The Body Shop

Ár:   1990-4990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Niomi, Módosítva: 2017. november 23.

Ár:   1990-4990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

2014-es karácsonyi limitált kiadás

Ünnepi vanília brülée illatú testvaj

• selymessé és puhává varázsolja a bőrt
  • vajas textúrával
  • Méltányos Közösségi Kereskedelemből származó sheavajjal készült

Timi1231

2017. augusztus 4.

Az illatáért rajongtam de nagyon nehéz volt felvinnem a bőrömre és sokáig zsíros érzete volt a bőrömnek. Egyszer elhazsnáltam egy tégellyel de többet nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

allebag2

2015. október 30.

Ellenállhatatlan testvaj télre. Mennyei vanília, némi karamellel keverve. Az állaga is lágy, és nagyon jól hidratál. Az illata nagyon sokáig megmarad. Nagy csalódás, hogy idén nem lesz, mint limitált kiadás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 30.

laanyka

2015. október 17.

ez volt az első TBS testvajam és nagyon szerettem :) igaz, hogy tényleg van egy kicsi műanyag beütése (azért az áfonyásat nem tudja überelni :D), de szerintem nem zavaró. én nagyon szerettem, hamar elhasználtam - jól hidratált és hamar beszívózott szerencsére, így mindig jó érzés volt viselni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

Cristally

2015. május 30.

Nagyon finom illatra és állagra is, céges karácsonyi ajándékba kaptam a zöld és piri színű társával együtt, de azok inkább gyümisek, ergo nem jöttek be annyira, mint ez. Kénytelen voltam egy nagyobb változatra is benevezni, amikor kari után akciózták. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

linszu

2015. május 19.

Amikor megláttam, hogy már nincs az üzletek polcain, majdnem szívrohamot kaptam. Ez a kedvenc, a "leg" a body shop testápoló termékei közül. Az illata annyira finom és melegséggel tölt el, ha megérzem. Hidratálásból is 5-ös. Nagyon-nagyon szeretném, ha visszatennék a boltokba!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 19.

kessi91

2015. május 4.

Hát...nem voltam odáig érte. Nem tetszett különösebben az illata és a hidratálása sem. Elhasználtam, de nem veszem újra, ha lesz legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

pindakaas

2015. február 17.

Állati jó testvaj (télre) :) nagyon tömör, de nem hagy vészes réteget a bőrön, nem ragacsos, inkább vizes érzetű, az illatába (tényleg) beleharapnék :P Ajándékba kaptam, de jövőre megvenném, ha lenne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

vfejes

2015. február 8.

Nos, engem évről évre elbűvöl az összes Body Shop vaniliás termékcsalád, novembertől márciusig csak ezeket használom, parfümöt is beleértve, pedig tele van a polcom drágábbnál drágábbakkal. Nem látok köztük mély különbséget, szerintem picit jobb, mint a tavalyi volt, és mindenki szereti rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 8.

zsooofi

2015. január 21.

Valóban enyhén műanyagillata van, de mivel még nem találtam más márkától ennél jobbat, ezért emellett tettem le a voksomat. Gyorsan beszívódik, nem ragacsos, allergiát nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

claudia.nyilas

2014. december 23.

Nos, talán ezt a kiadást jobban megszerettem, mint az elmúlt telek vaníliás kiadású testvajait. Amire itt sokan panaszkodnak, hogy műanyag illata van, az nekem csak jobban kihozza azt, amit eddig kedveltem az előző testvajban. Szóval ez rajtam csak erősíti azt a tejes Kinder csoki illatot. Imádom! Az állaga tényleg másabb egy kicsit, mint a tavalyi vaníliásé, egy kicsit könnyebben siklik. Remélem nem rotottak az állagán szilikonnal....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.