The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ritterdaniella, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szappanok

timi9897

2016. szeptember 28.

Nagyon érdekes, de nekem meg pont hogy extra nagyon kiszárítós volt a hatása, hiába volt isteni az illata :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

zsooofizsooofi

2016. január 25.

Az illata szuper - alapból szeretem a TBS argánolajas vonalát - amúgy viszont egy átlagos szappan, kár, hogy a kis masszírozós bigyók nem tartanak sokáig, eleinte sem volt nagyon észrevehető a hatásuk, de pár használat után már végképp nem érezni. Azért elhasználom, mert tényleg jó illata van, ráadásul erős is, sokszor olyan, mintha ezzel lenne illatosítva a fürdőszoba :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

MissL

2015. november 11.

Meg vagyok vele elégedve.Először furcsa volt,mert egy átlagos méretű szappannál jóval nagyobb,de összességében rendben van.Cukik rajta a kis masszírozós kiemelkedések,bár valahogy nem maradtak meg rajta sokáig. :( Talán minimálisan szárított,de mivel mindig testápolózok,ezért ez nem zavart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

saragallen

2015. március 22.

Ajandekcsomagban kaptam - egyebkent nem szoktam szappant hasznalni, de ennek nem tudtam ellenallni. Fantasztikus, mert tenyleg nem szarit (ellentetben az atlagos szappanokkal), nagyon finom az illata (bar ennek a termekcsaladnak a tobbi tagjatol picit eltero illata van, de ettol meg jo). Hidratalasbol is jelest kap, az egyetlen ami kicsit furcsa, hogy bar fogasra tenyleg "massage soap", valojaban nem igazan ereztem ezt a fajta hatasat hasznalat kozben. Atlag szappannal szerintem kicsit nagyobb, igy jo sokaig lehet hasznalni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Lauu

2015. február 21.

A pasim kitalálta, hogy ő bizony innentől szappannal fürdik, juhééé. Vettünk mindenfélét, de szárították a bőrét, persze hiába magyaráztam, hogy ez normális. Mérgemben megvettem ezt és láss csodát bevált, én is szeretek vele tusolni. Sajnos az embernek nem jön be az illata, így köszöni szépen többet nem kér belőle, kísérletezhetek tovább :(((( De nagyon jó kis cucc ez, sunyiba magamnak azért fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 21.

BubuMaczko

2014. szeptember 18.

A többi TBS szappantól eltérően ez nem szárít, puha, hidratált utána a bőröm. Az illata nagyon finom, kicsit fűszeres. A masszázs funkciót csak első használatkor éreztem kicsit, utána nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

lide81

2014. szeptember 17.

Nagyon ki tud száradni a bőröm különböző illatosított tusfürdőktől, volt hogy már TBS terméktől is, de ennek a terméknek annyira megtetszett az illata, hogy tettem egy próbát. Szappan létére hidratál, kevesebbszer kell testápolóznom utána, előfordul, hogy el is felejtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.