The Body Shop

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2020. február 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Karácsonyi limitált kiadás

"Vanília Chai csillámos testpermetünk illata azonnal köréd varázsolja a karácsonyi hangulat melegségét és báját, miközben ellenállhatatlan illatúvá varázsolja a bőröd. Krémes-tejes és elragadó vanília illat megfűszerezve meleg fahéjjal, kardamommal és barna cukorral, ami a lélegzetedet is elállítja majd."

• Könnyed illatfelhő
  • Kézzel szedett vaníliával, Madagaszkárról

Yeliz

2019. január 8.

Karácsony környékén, egészen februárig már 2 éve kötelező darab. Mostanában is mindennap ezt használom, de sajnos 2-3 óra után már nem érzem az illatát. Ennyi használat után is a fele még meg van, így teljesen megérte az árát. A levonás azért jár, mert ha kapható lenne, se hiszem, hogy újra venném még egyszer, mert annyira nem különleges azért az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

VickyV

2018. december 1.

Azon termékek egyike, ami rettenetesen kell egészen addig, amíg nincs, aztán amint van, tök jól elfigyelget a polcon érintetlenül. Én nagyjából háromszor, ha használtam, mióta megvan (1 év), mert durván erős illata van, felfújáskor nekem kicsit Off! szúnyogirtó szag flash, és várni kell, amíg megszárad. A csillámok cukik és a kiszerelés is tetszik, ennyiért viszont irreálisan drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Wee

2017. február 8.

Egész erős illata van. Reggel felfújom és délután 3-4 körül meg érezhető a bőrömön. Learazva vettem az illata miatt. Annyira nem hasznos termék, annyira nem is csillog (ami nekem nem baj) olyan mint egy átlagos testpermet. Pozitív, hogy nem lesz később se avas illata a bőrön mint egyes gyümölcsös testpermetnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

fuzocske

2017. január 9.

Tavaly az almásat használtam. Idén erre esett a választásom. Nem bántam meg, isteni az illata. Ahhoz képest, hogy nem rendes parfüm, eléggé intenzív és tartos az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Színezék. Lilás piros.