The Body Shop

Ár:   1390 Ft, 2590 Ft, 3290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   60 ml, 250 ml, 400 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Ár:   1390 Ft, 2590 Ft, 3290 Ft
Kiszerelés:   60 ml, 250 ml, 400 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Frissítő, könnyen habzó arctisztító, mely hatékonyan tisztítja a zsíros bőrt és távolítja el a szennyeződéseket. Közösségi Kereskedelemből származó kenyai teafaolajat tartalmaz, ami segít meggátolni a pattanások kialakulását, mattít és tisztább bőrképet eredményez, anélkül, hogy kiszárítaná az arcbőrt.

• Zsíros, problémás arcbőrre
  • Alaposan tisztítja, frissíti és nyugtatja a bőrt
  • Antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatás
  • Felgyorsítja a pattanások és hegek gyógyulását
  • Klinikailag igazoltan tisztítja az arcbőrt
  • Közösségi Kereskedelemből származó bio teafaolajjal, Kenyából

cornelia126

2020. október 26.

Nagyon szeretem ezt az arclemosót, szépen teszi a dolgát. Reggeli és az esti rutinom része, utána a tonikja a 2. lépés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

nemethdorcy

2020. június 25.

Nekem nagyon bevált. A második nagy flakont használom már belőle. Reggelente ezzel mosok arcot. Szépen megtisztítja az arcom az olajoktól és frissnek, tisztának érzem tőle a bőröm. Néha előfordul egy-két pattanás amiket szépen leszárít és segít a visszaszorításában. A tengeri hínáros tonikkal együtt sokat segítettek a bőrömön. Nagyon sokáig kitart a nagy kiszerelés. Sok lemosót próbáltam már előtte, de rájöttem, hogy ami bevált, azt nem szabad lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Briluca

2019. április 7.

Sajnos nekem ez a termék egyáltalán nem vállt be ,pedig nagy reményeket fűztem hozzá. A bőröm hirtelen nagyon durván pattanásos lett és semmit nem segített rajta csak szárította. Persze ez nem jelenti azt ,hogy másnak nem válna be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Szhojon

2019. január 26.

A napi rutinom része. Mióta ezt használom sokkal kevesebb pattanásom és mitesszerem van. Egyáltalán nem szárít, az arcomat szépen megtisztítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Maknae

2019. január 8.

A napi rutinom része, minden reggel és este használom. Nekem segített a pattanásaim visszaszorításában. "Persze" tökéletes bőröm nincs tőle, akadnak pattanások, vannak mitesszerek, a pórusaim is tágak, de attól még tisztes távolságból és/vagy sminkkel teljesen vállalható az arcom. Szóval nem csodaszer, de rajtam sokat javított. Mivel van benne alkohol (denaturált vagy sem), próbálkoztam más lemosót keresni helyette; eddig az összes nagyon durva pattanásokat okozott, ezért újra és újra visszatérek ehhez. Ha valakinek hozzám hasonlóan bevált, de közben talált egy még jobbat, nagyon örülnék néhány alternatívának. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

agopcsatimi

2019. január 5.

Nagyon jól tisztít, viszont utána nekem száraz lett kicsit a bőröm tőle, szóval használat után mindenképp hidratáló követi nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

erika81

2019. január 1.

Nagyon jó arclemosó. Miután elfogyott az összes arclemosóm ebből veszek egy normál méretűt, mert csak mini terméket vettem belőle, de az is sokáig kitartott. Nekem nem szárította a bőrömet, szépen rendben tartotta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Tothxheni

2018. november 30.

Kb. 1 éve használtam, mikor ramaty állapotban volt a bőröm. Úgy vettem észre, hogy a zsírosodáson segített, viszont szárította is az arcom, ami persze nyáron nem volt annyira zavaró (ugye folyamatosan fényvédőzik az ember), de télen elég rendesen hidratálnom kellett használat után. Szerintem sok volt a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Zanli

2018. november 25.

A mindennapi rutinom része lett, szépen tisztít és végre találtam egy mattító tisztítót, aminek a használata után nem húzódik, feszül a bőröm. Tudom ajánlani, aki hasonló arctisztítót keres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

fanncsooo

2017. december 25.

Szuper termék, bevált. Szépen mattítja a bőrt és beváltotta a hozzá fűzött reményeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Methyl Glucose Dioleate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.