The Chemistry Brand

Ár:   €17   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. augusztus 23.

Ár:   €17
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

A hagyományos sarokkrémekkel ellentétben, melyek a megkeményedett bőr eltávolítására fókuszálnak, a Heel Chemistry 19,5 %-os aktív hatóanyagú komplexe hidratálja a betöredezett bőrt, miközben a felszín alatt is hidratál. Intelligens módon így töri meg az ördögi kört, mely során újra és újra kiújulna a bőrkeményedés. A formula nem tartalmaz ureát és savakat. 14 nap alatt megmutatkozik a hatása. Nem csak a sarkakon, hanem kézfejen, könyökön is használható.

BTLaura

2020. január 23.

Én kissé kevésbé vagyok lelkes ezzel a termékkel. Vagy én várok tőle többet, mint igazán tud, vagy nem tudom. Erős citrusos-mentolos illata van, nem nehéz krém, de persze kell idő, míg beszívódik. Selymes érzetet hagy, ami miatt úgy tűnik, mint ami még nedves és ezt annyira nem szerettem benne. Kizárólag rendszeres haszálat mellett látszik eredmény, mert nem tartós a hatása és már egy kicsivel több keménységgel is nehezebben bánik el, pedig azért annyira nem szörnyű a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

And1

2019. április 10.

Nagyon jó termék! Már egy használat után is lehet látni különbséget, de természetesen napi használat mellett lesz igazán látványos a változás. Abszolút megérte megvenni az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Lencseee

2019. február 2.

A blackfriday egyik legjobb szerzemenye volt nekem. A pedikurosok avbol elnek meg, hogy az emberek nem figyelnek eleget a labuk, talpuk hidratalasara (no meg persze, ha szep, de kenyelmetlen cipokbe eroszakoljak labaikat hosszabb idore...). Szerintem, ha nem is 14, de 24 nap alatt jelentos lathato pozitiv valtozas megtortent. Eddig a szarvasfaggyura eskudtem, most mar erre is;-) Megeri ennyit invesztalni ra, mert mig el fogy egy tubus, lathato eredmenyt hoz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

zsofiab

2017. december 12.

Nagyon tetszik az illata, citrusos, mentolos. Az állaga is jó, gyorsan beszívódik, selymes érzetet hagy. Nagyon száraz szokott lenni az egész talpam, főleg zuhanyzás után vagy bármikor amikor víz éri, erre a problémára kerestem megoldást ebben a krémben. Miután bekenem elégedett vagyok vele a fent fersolotak miatt, de hosszútávú javulást nálam nem eredményezett, este felkenem és általában már reggelre ismét száraz a lábam, szóval így nálam egy 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

jirka

2017. szeptember 9.

Jobb vele, mint nélküle - ez jut eszembe erről a lábkrémről. Szerintem az emberek nagy része küzd a bőrkeményedéssel és egyéb talproblémákkal, a nők pedig különösen ügyelnek erre. Koromból adódóan nem múlik el nap, hogy ne gondoskodjak talpam egészségéről, nemcsak nyáron, hanem egész évben, mivel mégiscsak azon állok, megyek. Hiába a gondosan megválasztott lábbeli, nagyon "kripli" a talpam. A drogériás termékekből nincs olyan, amit nem használtam volna, lassan két éve külföldről vásárolok, innen-onnan, remélve, hogy egyszer enyhíthetek a talp problémámon. Régen pediküröshöz jártam, most én pedikürözök, kémiai hámlasztok talpon, szóval szinten tartok. De valahogy sosem az igazi. Tavasz óta a Deciemes termékeket használok, a The Chemsitry Band 3 hete van használatban, kéz és lábápoló termékek formájában (egyelőre).
A Heel Chemistry azt ígéri, hogy 14 nap alatt teszi hidratáltá a talpadat. Nekem ennyi idő alatt még nem tette, de nem adtam fel, elmúlt a 3 heti használat, és igen, a talpam sima, hidratált, 2 makacsabb bőrkeményedésem múló félben van. A 3 hét alatt minden héten a krém használata melett megreszeltem az elhalt bőrrészeket, emelett a krém mellett elegendő volt 5 percet áztatnom a lábamat, olyan könnyedén tudtam lereszelni a talpam, mint még soha, 10 percen belül végeztem a pedikűrrel.
Csomagolás: Áttetsző műanyag flakon, a tubus haszálatkor vákumot képez.
Állag: Lotion jellegű, enyhén mentolos illattal, hajszálnyi hűsítő érzettel.
A 3. hét elején jöttem rá arra (mikor a tubus háromnegyedét elnyomkodtam), hogy jajj de butus vagyok! Mert: napi kétszer használom, reggel-este, mindig kell előtte lábfürdőt venni, hogy a víztől felpuhuljon a lábbőr, és nagyon kicsi mennyiség elegendő belőle egész lábfejre, vagyis talp felső rész 1 borsónyi mennyiség, talprész egy borsónyi menniység. Mivel van benne szilikon is, így ezzel a mennyiséggel könnyedén be lehet kenni az egész lábfejet. Amennyiben a magam ajánlását figyelembe veszem, akkor 4 hét helyett, minimum dupla ideig kitart a krém napi két használat mellett.
Igen az ára, tegnap bebambultam az YR boltba, ott egy 50 ml-s lábkrémet adnak 2600 Ft-ért. Megnyugodtam. Jobb vele, mint nélküle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Csomagolás: Áttetsző műanyag flakon, a tubus haszálatkor vákumot képez.
Állag: Lotion jellegű, enyhén mentolos illattal, hajszálnyi hűsítő érzettel.

Antioxidánsok: Alanine, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Alanine, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Pseudoalteromonas Ferment Extract, Betaine, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Alanine a I h

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment