The Solution

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: juditkaa70, az összetevőket feltöltötte: zsof97a, Módosítva: 2022. augusztus 4.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Testápoló, amely az arcápolásból jól ismert anti-aging hatást az egész testre kiterjeszti. Ez az erőteljes Retinol (0.05%) testápoló az egyedülálló Arbutin komplex előnyeit (szeder és medveszőlő) használja ki. A Retinol kisimít és puhít, míg az Arbutin komplex a bőrfelszín kiegyenlítéséért felel. A Shea vaj emellett intenzíven táplálja és puhítja a bőrt. A testápoló könnyed textúrája könnyen eloszlatható a bőrön, és segít csökkenteni az egyenetlen bőrtónust, így láthatóan simább és feszesebb lesz a megjelenés.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

wildrose

2024. március 27.

Könnyű állagú testápoló, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, és nagyon jól táplálja a bőrt. Kissé férfias illata van, de ez nem különösebben zavaró.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. március 27.

cafril

2023. május 18.

Nagyon megörültem, amikor a dm polcán megláttam végre egy retinolos testápolót, de sajnos nem dobtam tőle hátast. Az illata sem a kedvencem és túl sok hatást sem érzékeltem, valószínűleg azért, mert csak retinyl palmitate van benne, az is elég hátul a listán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 18.

Ellacska

2023. január 27.

Kaptam valami újsághoz egy mini tesztert belőle és az illatáért oda voltam. Megrendeltem így 200ml-es kiszerelést. Nagyon szeretem,mert hiába ekcémás a bőröm tolerálja a parfümöt benne. Nem vízes krém viszont sajnos nekem hamar fogy,de valószínűleg azért,mert a testes,zsíros krémekhez vagyok hozzászokva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 27.

sztinke

2022. október 27.

Update: Nem lett a kedvencem, nem nyúltam érte minden nap. Az illata nem a kedvencem, és simító hatást sem véltem felfedezni, de ezek kevésbé fontos elvárások, ami a legfőbb gondom vele, hogy sajnos nem hidratál eléggé. Emiatt az árát számomra biztos nem éri meg. Ha újra kapnék/nyernék, megint elhasználnám, mert ártani nem ártott, de magamtól nem ezt választanám az üzlet polcáról.

2022. augusztus 26.: Tesztelésre kaptam én is, kb. két hete használom, napi 1-2x rendszerességgel. Az állaga viszonylag sűrű, de azért nem kenőcs-szerű, az illata elég erős, citrusos, kellemetlennek nem mondanám, de nem ragaszkodnék hozzá, hogy ilyen és ennyire intenzív legyen. Viszonylag könnyen beszívódik, de azért hagy egy kis érezhető réteget a bőrön, különösen az izzasztó melegben. Ez azért nem vészesen zavaró, és valószínűleg a hűvösebb idő beköszöntével meg is szűnik, mint probléma.
Ami a hatását illeti, nem rossz, de nem is csodaszer számomra. Hidratál, puhává teszi a bőrt, de a hatása - legalábbis egyelőre úgy tűnik- nem tartós, fél nap alatt kiszárad a bőröm mellette. Irritálni nem irritál, és ez is nagy szó, mert kimondottan érzékeny a bőröm a testemen is. Van egy kis ekcémám is, azt sem bántja, de nem is javít az állapotán.
A retinol öregedésgátló hatását egyelőre nem érzékelem, de egyrészt szerencsére nem is igazán öregszik a bőr a testemen egyelőre, másrészt ilyen jellegű hatáshoz nem elég 2 heti használat.
Ami még pozitívum viszont, hogy mikor 1-1 pattanás a meleg miatt kijön a vállamon, hátamon, vagy epilálás után begyullad 1-1 szőrtüsző, azokat nagyon szépen lenyugtatja/elmulasztja egy kenés után.

Összehasonlításként, az Ahava testápolóm könnyedebb állagú, maradéktalanul beszívódik és másnap is hidratált, egészségesen fényes a bőröm tőle.

Használom tovább kitartóan, meglátjuk merre változik a véleményem. :) Egyelőre, figyelembe véve, hogy nem fizettem érte (pedig üzletben nem olcsó alternatíva), megkapja a 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 27.

Theodora

2022. október 26.

