The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

hermelinke7

2015. április 14.

Még mindig van belőle egy kicsi. Nagyon jó az illata, hamar beszívódik és jól hidratál. Azt hiszem már nem lehet kapni, de hasonlót igen, biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

muzli

2014. március 9.

Ajándékba kaptam, nagyon szeretem. Ha lefogy, újra fogom venni, remélem nem szüntetik meg. Könnyű, gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzést maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 9.

ildi0126

2013. július 29.

Imadom az illatat es az allagat is. Kezkrem helyett testapolokent funkcional nalam. Sajnos az uzletben elegge draga, de hat melyik TBD termek nem az. A minoseget meg kell fizetni es ezekert a termekekert megeri. Ha szereted a vaniliat, akkor ezt is imadni fogod. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

redberry.247

2013. január 8.

Az illata valami mennyei, megveszek érte, és ami a legjobb, egész nap körbeleng! Múltkor egy néni a mentrón meg is említette milyen jó vanília illatom van :D Tényleg gyorsan beszívódik, jól hidratál, nem túl nehéz krém, ami az én kezeimnek tökéletes. Tökéletes!!! :):)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

ancsibancsi

2012. december 26.

3-4 hete használom már, nagyon meg vagyok vele elégedve.
Az illata isteni finom, és még 1-2 kézmosás után is érződik, igazi vanília illat.
Az állaga remek, nagyon gyorsan beszívódik, eszméletlen gyorsan, ilyet én még nem láttam. Nem hagy egy kellemetlen, csúszós réteget a kézen. Nem zsíros.
Ekcémás mindkét kézfejem, de ez nem hagyja, hogy előjöjjön, nem is csípi. Nagyon jól hidratál, finom puha lesz tőle a bőröm.
Összehasonlítva pl. L'Occitane kézkrémekkel szerintem ez van olyan jó, csak töredék áron. Sőt ha azt nézzük, ez sokkal gyorsabban szívódik be, de a hidratáltság közel azonos.
Nagyon örülök, hogy megvettem lehet rendelek belőle még egyet tarcsiba, ha ez elfogyna.
Még szép, hogy 5 csillagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

3-4 hete használom már, nagyon meg vagyok vele elégedve.
Még szép, hogy 5 csillagos!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak