The Body Shop

Ár:   6590 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2016. július 20.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Könnyed, antibakteriális hatású teafaolajos szérum, mely legyőzi a bőrhibákat és javítja a bőr általános megjelenését. A teafaolaj felveszi a harcot meglévő pattanásokkal, felgyorsítja a pattanások okozta hegek gyógyulását anélkül, hogy túlzottan kiszárítaná a bőrt. Arctisztítás, tonizálás után vidd fel az arc és a nyak teljes területére. Várd meg, hogy beszívódjon mielőtt felvinnéd a hidratálókrémed!

• Zsíros, problémás arcbőrre
  • Antibakteriális és gyulladáscsökkentő hatás
  • Felgyorsítja a pattanások és hegek gyógyulását
  • Klinikailag igazoltan tisztítja az arcbőrt
  • Közösségi Kereskedelemből származó bio teafaolajjal, Kenyából

4 hét után a bőr érzése és tapintása:

• Tisztább
  • Simább
  • Egészségesebb
  • Üdébb
  • Csillogásmentes
  • Kevesebb pirosság és bőrhiba található rajta

Ár: 4000 , Eladó: dtu
Állapot: 2-3 alkalommal kipróbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvitel vagy csomagküldés előreutalással
Ár: 3000 , Eladó: anikvirag
Állapot: 50 ml-ből Kb. 8-10 ml hiányzik, Helyszín: Lenti, fizetés: Fizetés előre utalással, személyes átvétel/ posta + postaköltség

rekakovacs97

2020. október 6.

Az én bőröm nagyon érzékeny, illetve vannak rajta tág pórusok és pattanások is. Nekem nem jött be a termék. Elhasználata során nem láttam azt, hogy valamit csinálna a bőrömmel. Jó pont, hogy nem rontott a bőröm helyzetén, viszont nem ezt vártam a terméktől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 6.

Dolo

2020. augusztus 6.

Esténként használom, szépen mattítja a bőröm, de ennyi. Nem gyógyulnak jobban a pattanások, nem segít sokat rajtuk. Az illata és az állaga tetszik, de mivel semmi különös hatása nincs, nem fogom újra venni ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Accika

2020. július 30.

Már kb. 3 hónapja használom ezt a szérumot, szerintem csökkentette a pattanásaim számát, már nincsenek annyira gyulladtak. Közben elkezdtem más krémeket is használni, lehet azok is közrejátszottak, viszont elégedett vagyok a szérummal. Hamar beszívódik, matt érzetet hagyva maga után. A kiszerelés pedig élőben sokkal nagyobb, mint amilyennek a képen tűnik, és lassan fogy, még mindig majdnem teli van úgy, hogy minden nap használom. Tudom ajánlani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Karmilla

2020. május 22.

2 hete használom napi kétszer, kezd látszani a hatása.
gyorsan beszívódik, könnyű eloszlatni, és nem szárítja a bőröm, ellenben a pattanások eltüntek és a hegek is széepn gyógyulnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

2 hete használom napi kétszer, kezd látszani a hatása.

Juci93

2019. december 30.

Pár hét használat után feltűnt, hogy az arcom azon részei is iszonyat szárazak, amelyek előtte soha nem voltak azok. Sajnos valószínűleg a szérum a hibás, pedig szerettem volna ha működik. Az illatával semmi gondom, az állaga is jó, gyorsan beszívódik. A bőröm viszont nem kedveli, így nem használom többször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

egyangyalazegbol

Korcsoport: < 18
2019. október 23.

Estenkent hasznalam, nekem ez volt a leghatasosabb szer a teafas vonalbol! Pattanasokon hegeken nagyon sokat segit! Tobb honapja hasznalom, nem az elso alkalom utan fejtette ki hatasat, sok ido kel neki!!Imadom,legjobb szerum!
u.i:nem szarit illetve kell egy ket percet varni mig beszivodik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 23.

u.i:nem szarit illetve kell egy ket percet varni mig beszivodik

riakor

2019. március 21.

Abszolút pozitív véleményem van, arctisztítás után használom a száraz bőröm ellenére, mert nagyon szépen simítja, tisztítja. Utána rendesen hidratálok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Zsanoka

2018. november 5.

Se vele se nélküle kapcsolatom lett ezzel a termékkel... úgy éreztem nem jobb, nem rosszabb, így elhagytam. Aztán mégis éreztem a hiányát, azt az "egyenletességet" így újra vettem. Normalizálja a bőrt úgy általában, próbálkozik megküzdeni a patikkal, a teafa miatt végülis biztosan kell h hatása légyen. Most ismét dilemmátok, hogy újra vegyem e...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

summer88

2018. október 30.

Őszintén szólva én kb. semmi hatását nem érzem. Szépen beszívódik a bőrbe, azzal nincs gond, de se jobb, se rosszabb tőle. Szerintem nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Leander

2018. augusztus 26.

Jó kis cucc problémás bőrre. Nem csodaszer, azaz nem mulasztja el egymaga a bőr tökéletlenségeit, de sokat segít normalizálni a helyzetet. Első terhességem után durván leromlott a bőröm állapota, olyan pattanásos lettem amilyen tinédzserként sem voltam soha... Második szülésem után azonnal betáraztam széntartalmú, algás és iszapos maszkokból, problémás bőrre való BB krémből, sok-sok különböző aromavízből és ebből a szérumból. Mindezek eredményeként második babám után már nem egy durván hormonproblémás kamaszra hasonlítok, hanem csak egy kicsit problémásabb bőrű felnőttre... Nehéz megmondani, hogy ebben önmagában mennyit számított ez a szérum, de én úgy éreztem, hogy egész sokat. Használni is kellemes volt, nem éreztem különösebben ragacsosnak, viszont azonnal éreztem a fertőtlenítő hatását. Szépen beszívta a bőröm, pláne ha rámentem egy kis aromavízzel. Napi 2x használtam, valamikor februárban kezdtem és most fogyott csak el. Nekem bejött, valószínűleg megint fogom használni ha valamiért romlik a bőröm állapota.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.

A citromos teafa friss leveleiből és leveles ágvégeiből vízgőz- vagy gőzdesztillációval előállított olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyag és szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Az illata hasonlít a citrom héjáéra, ezért gyakran használják annak helyettesítésére. Antimikrobiális hatással bír, vagyis gátolja a baktériumok és gombák szaporodását. Az összetevővel leggyakrabban kéz-, köröm- és lábápolószerekben, bőrápoló olajokban, aromaterápiás fürdő- és masszázsolajokban találkozhatunk.