The Saem

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   160 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: josanandi, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az intelligens, célzott hámlasztási rendszerével hatékonyan eltávolítja az elhalt sejteket, és ez egyenletesebb sejtszerkezetet, fiatalos, egészséges arcbőrt eredményez. A gél természetes, növényi eredetű AHA-t és BHA-t, valamint egy Hatching EX elnevezésű enzimet (ami egyébként egy ritka lazacfajnak a költéshez használt egyik enzimje) tartalmaz, amelyek a hámlasztásért felelősek. Továbbá V-peptideket és kombucha kivonatot is hozzáadtak a gélhez, ezek feszesítik és élettel telivé teszik a bőrt, valamint egyenletessé varázsolják annak textúráját.

dunaimano

2020. október 27.

Nagyon csalóka hámlasztó arcradír, mivel kinyomva krémes, de pillanatok alatt összegyűrődik kukacokba, ahogy megpróbálom elmasszírozni. Ebből akár azt is hihetném, hogy a leváló hámsejtek teszik, de aligha hiszem, inkább a formulára gyanakszom, mivel nincs szüksége a bőrömre ehhez az átalakuláshoz. Mintám volt belőle, ami néhány alkalomra volt elég, így csak az azonnali hatásáról tudok nyilatkozni. A kukacokat masszírozgattam picit az arcomon, sima vízzel mostam le, majd csak felitattam egy mikroszálas törölközővel a vizet az arcomról. Ragyogóan tiszta, fényes, egyenletes felületet kaptam. Én egy picit soknak éreztem a hatást, szerintem nem elég kíméletes. A nagy kiszereléssel nem kísérletezgetnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

v.szilvia789

2018. augusztus 26.

Ünneprontó leszek, ez max. 3 csillag. Használok rendszeresen hasonló terméket, így van némi tapasztalatom. Erősen illatos, tele van nyomva alcohollal. Tény, hogy pihe-puha lesz a bőr utána. Az INCI-je nem túl szép: alcohol, illatanyag hegyekben, és még paraben is. Ennyiért van szebb összetételű hámlasztó. Engem picit csípett is használat közben, érzékeny bőrre jobb kerülni. Mintát próbáltam csak, de elég is volt belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Villango

2018. május 22.

Pöpec erős fényvédőim vannak, így nyáron is hámlasztok már évek óta :) de ez a kis cucc nekem is nagyon bejött. :)
Kamili ami lejött az arcodról a felkenés után, az nem az elhalt hámsejtek serege :) hanem maga a kence ami így hámlaszt, azaz a cellulóz.
Nekem még be is mattította az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

Nekem még be is mattította az arcomat.

kamili07

2018. május 18.

Legutóbbi rendelésemmel jött belőle minta. Rendszeresen retinolozok és hámlasztok, azt hittem erre nekem semmi szükségem, de alig kezdtem el masszírozni vele az arcomat, máris labdacsokba rendeződve jöttek le az elhalt hámsejtek. Olyan bőröm lett egy perc alatt, hogy el se hiszem: sima, puha, a pórusaim szinte láthatatlanok lettek! Új szerelem! Must have lesz nyárra, amikor nem tudok hámlasztani!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 18.

Nittuska

2018. február 21.

Csak mintát kaptam belőle de áhh nagyon jó élmény volt :)
Hiába hámlasztok, ennek a használata után valami fantasztikusan pihe puha lett az arcom.
Az inci-jébe tényleg zavaró az illat anyag meg az alkohol...
De mivel az ember nem mindennap használja és le is mossa így kicsit szemet hunyhatok felette ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Csak mintát kaptam belőle de áhh nagyon jó élmény volt :)
Az inci-jébe tényleg zavaró az illat anyag meg az alkohol...

dzsanki

2017. december 3.

Óriási kiszerelésű bőrradír, ami nem szemcsés, nagyon kíméletesen radíroz, utána puha lesz a bőr, nem szárítja ki, ez is fontos.
Száraz bőrre kell felvinni, és úgy masszírozni vele a bőrt, majd lemosni. Könnyű vele dolgozni, de mosdó felett ajánlott csinálni a műveletet, mivel a cellulóz hullik le szépen. :) Egy perc alatt babapopsiszerű puhaságot lehet vele elérni, én nagyon szeretem. Az incijében nem tetszik a parfüm és az alkohol, de mivel nem marad a bőrömön, és nem használom napi szinten, ezért nem zavar, a hatásával pedig nagyon meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

josanandi

2017. szeptember 2.

Ez a gél számomra szerelem volt első használatra. Imádom :D Már az első alkalom után tisztább, egyenletesebb arcbőrt eredményezett. A cellulóz, ami a csomósodásért is felelős, puha és nagyon kellemesen radíroz. Amikor felvittem és élkezdtem vele átmasszírozni az arcomat, akkor kicsit bizsergett tőle az arcom, de jóleső módon. Miután leöblítettem az arcomat egy icipicit feszült a bőröm, szóval jól esett utána egy kis hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol
Peptidek: Nicotinoyl Dipeptide-23

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A proteázok fehérjebontó enzimek. A kozmetikumokban keratinoldó, exfoliáló hatásúak, ezáltal alkalmasak pl. korpás szeboreás bőrök tisztítás előtti felpuhítására.