Best of Beauty 2019

Thefaceshop

Ár:   $5   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sildicow, Módosítva: 2016. február 19.

Ár:   $5
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Könnyű primer, mely javítja a bőr tónusát. Fényvédőt tartalmaz.

Két színben eléhető:

• 01 Mint - pirosságra, aknéra hajlamos bőrre
  • 02 Lavender - bőrtónus egységesítésére, világosítására

nemesfalvi.adel

2017. augusztus 6.

A zöld színűt használom és alapvetően elégedett vagyok. Tartósabbá teszi a sminkem, nem fényesedik át olyan gyorsan a púder és összességében egyénletesebb a bőrfelszínem ezzel a krémmel. Nekem ár-érték arányban nagyon tetszik, főleg hogy van benne fényvédő is, amit alig találni az itthoni kapható drogériás primerek között sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

adrikanemeth

2016. július 31.

A zöld színe miatt rendeltem meg, lassan 2 hónapja használom. MadHippie C vitaminos szérum és egy japán lotion után ez a következő lépés. A színét szeretem, bár sápaszt, hiába dolgozom el rendesen. Viszont az állaga nem túl jó a zsírosabb bőrűeknek, ők nem fogják szeretni. Nekem sajnos nem szívódik fel maradéktalanul, ezért miután kicsit hagytam szívódni, utána még kenek rá a kedvenc japán fényvédőmből, így viszont már tökéletes a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.

birdnerd

2016. július 10.

Ez az első zöld primerem és nagyon szeretem. Nyáron alapból pirosabb a bőröm, amit ezzel nagyon jól tudok korrigálni. Pattanásokra is szoktam tenni. Negatívum viszont, hogy sajnos nem valami tartós (zsírosodó, izzadós az arcom, hamar lejön).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

sildicow

2016. április 14.

Soha nem volt még színkorrekciós primerem, gondoltam, teszek a zölddel egy próbát. Én egyszerűen primernek használom, semmiképp sem fényvédőnek, ahhoz szerintem sokat kellene használnom ebből. Kis mennyiségben - sajnos csak - enyhén korrigál, nem nézek ki tőle zöldesen sápadtnak, a sminket is valamivel tartósabbá teszi. Sajnos nem mattít, szóval inkább normál bőrre ajánlanám. Emiatt viszont nem váltja be a hozzá fűzött reményeimet: szerettem volna nyárra egy korrigáló primert, amihez elég csak egy púder, esetleg korrektor, és már indulhatok is; és ami nem nehéz, alig látszik, nem folyik le a melegben. Emiatt sajnos kissé csalódás, de próbálkozom még vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

im

2016. március 22.

Update: Nem az igazi mégsem. Túl fehér, túl darabos, akárhogy kenem rá az alapozót, csúnya, beleül a pórusaimba. Nem tudom, hogy a bőröm hisztis-e, vagy tényleg nem nekem való ez a termék. Elhasználom valahogy (gyorsan fogy), de mégsem lesz újravevős, úgy érzem. Két csillag mínusz.

2016. 03. 14. A zöldet használom. Szerintem ez nem annyira primer, inkább fizikai fényvédő, amelyre szinte kötelező sminkelni, mert engem kicsit fehérre meszel. (A bőröm meleg, sárgás tónusú, elég világos, de nem vagyok hófehérke.) Bár az INCI végén ott a parfüm, a krémnek nem igazán van illata, talán csak valami enyhe, "zöldes", virágos illatot érzek. Korábban használtam az Etude House Face Conditiong Creamből a light verziót, az kb. parfümmel öntözött virágoskert ehhez képest.

Pozitívumok:
- gondolom, az INCI elején található szilikonoknak köszönhetően viszonylag jól feltölti a pórusokat, kiegyenlíti a bőrfelszínt
- egy icipicit(!) nekem tényleg levesz a pirosságból (nekem a szám, illetve a szemem körül szokott pirosasabb lenni a bőr, de nem valami durva pirosságra kell gondolni, szóval aki csak emiatt venné meg, lehet, hogy csalódna)
- ha primerként tekintek rá, akkor túl sűrű és nehezen eldolgozható, ha fizikai fényvédőként, akkor ez egy könnyebb konzisztenciájú krém, amely könnyen beszívódik
- eldolgozás után puha, nem ragacsos, majdnem matt, inkább bőrfényű felületet hagy hátra, ami nekem tetszik. Mármint sokkal jobb, mint a fényvédőtől azonnal zsírosbödönként fénylő arc, amelyet nem győzök lepúderezni. (Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy 1. mivel zsíros a bőröm, hidratálókrémet, szérumot nem kenek alá, mert akkor bizony átfénylik, csak a COSRX Centella tonikból oszlatok el 2-3 fújásnyit az arcomon reggelente tisztítás után. Száraz bőrön biztosan másként működne. 2. 4-5 órányi viselés után ez is átfényesedik, mint rajtam egyébként minden más.)

Negatívumok:
- a véleményem elején említett fehérre meszelés, ha nagyon szőrös szívű vagyok, bár végül is erre számítani lehetett, mivel fizikai fényvédő van benne
- szemöldöknél ellenőrizni kell, hogy alaposan el van-e dolgozva (de ez is alap a fizikai fényvédőknél, szóval az első két negatívum miatt még nem feltétlenül vonnék le csillagot)
- a száraz részeket kiemelheti - nekem ebben a megfázós, orrfújós időszakban a rongyosra fújt orrcimpáimon nem mutat túl szépen
- a RT Expert Face Brush dupe-pal felvitt L'Oreal Infallible 24-H Matte alapozó, illetve Bourjois 123 Perfect CC-krém nem szép, csíkos rajta, az Ebelin Präzisions Make Up Ei-jal viszont hibátlan az eredmény, bármelyik alapozót is kenem rá

Összességében:
irritációt eddig nem okozott, a rutinomba gyorsan beépült, reggelente inkább ezt kenem magamra, mint a Kiss My Face-t. Ha elfogyott, valószínűleg ismét megveszem. Kíváncsi vagyok, melegebb időben hogy fog viselkedni a bőrömön. 4,5 csillagot adnék szívem szerint, de így legyen 4.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Pozitívumok:

Negatívumok:

Összességében:

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.