The Solution

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2022. augusztus 4.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A The Solution hidratáló testápolója a hialuronsav hidratáló tulajdonságait kihasználva magasabb szintre emeli a testápolást az igazán hidratált bőr érdekében. A frissítő vízmegtartó hatóanyaggal (hialuronsav) gazdagított testápoló magába zárja a nedvességet a napi szintű védelem biztosítása érdekében. 1,4% aktív összetevők: A hialuronsav mellett a szkvalén egyidejűleg felel a bőr védő funkciójának fenntartásáért, miközben anti-ageing hatással is bír. Ha ez nem lenne elég, tengeri alga komplex alapvető ásványi anyagokat biztosít az egészséges, hidratált bőr fenntartásához.

V.bianka

2023. december 26.

Könnyed hidratáló, nagyon hamar beszívódik, és nyugtatja a száraz bőröm. Ajándékba kaptam, de biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 26.

barbusus93

2023. december 20.

Májusi beautybox egyik legjobb terméke és meglepetése. Először ki se akartam próbálni, mert annyi testápolóm volt, aztán inkább másikat ajándékoztam el, szerencsémre. Leggyorsabban felszívódó krém címet simán megkaphatná. :D nekem tetszik az illata csak hamar elillan. Könnyű, amit én nagyon szeretek. (pedig tudom a száraz bőrömre nehéz kellene) Jól hidratál de ajánlott a mindennapos használata. Ára kissé húzós de lehet beszerzek még egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 20.

Mariann91

2023. szeptember 17.

Beautyboxom egyik, ha nem a legjobb darabja. Könnyű, nyári testápoló és kézkrémként is helytáll. Sajnos néha teljesen kiszárad a takarítástól és a mosogatástól, viszont ő gyorsan ápolja és nem is ragad. Szuper testápoló, hihetetlenül gyorsan beszívódik s szuperpuha utána az ember bőre. Kincsként őrzöm, botrányosan túl van árazva, ennyiért nem fogom újravenni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 17.

Nis

2023. június 16.

Krémmánia dobozban volt, könnyen felszívódik, jól hidratál, jó az illata, de nem csodaszer, semmi extra nincs benne, teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 16.

Oliveranyu

2023. május 30.

Finom illatú, lágy testápoló. Pár alkalommal használtam eddig, a kiszáradt könyökömet 2 nap alatt szépen helyrehozza. Jól beszívódik, nagyon jól hidratál, mégis nekem a C vitaminos verziója jobban bevált. El fogom használni nyáron, télen nekem kevés lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 30.

lulley93

2022. november 2.

Tesztelésre kaptam.
Egy teljesen átlagos, jól hidratáló, nagyon könnyed testápoló.
Az illata tetszik, de semmi extra, tipikusan az az illat, ami a legtöbb embernek tetszik vagy legalábbis elmegy, nem zavaró.

Az állaga az, amit én testápoló tejnek nevezek, nagyon könnyed, szinte folyós. A beszívódás is gyors és a végeredmény nem ragadós.

Nem mondanám kifejezetten túlárazottnak, de kicsit mégis az, mert nem nyújt semmi kiemelkedőt semmilyen téren, és ennél olcsóbban is találhatunk nagyon hasonlót.

Az összetevők terén tök jól hangzik a hialuronsav és a szkvalán mint ma annyira “divatos” komponensek, de a késztermék hatásában nem érzek semmi különlegeset tőle. 1,4% aktív összetevőkből nem sok (persze hialuronsavból nagyon pici is elég, mivel a saját súlyának ezerszeresét is meg tudja kötni), de sajnálom, hogy szkvalánból nem került bele több. Biztos a könnyed, gyorsan beszívódó állag megtartása volt a cél, de találkoztam már hasonló konzisztenciájú bőrápolóval jóval magasabb szkvalántartalommal.

Az illatanyagra mint vesszőparipámra még egyszer ki kell térnem. Bár kellemes, átlagos illat, de az illatanyag káros. Legtöbben, köztük én is, ha arcra nem is, testre azért használunk illatos termékeket, de annyira jó lenne egy márka, ami testre is készítene illatanyagmentes termékeket. Gondoljunk csak az ekcémásokra például, rengetegen vannak és az illatanyag sajnos ront rajta.

