The Ordinary

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Douglas, Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 6130 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ansc, Módosítva: 2024. március 22.

Lelőhely:   Douglas, Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Cosibella.hu, 6130 Ft

Egy könnyű, nem zsíros formula ami azért lett megalkotva, hogy elősegítse a sűrűbb, telibb és egészségesebb pillákat és szemöldököt. 11 aktív hatóanyagának köszönhetően - négy komplex peptid és további természetes kivonatok - segít ápolni és védeni a pillákat és a szemöldököt. Napi kétszeri használat mellett már négy hét alatt javítja a sűrűséget és az általános megjelenést.

Ár: 6130 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont

Emma23

2024. június 9.

Nagyon jó szempilla szérum. Műszempilla viselése után eléggé meggyengültek a pilláim és ez nagyon szépen helyre tette őket. Már egy hónap után láttam a változást hogy sokkal erősebbek lettek a szálak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 9.

doresz940610

2024. március 22.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nekem nem vált be. Két vagy három hét használat után árpa szerű pöttyök nőttek a szempillám tövébe, így többet nem használtam. Az alatt a pár hét alatt pedig semmi változást nem láttam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 22.

BD77

2024. március 19.

Végső elkeseredésemben vettem, mert valamilyen okból kifolyólag a bal szemöldököm a felétől a végéig úgy döntött, hogy megszűnik létezni :D a mai napig nem értem, hogyan és miért, de a lényeg, hogy megvettem ezt a kis csodaszérumot, és azóta újra boldog TELJES szemöldöktulajdonos vagyok :D:D viccet félretéve, nem tudom már pontosan, hogy mennyi idő kellett neki (szerintem kb 1hónap lehetett a látványos változásig), de tényleg visszanőtt a szemöldököm, illetve pillák tövére is használtam, szerintem azon is dúsított, bár az nem volt alapból sem kevés/rövid. Azóta újra is vettem, nem tudom, hogy ha abbahagynám mi történne, de nem is akarom kipróbálni. Nekem tényleg csodaszer volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 19.

sophia_27

2024. február 26.

Elsősorban szempillákra vettem, de látható változás csak a szemöldökömön volt, de attól se estem hanyatt. Akkora változás nem volt, mint amennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 26.

danyadi77

2024. január 1.

Elhasználtam egyet, de szerintem nem veszem újra ennyi pénzért. Mintha lennének új, pici szempilláim, de szerintem ezt más termék is tudja hozni. A szemöldökömre is kentem, hátha pótolható a hiány ott is, de nem vettem észre változást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 1.

Margareta13

2023. október 24.

Elhasználtam egy egészet, de semmi változást nem okozott, cserébe még drága is. Pluszban a szemmel is rettenetesen csípte, nem érte meg az árát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 24.

Gollum

2023. október 24.

Néhány hete használom, igaz nem elég rendszeresen. Valamit talán csinált a szemöldökömmel, dehát ennyi idő alatt ezt nehéz meghatározni. A maradékot igyekszem majd naponta kétszer használni, viszont nem valószínű, hogy újra meg fogom venni.
Először is, elég drága. Ezért a pénzért lassan egy teljes üveg peptid szérumot lehet venni és azzal próbálkozni.
A másik problémám az, hogy számomra kényelmetlen ez az ecsetes megoldás, egy spirál kefe jobb lenne.
A harmadik ok, ami miatt nem rajongok érte az az, hogy az én szemhéjamat csípi. Valahányszor fölkenem, 1-2 percig csíp.
A maradékot elhasználom, ha esetleg megszeretem, felpontozom, de jelenleg alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 24.

izabella73

2023. október 7.

Eddig ez volt a leg hatásosabb szer amit a szempillámra használtam. Most fogyott el és igaz sűrűbb nem lett, viszont látványosan hosszabbodott a szempillám. Ha véletlen a szemembe ment, nem csípett, semmilyen irritációt nem okozott. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 7.

Tinda

2023. szeptember 19.

Nekem sajnos szemirritációt okozott , 3 napig használtam .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 19.

Nekem sajnos szemirritációt okozott , 3 napig használtam .

ravenclaw

2023. március 19.

Nagyon durva! 2 hónap használat után vettem észre, hogy nőttek a szempilláim. Ami viszont ennél is jobb, hogy sokkal kevésbé hullanak amióta használom. Szemöldök esetében azonban nem vettem észre változást, de mivel szempillákra működött nekem, ezért marad az 5*. Abszolút megéri az árát, az eddigi legjobb szempilla szérum, amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 19.

Antioxidánsok: Caffeine, Arginine, Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Arginine, Glycine, Caprylyl Glycol
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17, Biotinoyl Tripeptide-1, Oligopeptide-2, Acetyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Panthenol

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

Nem esszenciális aminosav, melyet a szervezet is képes előállítani, de termelése az életkorral csökken. A glicin fehérjéket felépítő 21 aminosav közül a legkisebb. Az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van. A glicin más aminosavakkal (pl. leucinnal és prolinnal) együtt alkalmazva ráncsimító hatással is bír illetve a Futurederm információi szerint segíthet a sérült szövetek helyreállításában és elősegítheti a gyógyulást.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.

Kelátképző szer, amelyet kozmetikai készítményekben használnak, hogy fémionokhoz vagy fémvegyületekhez (pl. réz vagy vas) kötődjenek, ezáltal megakadályozzák, hogy azok a bőrhöz vagy hajhoz tapadjanak. Az összetevő szerepet játszik a termék általános stabilitásában, esztétikájában és hatékonyságában. Ezen kívül k hozzájárul a termék tartósítószer-rendszerének megerősítéséhez is, mivel megakadályozza, hogy a fémionok destabilizálják a tartósító összetevőket a vízbázisú készítményekben.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.