Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

A fénytelen, fakó bőr megmentője

A C-vitaminos arckrém gyorsan beszívódik a bőrbe, 30 faktoros UV-A és UV-B fényvédelemmel ideális védelmet nyújt, élénkíti, simává és puhává, ragyogóvá varázsolja a bőrt. 100%-ban illatanyag-, színezék-, alkohol-, tartósítószer- és szappanmentes. Fő hatóanyaga az amazóniai camu camu bogyó, ami 60-szor több C-vitamint tartalmaz, mint a narancs.

mleila

2019. június 17.

Borzasztó.
Legszívesebben az első használat után visszavittem volna.
Télre szánam nappali arckrémnek, mert egyébként egy géles állagú, erősen hidratáló krémet használok, amit télre nem ajánlanak.
Szerencsére olyan alkalommal használtam, amikor nem csak a boltba ugrottam el: 20 perc után a téli hidegben is folyt az arcomon (a krém vagy az izzadság, nem tudom), úgy érzetem, hogy egy zsíros réteget képez rajtam és egyszerűen nem lélekzik, megfullad a bőröm.
Hatalmas csalódás.
Éjszakai krémnek vagy kézkrémnek elhasználom majd...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Borzasztó.
Legszívesebben az első használat után visszavittem volna.
Hatalmas csalódás.
Éjszakai krémnek vagy kézkrémnek elhasználom majd...

BlackRose101

2019. április 15.

Imádtam... most sajnos elfogyott, és a női kiváncsiság ugye hajt engem is, hogy más termékeket is megismerjek, kipróbáljak, de szinte biztosra veszem hogy vissza fogok majd még térni hozzá:) Kicsit zsíros az állaga, nehezebb krém, ennek ellenére kombinált bőrön is szép finisht kapzam általa... Viszont pont a tartalmassága révén olykor még éjjelre is használtam, a microdermabráziós bőrradír után, mely szintén a család tagja. Olyan finom, gyümölcsös, frissítő, tiszta érzetet kaptam a bőrradír + ez a C vitaminos fényvédő használata után, nyaraláskor is jól teljesített a Balcsin:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Sziporka88

2019. január 20.

Síelésre válatsztottam ezt az arckrémet a fényvédelem miatt.
Az illata szuper, szabályosan várom, hogy bekenhessem vele az arcom.
A krém sűrű, nagyon kevés elég belőle. Nem hagy maga után semmilyen kellemetlen réteg érzést. Megkedveltem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Síelésre válatsztottam ezt az arckrémet a fényvédelem miatt.
Az illata szuper, szabályosan várom, hogy bekenhessem vele az arcom.

lysza1985

2018. február 7.

Kellett éppen egy új krém, nappalra szeretem ha van benne SPF, gondoltam kipróbálom ezt. Az illata kellemes, az állaga kicsit sűrűbb, ezért meg is ijedtem, mikor felkentem és ilyen naptejes állaga volt, de szerencsére hamar beszívódott és nem hagyott maga után ragacsos réteget, ez nekem fontos. Egyelőre teljesen semleges számomra, nem okozott semmi rosszat, de különösebb pozitív hatását sem érzékeltem, ezért valószínűleg nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

0bikbik0

2017. augusztus 17.

Nyár elején vettem a fényvédelem, és a - minimális - C vitamin tartalom miatt. Nekem bevált a fényvédelemre is és a hidratálásra is. A kémiai fényvédő nem irritált, a bőröm pedig kellően hidratált maradt.
Maga a textúra elég "vastag", nem nevezném könnyed nyári krémnek, zsíros érzés maradt utána, picit talán túlzott fénnyel is, amit viszont szépen lehet tompítani porpúderrel.
Az illata nagyon megfogott, a TBS C vitaminos cuccainak szerintem nagyon inspiráló az illata.
Nem tökéletes ez a krém, de elhasználtam, és kellemes emlékeim vannak róla. Azért nem vettem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2