The Saem

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KlaudiaZs, Módosítva: 2018. február 28.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

Fizikai fényvédő, mely a különböző növényi kivonatokkal nyugtatja és védi az érzékeny bőrt, miközben kiegyenlíti a bőrfelszínt és bőrszínt.

KlaudiaZs

2018. december 28.

Azok után, hogy mikor megkaptam és használtam párszor, utáltam, most azt mondom, hogy nem is olyan rossz! Extrém fehér, krétaporos kb, nehéz eldolgozni, nekem a szemöldök, hajtővonalnál ül meg, ott oda kell figyelni, de utána ha leszárad, beszívódik, nem is olyan vészes. Önmagában használhatatlan szerintem, ilyen fehér bőrű ember nem tudom van e errefelé, de én mindig alapozok, szóval ez nem gond ennél. Viszont az alapozó az gyönyörű rajta, mivel ez nekem ad egy matt és extrém sima bőrkiegyenlítő alapot. Púderezni nem szoktam utána, fölösleges, és az alapozóm mindig szebb és tartósabb, ha ezt használom. Nem sűrűn szoktam ehhez nyúlni, de ahhoz képest, hogy azt gondoltam, kukába való, így már el fogom használgatni. Ráadásul azt hittem, hogy az állaga miatt kiszárítja majd a bőröm, de nem így lett sőt, este ha lemosom az arcom, valahogy szebb az összkép, ha van 1-2 pattanásom, azok szépen lehúzódnak. 3 csillagot kiérdemelt tőlem, mert nem rossz, de macerás és van ennél jobb és könnyebbet használható fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Linnn

2018. december 8.

Ez egy szörnyűség. :( Beleül a pórusokba, durván fehér réteget hagy mindenhol, a szemöldökön, a hajtőben, az orrr vonalában.... Ennél még a semmi is jobb. Helyette az A'pieu MILD fényvédőjét ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

dio14

2018. október 28.

Végre elfogyott, már nagyon vártam ezt a pillanatot:) Az a baj, hogy berendelten belőle az over action rabbit limitált kiadást is, mert hát nyuszi van rajta, és mindezt úgy tettem, hogy még ez sem érkezett meg:)
Szóval, maga a krém elég sűrű, nagyon alaposan el kell dolgozni, túl sokat nem lehet egyszerre felkenni, mert gésává változtat. Ami a legfontosabb, hogy extrán alá kell hidratálni, különben nagyon ronda lesz a bőrön, illetve iszonyatosan szárít. Meg kell tanulni használni, magas spf tartalmú bb-vel felejtős, iszonyú vastag vakolat lesz belőle, ami alatt fullad a bőr.
Nem veszek többet olyan fényvédőt, aminek ilyen magas a zink oxid tartalma, mert sajnos nagyon kiszárítja a bőrömet. Ezt a fényvédő szerintem a hófehér, zsíros bőrre találták ki.
Az igaz, hogy egységesít, ha nem használunk belőle túl sokat, na de a fényvédőnek pont az lenne a lényege, hogy " túl sokat" használjunk belőle.
Szóval, elhasználtam, felváltva mással, a nyuszis tubus megvár, van 2 évem még elhasználni:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Fructooligosaccharides, Saccharide Hydrolysate, Glycerin, Butylene Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!