Body Shop honlapja és a beauty guruk már arról győzködnek, hogy külön is lehet használni a csíkokat szemfestéknek ( amit bevallom nem próbáltam ki) vagy arcpirosítónak, highlighterként a fényesebb csíkot. Még jobban csábulok, hiába van otthon már három rózsaszín arcpirosító, hisz highlighterem még nincs! A The Body Shop fair-trade kereskedelmet folytat, ami nekem szintén sokat számít. Nagy szegénységben élő nőknek nincs mit dolgozni, egy kis bevétel pedig több függetlenséget vagy a gyerekeik tanítását jelentheti. Létezik bronzosabb, korallosabb verzió is, nekem a Blush van meg. Szép természetes fényt ad az ember arcbőrének. A rózsaszín részével elég nehéz túlzásba vinni a dolgot, hiszen leheletfinom árnyalata van az igazi vonzereje a természetes ragyogó arcbőr amit ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

mobeto23

2015. december 30.

Szeretem, olyan szépen mutat a pofimon. :) Szemre is szoktam tenni, ha nem akarok sok sminket magamon, hogy egy kicsit feldobjon, pirosítóként és highlighterként is funkcionál nálam. Egyedüli negatívomon, hogy nekem nagyon porzik. Ezért levonok egy pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

julia.tunde

2015. július 1.

Szerintem az eladó nem a legelőnyösebb árnyalatot ajánlotta nekem (coral). Kicsit naranccsárgás arcot csinál. Szóval inkább highlighternek használom, nem pirosítónak. De amúgy jó lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Kormios

2015. március 21.

Szomorú sóhaj szaladt ki számon a kasszánál az ára láttán, de hát mit tegyek? Elcsábultam, na. Nőnap volt, hát gyorsan megnyugtattam magam, most ennyi jár nekem.:) A sminkes lány rakta fel az arcomra, hát odáig voltam meg vissza, mikor belenéztem a tükörbe. (világos bőrű lévén a Coral árnyalatot kaptam). Ilyen gyönyörű, egészségesen ragyogó babaarcot még nem varázsoltak nekem. Nem hivalkodó, de mégis látod, hogy ott van, feldobja egymaga az egész sminket! Otthon a Krémmániát csekkolva újabb, még nagyobb sóhaj hagyta el a számat az összetevők láttán. (bár elárulom,hogy az én termékemen teljesen más az összetevő lista, komplett hiányoznak pl nem kis megkönnyebbülésemre a parabének, de még mindig akad hátul egy-két kérdéses dolog, pl Isoparaffin, Polyacrylamide.) Azóta minden egyes nap használom, allergiás reakciót sem okozott. Szerintem egy örökkévalóságig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

makeupmama

2014. május 30.

Igazából én csak highlighterként használom pirosítónak túl világos az árnyalat. Viszont ez az a termék ami soha nem fog elfogyni, mert nagyon erős a fénye így tényleg nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

2014. május 28.

Csodálkozom, hogy csak egy vélemény van róla, mert nagyon jó, multifunkcionális kis paletta ez. Nekem a Blush árnyalat van meg, ami rózsaszínes jellegű. Mindegyik szín szaténfényű, csillámok nélkül. A sötétebbik fele használható pirosítóként, a világosabb highlighterként, és mind az öt szín együtt vagy külön-külön szemhéjfestékként. Az ára kicsit borsos, 6000 forint körül, de nagyon jó minőséget és nagyon jól kihasználható, szép színekkel rendelkező terméket kapunk ezért. És itt is elmondom, hogy most május 31-ig akció van a TBS-nél, ha 3 sminkterméket veszel akkor 30% kedvezményt adnak (sminktermékekhez sorolják ha jól tudom a BB krémet és az Instablur-t is), így most megéri bevásárolni náluk sminkből, mert így kb. egy jobb drogériás márka árában jön ki egy termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 28.

varadi85

2014. január 7.

Nekem a Coral árnyalatban van meg, te jó ég, de imádom, annyira sokoldalú, többmindenre is használható: pirosítóként, highlighterként, szemhéjra, belső szemzugba, szemöldökcsontra. GÖt gyönyörű szín van benne, nagyon pigmentáltak és csodás fényük van. Nagyon selymes és bársonyos, nem porol, csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. Csillagos 5!!!
Részletes vélemény képekkel itt olvasható:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

Részletes vélemény képekkel itt olvasható:

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Isopropyl Isostearate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, C13-14 Isoparaffin
Emulgeálószerek: Sorbitan Stearate, Xanthan Gum, Laureth-7
Tisztítószerek: Xanthan Gum, Laureth-7
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77499, CI 77492
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Sodium Dehydroacetate, Butylparaben

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.