The History of Whoo

Ár:   46 700 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   45 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: garden32, Módosítva: 2014. október 24.

Ár:   46 700 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A The History of Whoo vezető sikerterméke, mely megoldást jelent szinte az összes bőrproblémára.

Sejt regeneráló, ránctalanító, hidratáló, bőrfeszesítő hatású. Biztosítja a bőr vitalitását, erősíti a védelmi rendszerét, és lehetővé teszi, hogy a bőr saját magát erősítse, gyógyítsa meg, ezáltal hosszútávra megoldást nyújt. Segítségével a bőr saját magát gyógyítja, csökkenti a ráncokat, rugalmasabbá teszi a bőrt. Már két hét folyamatos használat látható eredményeket hoz.

Kiszerelés: 45 ml

Water / Aqua Hydrogenated Lecithin eu Cholesterol eo I eu 0 0Ceramide 3 Cholesteryl Hydroxystearate eo C12-20 Alkyl Glucoside Glycerin h 0 0Hydrogenated Polydecene eo Stearic Acid eo I eu 2 0Glyceryl Stearate eo I euPEG-100 Stearate ti 0 0C14-22 Alcohols Carbomer Triethanolamine ti I eu 2 0Dipropylene Glycol i Glyceryl Polymethacrylate Propylene Glycol h Beta-Glucan a I gy Biosaccharide Gum-1 h Polymethylsilsesquioxane szil PEG-150 Panthenol eo I v 0 0Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Phenyl Trimethicone szil Velvet ExtractCornus Officinalis Fruit Extract Thymus Vulgaris Flower/Leaf OilAngelica Acutiloba Dioscorea Japonica Root ExtractGlycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract eo Typha Angustifolia Spike ExtractPaeonia Albiflora Root Extract Ophiopogon Japonicus Root Extract Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Angelica Gigas Root Extract Ledebouriella Divaricata Root ExtractAtractylodes Japonica Rhizome ExtractCinnamomum Cassia Bark Extract Cinnamomum Cassia Bark Extract Zizyphus Jujuba (Jujube) Fruit Extract Rehmannia Glutinosa Root ExtractPoria Cocos (Fu-Ling) Extract ti I eo Hydroxyproline ti Glycosphingolipids eo Phospholipids h PEG-60 Hydrogenated Castor Oil ti I eu Parfum / Fragrance i Algin Sodium Polyacrylate eo Human Oligopeptide-1 pep Oligopeptide-21 pepOligopeptide-10 pep Oligopeptide-42 pepOryza Sativa Germ ExtractRiboflavin sz Biotin v Ascorbic Acid a I v Cyanocobalamin (Vitamin B12) v Arginine Glutamine Isoleucine Theobroma Cacao (Cacao) Extract Yellow 5 Lake / CI 19140 sz

Olimpia68

2019. március 15.

A legjobb kozmetikum, ami valaha létezett. Valóban azt teszi, amit ígér. Feszes, sima bőr, egységes bőrkép, kevesebb ránc. Sajnos az ára valóban horror, így én is mintákat vásárolok. Másfél éve használom, látványos a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 15.

Nicus

2018. augusztus 23.

Időről időre visszatérek ehhez a kis csodához, mert nagyon szereti a bőröm.
Termékmintákat szoktam belőle vásárolni, az eredeti ára nagyon húzós lenne, de ilyen formában teljesen megéri.
Egy kis minta 2 napra elegendő nekem, napi kétszeri használat mellett. A bőröm puha, hidratált és egységesebb tőle. Én rögtön arctisztítás után használom. Nekem bevált.
Az egyetlen negatívum, hogy koreai termékről beszélünk és emiatt biztos tesztel állatokon, bár erről nem találtam még sehol fix információt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Időről időre visszatérek ehhez a kis csodához, mert nagyon szereti a bőröm.

bbrilona

2017. szeptember 14.

Mintákat vásároltam. Nagyon jó kis krém. Aztán rátaláltam egy lelőhelyre (BBKrémW.áruház), ahol minden History of Whoo minta sokkal, de sokkal olcsóbb, mint itt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 14.

szaboszilvia28

2016. október 29.

Egy csomó mintára aukciózni szokta a zíbéjen és ezekből is van sok, és azt kell mondjam, hogy soha semmihez nem fogható a hatása. persze nem leszek tőle 17 éves, de látványos és hatékony. Tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

Masnuci

2016. október 27.

Ez a krém egy csoda! Már az első alkalommal gyönyörű lett tőle az arcbőröm. Életteli, sima és egyenletes bőrfelszínt eredményezett. Nem akartam hinni a szememnek! Reggel és este szoktam belemasszírozni az arcbőrömbe finom, de határozott mozdulatokkal lentről felfelé haladva. Hamar beszívódik, és az esti arctisztításkor is olyan puha és bársonyos a bőröm, hogy az hihetetlen. Mintákat vettem belőle, egy kis minta nekem 3 alkalomra elegendő, mondjuk én nem sajnálom magamtól, lehet, hogy picivel kevesebb is elég lenne és akkor két napra elég egy minta. Ha hinni lehet a leírásnak, akkor elindít egy folyamatot a bőrben, ami következtében magától is megújulásra lesz képes. Még nem használom olyan régóta, hogy erről is tudjak nyilatkozni, de az biztos, hogy szemmel láthatóan ragyogóbb és fiatalabb tőle a bőröm Ez azért 50 évesen már valami! Pár hét múlva visszatérek a hosszabb távú tapasztalatokkal. Addig 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 27.

garden32

2014. december 9.

Két hónap használat után azt kell,hogy mondjam ez az esszencia zseniális. Könnyen beszívódik,nagyszerűen hidratál önmagában is, és egységesíti a bőrszínt. Valóban látványosan feszesíti és ápolja a bőrt. Bár az illatanyag miatt tartottam tőle,hogy irritációt okoz, szerencsére semmi probléma nem merült fel a használata során. Az ára viszont horrorisztikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Cyclomethicone, Phospholipids
Peptidek: Human Oligopeptide-1, Oligopeptide-21, Oligopeptide-10, Oligopeptide-42
Vitaminok: Panthenol, Biotin, Ascorbic Acid, Cyanocobalamin (Vitamin B12)

Cholesterol eo I eu 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A Koreában, Kínában és Japánban gyógynövényként termesztett japán babérsom gyömülcsének a kivonata. A gyártó szerint antibakteriális és gombaellenes, valamint gyuladásgátló és antioxidáns tulajdonságokkal rendelkezik.

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

B2 vitamin. Vízoldékony, könnyen felszívódó anyag. Szerepet játszik a bőr, haj, köröm egészségének megőrzésében. Narancssárga színe miatt színezőként is használják. Paula Begoun szerint nincsenek olyan kutatások, amik az mutatnák, hogy a bőrön használva van bármi hatása. Viszont van néhány arra utaló vizsgálat, hogy a riboflavinnak fényérzékenyítő hatása lehet.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Amino sav féle, ami segíti a bőr természetes védőrétegének erősítését.