Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stellaa, Módosítva: 2017. június 9.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált

Tengeri hínáros tisztítómaszk algakivonattal és ionos agyaggal. Kitisztítja a pórusokat és eltávolítja a lerakódott szennyeződést és a felesleges olajat. Hólyagmoszat-tartalmának köszönhetően méregteleníti az arcbőrt, miközben a 100%-ban természetes agyag revitalizálja azt. A tengeri hínár vitaminokat és antioxidánsokat tartalmaz, melyek egyszerre hidratálják és tisztítják a bőrt. Ez az "okos" tengeri hínár kivonat a fénylő részeken mattítja, a száraz részeken pedig hidratálja és táplálja az arcbőrt.

• Kombinált és zsíros bőrre
  • Mélyen kitisztítja a pórusokat
  • Méregteleníti és revitalizálja a bőrt
  • A száraz részeket hidratálja
  • Az olajos részeket mattítja
  • Közösségi Kereskedelemből származó tengeri hínárral, Írországból

*KERESEM!* TBS The Body Shop Seaweed Ionic Clay Mask Tengeri Hínáros Ionos Artisztító Maszk
Ár: *KERESEM!* <3.500 Ft (megegyezés szerint) vagy CSERE , Eladó: minaya
Állapot: Új, újszerű (próbált, alig használt), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Előre utalás vagy helyszínen készpénzben
HontiAgi

2019. június 30.

Nagyon nagyon szeretem, pedig kicsit fenntartásokkal kezelem a márkát, mert eddigi tapasztalataim szerint rezeg a léc az ár-érték arányuk alatt. Használatkor enyhe csípést én is érzek, főleg az orcáimon de engem egyáltalán nem zavar, legalább érzem hogy csinál valamit. Szeretem benne, hogy könnyű lemosni, nem kell fél óráig vakarnom a fejemet érte és tényleg szépen mattít. Hetente egyszer használom, mert szerintem gyakoribb alkalmazással szárítana picit, így is érdemes utána hidratálni. Nem tudom pontosan, hogy az ő érdeme-e, vagy csak attól van, hogy a nyári melegben alapból jobban odafigyelek az arctisztításra, de kevesebb a miteszer az arcomon (leszámítva az államat, de az alapból mindig megborul ha az a hét jön) és kevésbé érzem, hogy zsírosodna. Plusz pont hogy egy nagyon vékony réteg elég belőle így viszonylag lassan is fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 30.

eniku

2019. március 7.

Első egy-két használatkor megijedtem tőle kicsit, eléggé csípett, égetett. Bosszankodtam, hogy ennyi pénzt kidobtam az ablakon, de aztán adtam neki még egy esélyt, és vagy megszoktam, vagy nem tudom, de megszűnt ez az égető érzés. Azóta nagyon szeretem, hetente használom, vékony réteget kenek fel ecsettel, kb 10 percet hagyom az arcomon, és nekem nem kell utána hidratálni sem. Tisztábbnak, frissebbnek érzem az arcom használat után, a pórusaimat is szépen összehúzza és kitisztítja. Mióta használom kevésbé mitesszeres az arcom/orrom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Black Fairy

2018. december 16.

Nekem is bevált!

Összehúzza a pórusokat, használat után a bőröm puha, egyenletes felületű lesz, bár én rögtön utána hidratálok, mert amúgy szárítana. Hetente egyszer szoktam használni, vékony réteget viszek fel, 15 percig hagyom. Ahogy szárad le, érzem én is, hogy húzódik, de szerintem nem kellemetlen/égető érzés, pár használat után már fel sem tűnik.

Az egyetlen negatívuma számomra a tégely...Jobb szeretem a tubusos arcmaszkokat, mert kevésbé éri levegő a terméket, meg könnyebb visszazárni maszkos kézzel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

Nekem is bevált!

Pannaflora

2018. november 13.

Nekem nagyon bevált. Vékony réteget kenek belőle az arcomra és körülbelül 15-20 percig hagyom rajta. Összehúzza és tisztítja a pórusokat, amióta használom sokkal tisztább és selymesebb a bőröm. Kis mérete ellenére is sokáig elég, heti 2x használom és 3 hónap alatt sem fogyott még el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

rebus666

2018. február 13.

Mire megszárad nekem is nagyon csíp, de nem lesz piros tőle az arcom.Utána kellemesen puha lesz a bőröm, de nem tart sokáig. Nem hiszem ,hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Hencida

2018. január 5.

Vékony rétegben viszem fel, kb 15 percig van az arcomon. Amikor letelik az idő a végére világos színűre szárad. Száradás közben érezni ahogy dolgozik, húzódik, szárad a maszk. Hetente 2-3 alkalommal használom. A pórusokat kitisztítja, összehúzza. Sima, szép lesz a bőr utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

brenata2002

2017. november 21.

bár vegyes a bőröm, ez a termék csalódás volt, túlzsírosítja a bőröm :-( főleg a többi jó tbs termék után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

thegirlwiththemostcake

2017. június 9.

Jópár hete használom, igazából különösebb változást nem érzek a bőrömön. Valamennyit tisztít és egész sokáig tart egy tégely. Viszont biztos nem veszem újra - ezért az árért szerintem több is elvárható lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Stellaa

2017. május 27.

Amint elkezd száradni úgy kezdi el csípni az arcomat, amint letelik a 10-15perc lemosom és szerencsére pirosságot nem tapasztalok a csípő érzés miatt, puha,bársonyos lesz az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Zinc PCA