The Body Shop

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: vanett, az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. december 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A C-vitaminos arcápolói a fénytelen, fakó bőr megmentője. A C-vitaminos szérum gyorsan beszívódik a bőrbe, intenzíven élénkíti, simává és puhává, varázsolja a bőrt, valamint visszaadja annak természetes ragyogását. Fő hatóanyaga az amazóniai camu camu bogyó, ami 60-szor több C-vitamint tartalmaz, mint a narancs.

• hidratál és véd
  • üde és élettel teli kinézetet kölcsönöz a bőrnek
  • felerősíti a többi arcápoló hatását

Ár: 3000 Ft , Eladó: annamariav
Állapot: 2-3 pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy postával küldöm

-.Nikii.-

2020. április 17.

Na ez. Röhej :D
7000 forintért rendeltem, mert az oldalukon olyan jókat írtak. Gondoltam természetes, meg szérum, meg C vitamin, hmm. Utólag vettem észre milyen ronda az összetevőlistája, a szaga nagyon gány, mintha összekevernéd a neocitrant a régi bolero narancs ízű italporral. És van benne vagy 4 féle szilikon. Az állaga egyenesen undi, természetellenes. Pont az ellenkezőjét hozta annak, amit vártam tőle. Drága, de legalább sz*r. Visszaküldtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

Na ez. Röhej :D

pmarcsi

2020. március 4.

Kedvelem az illatát, és az állagát is. Valóban szilikonos, de engem nem zavar, nem okozott eddig pattanásokat. Szeretem az érzetet, amit felkenés után nyújt. Mindig van itthon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Szilviams0118

2019. október 7.

édesanyámét próbáltam ki, és nagyon kellemes érzés, nem húzódik a bőröm, úgy érzem, hogy hidratál, szépen lehet rá sminkelni, ugyanakkor túlárazottnak érzem, mint a TBS termékeket általában, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

annasara

2019. május 24.

Újra és újra elcsábítanak a különböző Body Shopos termékek, az impozáns csomagolás, a friss illatok és nem utolsó sorban a hatásukra vonatkozó igéretek miatt, viszont ezzel együtt újra és újra csalódom, de egyik produktum sem okozott még akkora csalódást mint ez a szérum. Nem több, mint egy szilikon bomba, amely az elképesztő mennyiségű szilikonnak köszönhetően ideig-óráig valóban simítja a bőrfelszínt, de ezen kívül semmi mást nem csinál, tényleg semmit, azon kívül, hogy nagyjából egy hét folyamatos használat után mitesszereket okoz. Az illata valóban kiváló, de abszolút pénzkidobás és úgy sem használnám a jövőben, ha ingyen adnák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

GyDorka

2019. május 2.

Az illata zseniális, nagyon szeretem. Használat után nagyon érdekes érzést hagy a bőrön. Mintha pár percig viaszos réteggel lenne bevonva, de utána ez az érzés eltűnik, a termék beszívódik. Alapvetően egy jó termék, szívesen használom, de nálam a wow hatás elmaradt. Az árát erős túlzásnak gondolom ahhoz képest, hogy mit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

nonblonde

2018. december 17.

Nagy csalódás. Hosszú évek óta Body Shop-os termékeket használok, de egyre többször fordul elő, hogy csalódok bennünk. Nagyon sok termékük full szilikon lett. Ez sem kivétel. Nagyon selmyes tőle az arc, először megtévesztő, hogy ez egy jó termék, de sjanos nem az. Kizárólag a rengeteg szilikonnak köszönhető ez a hatás. Az illatát szeretem, de nem érzem, hogy hidratálna. Nincs szívem csak 1 pontot adni, de nem értem miért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

Bodzs

2018. november 10.

Néhány alkalommal használtam, csodálatos grapefruitos illata van. Már csak az illatától is jobb kedvem van. Kifejezetten nem vettem észre hosszútávú hatást, de használat után kellemest érzést nyújt. Jó ezzel indítani a reggelt vagy lezárni az estét. Finom rózsaszínes selyemfényű csillámok vannak benne. Smink alá tökéletes. Azonnal beszívja a bőröm. DE! Az ára brutális, ezért a mennyiségért és hatásért nem tartom arányosnak. Legszívesebben 3.5 pontot adnék rá, viszont inkább lefelé kerekítek, mert ezért az összegért már egy minimális csodát mindenki elvárna. : /

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Julmi

2018. június 15.

Imádom a különleges állagát és illatát. Viszont nyárra félre teszem, mivel hamar zsíros lesz tőle a bőröm, hiába használok belőle csak nagyon minimális mennyiséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

AnettKocsis

2018. március 4.

Sajnos sokadik The Body Shop termékem amivel egyáltalán nem vagyok megelégedve. Az illatát nagyon szeretem, tetszik hogy milyen selymessé varázsolja az arcom. Önmagában semmilyen hatását nem véltem felfedezni, más krémek alá teszem fel néha, úgy mintha tényleg felerősítené annak hatásait. 2-3 egymást követő napon való használata után, nekem pattanásokat okoz :( Ár- érték arányban nem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

misspeterpan

2018. február 9.

Vegyes érzéseim vannak. Nagyon finom az illata, és valóban nagyon selymes lesz utána a bőr. Viszont semmiféle hatását nem érzékelem, és az összetevőivel is vannak problémáim. Smink alá viszonylag jól működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Felületi hártya képző anyag.