Én bevallom, kicsit többet vártam tőle. Nice try marketing nagy betűkkel a retinolt ráírni, miközben retinyl palmitate van benne, ami sok mindent megmagyaráz. Egy teljesen átlagos testápoló, tényleg semmi pluszt nem ad, én nyertem, de pénzt nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 26.

Leander

2022. október 23.

Nem rossz, de semmi extra. Szépen hidratál, könnyen beszívódik, nem ragacsos. Az ára kicsit indokolatlan - olcsóbban is kapni jobbat. De úgy egyébként egy korrekt, de nem átütő testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 23.

onecrimsonnight

2022. október 9.

Tesztelésre kaptam én is, elhasználtam már az egész tubussal, minden nap használtam.
Ránctalanító hatásáról nem tudok beszámolni, mert szerencsére nincs ilyen problémám. Nem igazán vettem észre különösebb hatást, talán a szőrbenövésen és KP-n kicsit javított a lábamon. Nem tudom eldönteni, hogy ez a mindennapos hidratálás vagy a termék formulájának hatása.
Nekem az illata kifejezetten nem tetszett, szinte férfias és elég erős.
Összességében én nem venném újra, sem az illata és az ár/hatás aránya miatt sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 9.

Nekem az illata kifejezetten nem tetszett, szinte férfias és elég erős.

Catyx

2022. október 5.

Update2.0
Megkövetem. Most már arcon is használom, főleg ha kezd nőni valamilyen fájdalmas pattanás, csak egy pöttyöt belemasszírozok, és másnapra lehúzza a gyulladást, sőt két nap múlva a pattanásnak hűlt helye :)
Ja, és az illatát is megszerettem.

Update::
Az illatával kezdek megbarátkozni, és azt vettem észre h szereti a bőröm, extra sima, volt egy két elkapart kis sebem, azokat is eltűntette.. Este felkenem, most már hamar beszívódik és másnap reggel is hidratált, jó tapintású a bőröm. Kicsit drágának találom, és erős az illata.

Nagyon erősen illatozik, ami nagyon zavaró. Főleg, h egész testen használom. Sűrű krém, kicsit nehezen szivódik be. Nem szívesen használom, de muszáj elkenegetnem mert elég húzós ára volt. Lábra elhasználom valahogy.... Pattanást, bármilyen problémát nem okoz, de nem is lesz tőle a várt hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 5.

Update2.0
Ja, és az illatát is megszerettem.

Update::

Lin

2022. szeptember 26.

Tesztelésre kaptam, aminek nagyon örültem! Nagyon érzékeny a bőröm és közel egy hónapos tesztelés után átment a próbán. Nem pattogtam ki tőle, jól beszívódik, nem ragad, extra száraz bőrömnek is jót tett, pihe-puha lett. Az illata valóban erős, de nekem tetszik, az más téma, hogy a benne lévő illatanyag valóban allergén lehet. Azért azt badarság lenne elvárni egy testápolótól, hogy minden ránc és folt varázsütésre elmúlik tőle, kérem szépen ezt ne gondoljuk, pláne nem ennyi pénzért.
Amit nem tüntettek fel a tubuson, hogy mivel retinolt tartalmaz ezért (kötelezően) használj mellette fényvédőt is! Mivel a retinol növeli a bőr fényérzékenységét. Ja és a retinol miatt terjesség esetén sem ajánlott használni!
Nem is értem😓 Ezért nem vonok le csillagot, mert magát a terméket értékelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 26.

Nem is értem😓 Ezért nem vonok le csillagot, mert magát a terméket értékelem.

Esztuci

2022. szeptember 17.

Tesztelésre kaptam. Édesanyámmal ketten használjuk. Könnyen beszívódik, szerintem az illata is kellemes. Anyukám barna foltjait valóban halványítja, de csak időleges a hatása. A feszesítő hatásáról még nincs véleményünk.

Update: A feszesítő hatása rendszeres használata mellett sem mutatkozott meg. Kellemes érzés a használata, puha lesz tőle a bőr. Ár érték arányban megfelelő, jobb érzés utána a bőr tapintása mint más testápoló után, nincs ragacsos érzetem. Az ígért feszesítő hatás elmaradása okán egyelőre 4 csillag marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 17.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Bőrpuhító (emolliens), bőrjavító (skin conditioning) és oldószer. Száraz érzetet hagy maga után.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.