Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mufci, az összetevőket feltöltötte: SmilingfullyB, Módosítva: 2017. július 28.

Kiszerelés:   50ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

Könnyű, gyorsan beszívódó arckrém, mely ideális védelmet ad a bőrödnek, élénkíti, simává és puhává varázsolja azt.

100%-ban illatanyag-, színezék-, alkohol-, tartósítószer- és szappanmentes.

csicsi86

2017. március 27.

Én egy mattító hatású hidratáló fölé szoktam használni, de csak egészen keveset, ügyelve rá, hogy mindenhova jusson. Mivel van benne fényvédő, így persze, hogy zsírosabb. Nekem jó, mert 30 as és nyáron, amikor amúgy is pihekönnyű hidratálókat használok amikben nincs fényvédő, tökéletes kiegészítő. Ha csak púdert teszek fölé, azt nagyon szépen megtartja. A titok szerintem, hogy csak keveset kell belőle egyszerre használni. Nekem amúgy szárazabb, vízhiányos bőröm van, ami amúgy is jobban tűri a nehezebb krémeket. Zsíros és érzékenyebb bőrűek szerintem ne ezt használják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

miGemma

2017. január 19.

Csalódás volt. Lassan szívódik be, és nem sok hatását éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Csalódás volt. Lassan szívódik be, és nem sok hatását éreztem.

Virvatuli

2016. május 26.

Kicsit összezavart, hogy mintha kétszer lenne fent ez a krém, de a másiknak nem ugyanaz az összetevőlistája, mint ami az én tubusomon szerepel. Most használom, és szeretem, bár nem is várok tőle semmi extrát azon túl, hogy hidratáljon, és megvédjen a naptól. A száraz bőrömnek pont megfelelő, ha kialvatlanabb vagy dehidratáltabb vagyok, azonnal megnyugtatja a bőröm, szinte érzem, ahogy beissza :) Az illatát is szeretem, felfrissít, ami jól jön reggelente, mert elég nehezen szedem össze magam, ettől valahogy egyből úgy érzem, hogy felébredek. Mostanában volt pár meleg nap, akkor azért picit sok volt, izzadt az arcom itt-ott, úgyhogy lehet, hogy nyári krémnek nem az igazi a magas fényvédelem ellenére, de tavaszra nekem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 26.

malna222

2016. január 10.

A 15 faktorosat vettem meg, de mivel itt csak a 30-as van fennt, ideírom. Nagy reményekkel szereztem egyet magamnak. Csalódtam ebben a termékben. Az illata nekem nem tetszik, szerintem wc illatosítóra hasonlít. A krém könnyen kenhető, zsíros, ami még 30 perc után is érződik. Nekem felvitel után csípi az arcom, igaz, hamar elmúlik, de ezt nem tudom szó nélkül hagyni. Talán picit szebb összképet kapunk használat után, de ennyi pénzért többet várnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

tzs

2015. október 18.

Ahogy felkentem az arcomra, az rögtön kipirosodott és nagyon égni kezdett. Azonnal le kellett mosnom. Soha nem fordult elő ilyesmi, és bár ez tudom, egyéni dolog, de annyi tanulsággal mindenképp szolgál, hogy vásárlás előtt érdemes mintát kérni a krémekből. Esetemben ez szerencsére krémminta volt, azóta tudatosan nem vásárolok otthoni tesztelés nélkül.
Az illata egyébként mindettől függetlenül nagyon intenzív volt, engem zavart (volna).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

jenny summerville

2014. január 2.

Szkeptikus vagyok a Body Shop termékeivel. Ebben a krémben is relatív sok, 5 féle parabén található, de elhanyagolható mennyiségben. Azt kell mondjam, hogy az én bőrömmel csodát tett. Szeretem ezt a krémet mert egységesítette a bőrképem, szép és egyenletes bőrfelszínt és bársonyos puha tapintást eredményzett. Bár elég drága de nagyon szeretem és biztos, hogy újra fogom venni! Száraz bőrre csodaszer!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 2.

lzsoficim

2013. március 29.

Nappali krém ide v oda és este kenem fel,mert tényleg zsíros és nehezen szívódik be.(-1) Ezen kívül pedig az arctisztító pakolásaim után (amik kicsit szárítanak) szoktam használni és úgy érzem h nagyon szereti a bőröm. Nyáron nem tudom, h mennyire leszek vele megelégedve, de most adok neki 4 csillagot, és majd meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

trianka

2012. szeptember 12.

Nagyon szeretem, a narancsos illata miatt igazán frissítő használni, és jól is hidratál. Mivel nagyon fehér bőröm van, ami rosszabb esetben napallergiát is tud produkálni, a viszonylag magas napvédő faktor is ideális számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

hbogi87

2012. augusztus 18.

A Skin Boost-al együtt használva nagyon ütös arcápoló; amióta ismerem, nem is használok mást!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

wishes

2012. július 22.

Az isteni narancsos-citrusos illatával hívta fel magára a figyelmemet, plusz a magas fényvédelme sem hagyott hidegen, de a gyakorlatban nyújtott teljesítménye már sokkal kevésbé jött be.... Kellemes az állaga, könnyen felszívódik, viszont ideig óráig hidratál, aztán másnap rendre sokkal szárazabb bőrrel kelek, ami persze azonnal elmúlik, ha visszatérek a régi krémemhez. Ennek fényében azt tudom mondani, hogy ebben az árkategóriában vannak sokkal jobb krémek is, mint ez, ne hagyjátok magatokat az orrotok után menni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2