The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. augusztus 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A 2012-es karácsonyi limitált széria vaníliás-mézes testvaja.

Kiszerelés: 200ml

Marcipancica

2020. május 25.

Mindig úgy várom hogy télen visszatérjen a Body Shopba a vaníliás termékcsalád, nagyon szeretem! Nagyon binom, természetes, nem túl nehéz vanília illata van, és a többi testvajukhoz hasonlóan ez is csodát tesz a bőrömmel! Télen be is fogok tárazni belőle rendesen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Hoagirl

2015. január 26.

Lassan a tubuskám végére érek, és emiatt mérhetetlenül szomorú vagyok, mert nagyon nagy szerelem ez a testvaj. Spóroltam vele, mert ez ugye 2013-as karácsonyi kiadás volt, és már elvileg nem beszerezhető. De azért reménykedem hogy egyszer még fölbukkan a kínálatban. :) Ez még talán a kókuszosnál is testesebb, sűrűbb állagú, tényleg kiérdemli a vaj jelzőt. Az illatát imádom, este felkenem és másnap délben még visszaköszön a bőrről ez a mennyei vanília illat. Szerencsére nem a tömény, émelyítős vanília érződik, hanem inkább a lágyabb, még emészthető verzióját kapjuk a műanyag tégelybe zárva. A bőrt remekül ápolja, nekem a karom és a lábszáram télen-nyáron igényli a sűrűbb, táplálóbb testápolókat, és a tbs testvajak egy-két kivételtől eltekintve remekül vizsgáztak ilyen téren is. Bár az áruk elég borsos, ennél a terméknél még ez sem zavar, mert jól beosztható, könnyen adagolható és egy egész pici is elég egy testrész ápolásához. Szerencsére most van egy almás és egy argános utánpótlásom, így kevésbé fog fájni az elválás Vanilla Blisstől. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

Garu

2014. szeptember 22.

Végre! Végre elővehettem! :D Nyárra ez az illat nem jó, de hideg napokon isteni, ez az egyik testvajam a 4-ből. :) És az egyik kedvencem is.
A bőrömön nagyon kellemes, puha érzés, alvás előtt használom leginkább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

A bőrömön nagyon kellemes, puha érzés, alvás előtt használom leginkább.

kisko

2014. szeptember 14.

Ugyan drágállom, de karácsonyi leárazáskor szoktam venni belőle, mert nagyon szép bőrt csinál. Nem vagyok az illat fanatikus híve, de télen jólesik. Tényleg vajszerű állaga van, nedves bőrre kenve sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

claudia.nyilas

2014. július 18.

Ő nálam a csúcs! Igazi all time favorite! Minden nap használom. Kiadós, szuper tartós, mennyei llat. Csillagos ötös hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.

kinganora

2014. július 1.

3-féle testvajam van tőlük, ez a legtestesebb. Melegben a tömény illata miatt - és mert ilyen mértékű hidratálás sem szükséges -, nem szeretem használni, de télen tökéletes. Mondjuk nekem nem nagyon száraz a bőröm. Szeretem, jól hidratál, de volt már jobb testápolóm is, ezért "csak" 4 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

bogirepcsin

2014. február 9.

a kedvenc Body Shop testvajam.
Bár az árát személyszerint piszkosul soknak találom (meg a TBS-nál általában minden terméknek) de annyira imádom az illatát, hogy kénytelen vagyok minden télen újravenni. A bőröm pihepuha lesz tőle, az állagát is nagyon szeretem, egy szó mint száz: imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

a kedvenc Body Shop testvajam.

Roni

2014. január 16.

az első the body shop termékem, amit kipróbálhattam és nagyon örülök neki, hogy végül emellett döntöttem. nagyon szeretem: tényleg könnyen kenhető, ahhoz képest, amennyire kemény az állaga. az illata valami mesés, picit tartósabbra számítottam ugyan. a hidratálóhatása viszont nagyon-nagyon jó, nekem egész könnyen be is szívódik. azóta már bevásároltam más tbs terméket is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Lills

2013. december 30.

Mostanában imádom a vaníliát minden formában, nem volt kérdés, ezt nem hagyhattam ki. Nem csalódtam, tökéletes téli illat, leginkább valamilyen sütire emlékeztet. Jól hidratál, nem mondom, hogy gyorsan beszívódik, mert nem, de ez esetben nem is zavar. Kemény állagához képest jól kenhető. Most sem csalódtam a Body Shop-ban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 30.

orchidea8627

2013. december 15.

Állagra a vajasabb, keményebb testvajak közé tartozik, ez a kedvencem.
Kellemes, enyhén vaníliás, krémes illata van. Nagyon jól hidratál, igazi felüdülés most ez a kezeimnek.
Egyelőre csak egy kis 50ml-es kiszerelést vettem belőle, de szerintem hamarosan követni fogja egy teljes kiszerelésű méret is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Állagra a vajasabb, keményebb testvajak közé tartozik, ez a kedvencem.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.