Összességében örülök, hogy kipróbálhattam ezt a terméket, bár különlegesnek egyáltalán nem nevezhető, sőt, kicsit az az érzésem, hogy a divatos összetevők megemlítésével próbál hatni azokra, akik még nem régi motorosok a bőrápolásban és a szkvalán és hialuronsav említése még nagy hatással van rájuk. Ezt azért kell megemlítenem, mert belenéztem más termékük összetevőlistájába és ott is a retinolt említik még a termék nevében is, közben retinyl palmitate van benne, ami a leggyengébb a retinoidok között.

Ajánlom, ha kipróbálnád ezt az új(?) márkát, akciósan hozzá tudsz jutni a termékhez, tetszik az illata és egy nagyon gyorsan beszívódó lotiont keresel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 2.

Tesztelésre kaptam.
Egy teljesen átlagos, jól hidratáló, nagyon könnyed testápoló.

Ardanky

2022. október 19.

Nagyon kellemes kis testápoló, gyorsan beitta a bőröm.
Akciosan rendeltem a neten.
De, ennyi penzert, nem csodaszer.
Mar majdnem elhasznaltam, olyan mit barmelyik sajat márkás, amiknek igen jó minőségük van.
1napra hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 19.

Nagyon kellemes kis testápoló, gyorsan beitta a bőröm.
Akciosan rendeltem a neten.
De, ennyi penzert, nem csodaszer.
1napra hidratál.

szakszil

2022. október 11.

Én is tesztelésre kaptam, köszönöm ezúton is :)
Nagyon jó krém, de nem tartom csodaszernek mégpedig az állaga és az ára meg az illata miatt.
Állagát tekintve hígabb mint amire számít az ember igaz ez nyáron pont kellemes lehet.
illata inkább nagymama féle gyógyszertári kikevert krémre emlékeztet ami nem rossz persze de nem is olyan jó.. nekem a Dove original ami tisztaság illatot idéz és annak pl a textúrája is gazdagabb sűrűbb, árban meg jóval kedvezőbb ugye.
Jól hidratál, összességében jó krém, de nem veszem újra az ára és az illata miatt elsősorban, a Dove orginial is számomra ugyanezt a hatást hozza viszont árban kedvezőbb és illatában nekem kellemesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 11.

Én is tesztelésre kaptam, köszönöm ezúton is :)

Barackvirag1

2022. október 9.

Tesztelésre kaptam a terméket itt a Krémmánián, amit ezúton is hálásan köszönök!
Könnyű hidratáló, inkább lotion, ami pikk-pakk, pillanatokon belül tökéletesen beszívódik, nem ragad, nem hagy semmilyen réteget a bőrön. Az illata nagyon kellemes, olyan tipikus ápoltság-illat, ami azért kellemesen visszafogott ahhoz, hogy más termék vagy parfüm illatával ne vesszen össze. Szerintem szuper jól hidratál, bár nekem kifejezetten nem száraz a bőröm. Használata után napokig puha a bőröm. Talán csak annyi kifogásom lehet, hogy a híg állaga miatt esetleg egy flakonos vagy pumpás kiszerelés jobb lenne. Ettől függetlenül nekem ez a termék nagyon bejött!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 9.

Ennie86

2022. szeptember 17.

Tesztelésre kaptam, amiért nagyon hálás vagyok. :)
Eléggé folyós, kellemes illatú testápoló. Hetek óta tesztelgetem (nem minden nap). Felkenés után hamar beszívódik, selymes bőrt hagyva maga után. Nem ragad! Az árát kicsit sokkalom, de egy remek testápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 17.

Tesztelésre kaptam, amiért nagyon hálás vagyok. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Tengeri só. A CosIng a tengeri só kivonatot bőrjavító (skin conditioning) anyagként osztályozza. Nem oldott, szemcsés formában hatékony lehet helyi bőrradírként, de ha a bőrön marad, növelheti az érzékenységi reakciók kockázatát.