The Body Shop

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0bikbik0, az összetevőket feltöltötte: niamano, Módosítva: 2020. április 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

A C-vitaminos arckrém gyorsan beszívódik a bőrbe, 30 faktoros UV-A és UV-B fényvédelemmel ideális védelmet nyújt, élénkíti, simává és puhává, ragyogóvá varázsolja a bőrt. 100%-ban színezék-, alkohol-, tartósítószer- és szappanmentes. Fő hatóanyaga az amazóniai camu camu bogyó, ami 60-szor több C-vitamint tartalmaz, mint a narancs.

mfrebeka

2021. június 21.

Nagy félelmekkel vásároltam meg az életem első fényvédős hidratálójának, eddig kvázi 0 arcápolási rutinom volt, de szerencsére egyből eltaláltam. Első használatra kicsit zsírosnak tűnt, de néhány perc alatt szépen beszívódik, az alapozó nem csomósodik el rajta mint ahogy képzeltem, a bőröm sokkal szebb, feszesebb, egészségesebb mióta használom. Ráadásul kb 4 hónapra tuti elég még a nyári hónapokra is. Az illata is jó nyári citrusos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

tee

2021. március 3.

Utálom az illatát. Borzasztó mű szaga van. Jókat olvastam róla + az SPF tartalma miatt vettem meg. Összeségében nem rossz krém, könnyű elkenni, gyorsan felszívódik, de én gyűlölöm a mű citrusos illatát. Ezt elhasználom, de óriási akció nélkül nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

katalinmester13

2020. október 24.

Szeretem a mirindás-fantás illatát. Hatását is. Szép lesz tőle a bőröm. Kisimul, ragyog. Niacinamid szérummal használva tökéletesen beszívódik. Nélküle egész nap csücsül a bőrömön. Púderezni kell. Ez az egy dolog, ami miatt nem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 24.

KRozi

2020. augusztus 17.

Elsőre elég nehéz krémnek tűnhet, sűrű fehér állaggal. Az én bőröm (ami néhol zsírosodásra is hajlamos) azonban könnyen beszívta. A fényvedelme nekem megfelelő, az illata kellemes. Nekem nagyon bevált, és szerencsére nem okozott pattanásokat sem, mint ahogy másoknál olvastam. Nemhogy nem okozott, de a c vitamin még a kialakult pattanások begyógyulását is elősegítette.
Valóban ad egy alap csillogást az arcbőrnek, ezért inkább nyáron használom. Idén amúgyis divat a természetes ragyogás. : )
Talán azt ajánlanám, hogy először a boltban kend fel az arcodra, és ha nem okoz pattanásokat használt bátran. : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Bakka

2020. július 26.

Meg vagyok vele elégedve.
Az állaga sűrű, elég belőle egy pici, hamar beszívódik.
Az illata citrusos, naptejre emlékeztető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Meg vagyok vele elégedve.
Az állaga sűrű, elég belőle egy pici, hamar beszívódik.
Az illata citrusos, naptejre emlékeztető.

dbetti93

2020. május 29.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a krémet, de borzalmas. A márkát egyébként imádom,de ez a krém... Bekenem vele az arcom, jó hagy maga után egy fénylő réteget, az lenne még a legkisebb baj vele,de másnapra olyan brutál pattanások nőnek az arcomra, nagy gyulladt göbök. Tuti hogy ettől a krémtől, mert ha nem kenem vele az arcom vagy másik krémmel kenem, nincsenek pattanásaim. Időnként szoktam még vele próbálkozni, mindig adok neki 1 új esélyt, de másnapra mindig megbánom. Egyébként nekem az illata kifejezetten tetszik, bárcsak az lenne vele a legnagyobb problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

alexandraporcelain

2020. március 24.

Olyan állaga van, mint minden fényvédőnek. Zsíros, fénylő réteget hagy maga után, mint az összes többi fényvédő. De ez nem meglepetés. Ez egy jó fényvédő, a márkától ez a legjobb. Az illatán meg túl lehet lépni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

anabela

2019. augusztus 20.

nagyon nem szeretem ezt a krémet, borzasztó zsíros, fénylő réteget hagy, szerintem pattanásokat is okoz, erős mű narancsillata van. nem is használom el inkább, nagyon rossz érzés viselni, és úgy érzem a bőrömnek is rossz. nagy csalódás, pedig nem a legolcsóbb krém, mégis nagyon ócska hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

mleila

2019. június 17.

Borzasztó.
Legszívesebben az első használat után visszavittem volna.
Télre szánam nappali arckrémnek, mert egyébként egy géles állagú, erősen hidratáló krémet használok, amit télre nem ajánlanak.
Szerencsére olyan alkalommal használtam, amikor nem csak a boltba ugrottam el: 20 perc után a téli hidegben is folyt az arcomon (a krém vagy az izzadság, nem tudom), úgy érzetem, hogy egy zsíros réteget képez rajtam és egyszerűen nem lélekzik, megfullad a bőröm.
Hatalmas csalódás.
Éjszakai krémnek vagy kézkrémnek elhasználom majd...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Borzasztó.
Legszívesebben az első használat után visszavittem volna.
Hatalmas csalódás.
Éjszakai krémnek vagy kézkrémnek elhasználom majd...

BlackRose101

2019. április 15.

Imádtam... most sajnos elfogyott, és a női kiváncsiság ugye hajt engem is, hogy más termékeket is megismerjek, kipróbáljak, de szinte biztosra veszem hogy vissza fogok majd még térni hozzá:) Kicsit zsíros az állaga, nehezebb krém, ennek ellenére kombinált bőrön is szép finisht kapzam általa... Viszont pont a tartalmassága révén olykor még éjjelre is használtam, a microdermabráziós bőrradír után, mely szintén a család tagja. Olyan finom, gyümölcsös, frissítő, tiszta érzetet kaptam a bőrradír + ez a C vitaminos fényvédő használata után, nyaraláskor is jól teljesített a Balcsin:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 15.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2