The Body Shop

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tigrisfog, Módosítva: 2018. december 16.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

E-vitaminnal gazdagított hidratáló tonik.

gothy

2018. augusztus 25.

Ez is már 4 éve megvan, így kidobásra kerül. Kb. a felét használtam el, azt is csak azért, mert ennyi pénzt kifizettem érte. Én egyáltalán nem szerettem. Ragacsos lett tőle a bőröm, és az illatát nem tudtam elviselni. Ezek után a hidratáló hatása már nem is érdekelt, hiszen annyira kellemetlen volt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Lencseee

2018. június 21.

Itt vettem meg, mert kíváncsi voltam, tudnak-e hasonlót csinálni, mint Korea. A mennyiség/ár szerintem összhangban van. Nekem ez egy jó kategória mindent összevetve. Ha valaha lesz olyan, hogy nem tudok rendelni Koreából, vagy Japánból, szívesen lecsapok majd erre. Összetevők alapján rendben van az én nem igazán érzékeny bőrömre. Szívbaj nélkül kenem 3-szor is egymás után, kellemesen "előhidratál", de azért nem képes magában sokat alkotni, de nem is arra hivatott. Jó ez;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

CeCeDrake

2017. december 2.

Se jót nem csinált, se rosszat, igazából semmit...de azt magasan túlárazva.
A Lidlben kapható sajátmárkás alkoholmentes tonik is tud ennyit, ebben meg még alkohol is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Se jót nem csinált, se rosszat, igazából semmit...de azt magasan túlárazva.

Eszti07

2017. július 3.

A célnak tökéletesen megfelel. Ez egy arctonik, csodát tenni nem fog, de arra jó, hogy arctisztítás után hidratáljon egy kicsit és felkészítse az arcot az utána következő kezelésekre, visszaállítsa a normális ph-t. Ennek szép az INCIje, az illatanyagtól féltem kicsit először, de nem irritáló, alig észrevehető. Újraveszem mindenképpen valószínűleg, bár most úgy néz ki, elég sokára fog elfogyni, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Kingácska0807

2017. június 15.

Átlagos termék túlárazva. Nem érzem,hogy tonizálna, inkább frissít. Egy idő után ráunt a bőröm, zsírosított, mitesszereket okozott. Nem tud semmi extrát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

cremeblanche

2017. január 3.

Annyira semmilyen, hogy nem tudok róla se rosszat, se jót mondani. Finom az illata, de letört a kupakja. Hidratál de nem érzem, hogy tonizálna. Kicsit feszül utána a bőröm, de friss érzetet ad. Fogalmam sincs, hányadán állok vele, de nekem annyira átlagos, hogy 3 csillagra értékelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

footprint

2016. július 20.

Arctisztítás után használom reggel és este a hidratáló krémmel együtt. Kellemes illat, nem okozott irritációt, nincs utána ragacsos érzés. Napi 2x-i használat mellett kb. fél évig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

SzaszaK

2016. július 18.

Első arctonikom. Körülbelül ősz óta használom és most fogyott ki, tehát azt kell hogy mondjam napi kétszeri használ után elég sokára fogyott ki. Az illata kellemes, kicsit púderes. Arctisztítás után, hidratálás előtt használom. Jó kis tonik, nem lett tőle kiütésem, nem irritálta az arcbőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Lorna

2016. június 24.

Visszaadta az arctonikokba vetett bizalmamat. Na, jó tulajdonképpen ő az egyetlen, aki arctonikként tetszett már hosszú ideje, de nem adom fel a kísérletezést. Visszatértem a játékba, és folytatom egy kis Paula's Choice tonikkal, meg egy csomó mintával innét-onnét. Ez ráébresztett arra, amit már több helyen is olvastam, hogy az arctonik - legalábbis a hidratáló fajta - arra jó, hogy szegény krónikusan dehidratált bőrömre több rétegben vigye fel a védelmet. Magában nem érzem elégnek, viszont a hidratálóimat is nehezen érzem elégnek csupán magában. Kissé nyálkás állagú ( de jó értelemben) vizes-géles cucc, kellemes érzésű,szép rózsaszín csomagolásban. Nem is használok vattakorongot hozzá - főleg mert elfogyott és lusta voltam venni) de így spórolósabb is. Újravevős nekem. (Ha még ugyanez létezik, láttam átvarázsolták a Body Shopos csomagolásokat mostanában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

KuliKali

2016. március 27.

Egy Hollandiából Angliába tartó kompon találtam rá erre a tonikra leértékelve,azonnal lecsaptam rá ofc :) A sminket is tökéletesen leszedi,bár egy icipicit csípi a szemem. Reggelre nagyon nagyon puhává és hidratálttá teszi a bőrömet,egyelőre 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Diglycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak