The Body Shop

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: vanett, az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. december 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A C-vitaminos arcápolói a fénytelen, fakó bőr megmentője. A C-vitaminos szérum gyorsan beszívódik a bőrbe, intenzíven élénkíti, simává és puhává, varázsolja a bőrt, valamint visszaadja annak természetes ragyogását. Fő hatóanyaga az amazóniai camu camu bogyó, ami 60-szor több C-vitamint tartalmaz, mint a narancs.

• hidratál és véd
  • üde és élettel teli kinézetet kölcsönöz a bőrnek
  • felerősíti a többi arcápoló hatását

tiri

2021. február 7.

Óriási jó indulattal kap 3 csillagot. Ahogy az előttem lévők is írták, én még ilyen szörnyen parfümözött terméket nem próbáltam. Olyan mintha inhalátorral lélegeznél be fantát (és ezt úgy mondom, hogy engem nem szoktak zavarni a parfümöt tartalmazó kozmetikumok).
A hatása viszont nekem tényleg ,,smoothie”, nagyon kis puha utána a bőröm. Ettől függetlenül nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

Capinyo

2020. december 23.

Óriási mákomra legyen mondva, csak néhányszor próbáltam ezt a termeket és nem vettem meg.
Iszonyat benne a parfüm, mind mennyiségre, mind intenzitásra nézve.
Hatása nagyon maszk, nekem fullasztó felkenve. Pár óra múlva azért jobb a helyzet, de akkor is megvan az a vékony viaszréteg, amit érzek.
Szívem szerint 0 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 23.

Iszonyat benne a parfüm, mind mennyiségre, mind intenzitásra nézve.
Szívem szerint 0 csillag.

n.niki

2020. december 14.

Még tavaly márciusban vásároltam, kb. 3-4 hónap alatt elhasználtam. Kellemes volt az illata és az állaga egyaránt, nem irritált és láttam is egy kis pozitív hatását az arcomon, de nem volt annyira látványos sem. Ráadásul az ára szörnyen borsos, szóval így nem igazán érte meg nekem. Egyszeri alkalomként elég volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

tthfnn

2020. október 20.

Az állaga nagyon furcsa nem is tudom mihez hasonlítani, annyi, hogy hamar beszívja a bőröm. A csillámokat én is láttam de engem nem zavar. Összességében nem rossz krém de annyira nem vagyok elájulva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

SzapiAnna

2020. augusztus 9.

Hagy mutassam be életem legnagyobb csalódását! Nos legalábbis C vitaminos szérumok terén. Megvettem, mert bíztam a The Body Shop-os termékekben. Hát kár volt. Az állaga tragikus, ráadásul csillog, ami nem tudom miért volt szükséges. Az illata egy vicc, az arcra felkenve pedig borzadály. Ennyi pénzt elkérni egy kis csillogó szilikonért...
Ettől a csalódástól kezdve nem vásárolok The Body Shop termékeket. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Ettől a csalódástól kezdve nem vásárolok The Body Shop termékeket. :(

Pikk

2020. július 18.

A TBS weboldalára valószínűleg nem ugyanazok írnak, mint ide, mert ott mindenki rajong ezért a termékért. Ha már a weboldalnál tartunk, ott "C vitaminos arcápoló szérum" néven mutatják be, és hát ez elég nagy hiba, mert bár a termeknek vannak előnyei, az arcápolás nem az első ezek között, és egy biztos: nem szérum. Én sajnos szérumként vettem, ezért elég nagy volt a csalódás, de utána rájöttem, hogy mire jó, és arra viszont nagyon: primernek nagyon beválik. Tényleg. Pont emiatt a szilikonos kis állaga miatt. Az illata jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 18.

-.Nikii.-

2020. április 17.

Na ez. Röhej :D
7000 forintért rendeltem, mert az oldalukon olyan jókat írtak. Gondoltam természetes, meg szérum, meg C vitamin, hmm. Utólag vettem észre milyen ronda az összetevőlistája, a szaga nagyon gány, mintha összekevernéd a neocitrant a régi bolero narancs ízű italporral. És van benne vagy 4 féle szilikon. Az állaga egyenesen undi, természetellenes. Pont az ellenkezőjét hozta annak, amit vártam tőle. Drága, de legalább sz*r. Visszaküldtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Na ez. Röhej :D

pmarcsi

2020. március 4.

Kedvelem az illatát, és az állagát is. Valóban szilikonos, de engem nem zavar, nem okozott eddig pattanásokat. Szeretem az érzetet, amit felkenés után nyújt. Mindig van itthon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Szilviams0118

2019. október 7.

édesanyámét próbáltam ki, és nagyon kellemes érzés, nem húzódik a bőröm, úgy érzem, hogy hidratál, szépen lehet rá sminkelni, ugyanakkor túlárazottnak érzem, mint a TBS termékeket általában, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

annasara

2019. május 24.

Újra és újra elcsábítanak a különböző Body Shopos termékek, az impozáns csomagolás, a friss illatok és nem utolsó sorban a hatásukra vonatkozó igéretek miatt, viszont ezzel együtt újra és újra csalódom, de egyik produktum sem okozott még akkora csalódást mint ez a szérum. Nem több, mint egy szilikon bomba, amely az elképesztő mennyiségű szilikonnak köszönhetően ideig-óráig valóban simítja a bőrfelszínt, de ezen kívül semmi mást nem csinál, tényleg semmit, azon kívül, hogy nagyjából egy hét folyamatos használat után mitesszereket okoz. Az illata valóban kiváló, de abszolút pénzkidobás és úgy sem használnám a jövőben, ha ingyen adnák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Felületi hártya képző anyag.