The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

TBS The Body Shop szájkontúrceruza/szájkontúr/szájceruza/kontúrceruza/ajakceruza/ajakkontúr - Clover Pink 003
Ár: 1.800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
detti23

2019. november 10.

Már elég régen vettem, de most jutottam oda, hogy véleményezzem. Azt hiszem jelenleg már nem is így néz ki ez a termék, mint itt a képen. Valóban kemény kicsit, de én tudom szépen hegyezni, és kifejezetten tartós az ajkakon. Sajnos nem tudom milyen árnyalatban is van meg, mivel a felirat gyorsan és rondán lekopott a ceruzáról. Valószínűleg fogok még venni, mert ezt is szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Anthaval

2019. március 23.

Alapvetően nagyon tartóssá teszi alapként a rúzst, viszont egyszerűen nem lehet normálisan kihegyezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

narancsdzsem

2016. november 1.

Nagyon szép, természetes árnyalata van, és tartós. Másik márkájú, élénkebb ceruzával is kipróbáltam keverni a színeket, bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 1.

timilla

2015. szeptember 28.

Vagy 3 éve vettem impulzusvásárlásként pink brown színben, ami árnyalatként nagyon szép, de szájceruzaként elég vacak. Olyan kemény, hogy százszor át kell húzni a számon, mire lesz valami színe. Alig használom, gyakorlatilag pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ceresin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.