Thefaceshop

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. május 28.

Kategória:   Fényvédők

Teafaolaj és aloe vera tartalmú fényvédő krém minden bőrtípusra. Vízálló.

sailorluna

2018. augusztus 9.

pár éve ez volt az első fényvédőm. nem rossz, de nem jött be annyira, mivel zsírosította a bőrömet. egyébként jól véd, nem égett-barnult az arcom egyáltalán. kevés kell belőle, nem hagy fehér réteget, hidratál, nem irritál, nem drága, de nem szerettem használni. száraz-kombinált bőrre biztosan jobb választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

raven

2017. november 9.

Még nyár közepén vettem, és azóta is minden nap használom, Egy nagyon picit fehérít, de eddig nem pattogtam ki tőle, ami nagy szó mert érzékeny bőröm van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

Nixiii

2017. május 14.

Imádom! Hámlasztó mellé rendeltem meg, soha nem volt még fényvédőm. Eddig mindig attól tartottam, hogy túl nehéz lesz még a hidratáló alá, de hatalmas pozitív csalódás ért. Fehérít egy kicsit az elején, de összhatásban (amit én soha nem vártam volna) még a nagy fekete mitesszereket is teljesen elnyomja... gyakorlatilag, ha ezt és a hidratálót magamra kenem, szinte nem is kell bb/cc krém. Soha nem fogom leváltani, és örök hála annak a leányzónak, aki ajánlotta! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Yami

2017. április 6.

Első koreai termékem, és nem csalódtam! Nem zsírosít, nem "nehéz", és nem fénylik tőle a bőröm túlságosan. Nem hagy fehér réteget, hamar beszívja a bőröm. Jó sminkalap, többféle alapozóval, korrektorral is kipróbáltam, eddig mindennel jól működött. Az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

Kati04

2017. április 3.

Mindig irigykedve olvastam a zsíros bőrű sorstársak véleményeit, hogy ilyen-olyan termékekkel egész nap nem fénylik át a bőrük. Már kezdtem beletörődni, hogy az én bőrömre semmi nincs ilyen hatással, és a hátralévő életemet napi 2-3 újrapúderezéssel kell töltenem. Erre megtaláltam ezt a kis csodát *.*. Nem is vártam tőle ilyen hatást, de nagyon jól kordában tartja a bőröm zsírosodását. Konkrétan 8-10 órát simán kibír a bőröm és egyszer sem kell újrapúdereznem. Alig hiszem el :D. És mindezt denat.alcohol nélkül! Felkenve tipikus naptej érzetet kelt, kicsit zsíros, nehéz. Azonban gyorsan beszívja a bőröm, pár perc után matt lesz és úgy is marad. Sminkelni is szuperül lehet rá. Remélem nyáron is ilyen jól megállja majd a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Bolvarin

2016. július 10.

Én kora tavasz óta használom, szintén e-bayről rendeltem. Nem csak mindennapos fényvédőnek jó, de nyárra napozáshoz is. Nekem kicsit azért zsíros érzetet hagy a bőrömön, de egyáltalán nem vészes. Ami miatt egy csillagot levonok, azaz, hogy ha esti arcmosásnál véletlenül a szemembe kerül, úgy érzem kimarja a szemet és párom is ugyanezt tapasztalta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Villango

2016. március 11.

UP.: Imádom, lassan rendelnem kell mert elfogy a gigamega Kissmyface márkájú lotion-öm, és kicsit most visszatérek erre.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve, bizonyított már nagyon erős sugárzás mellett is, bár még csak május van. :) Erősen hámlasztok ilyenkor is, és ezt tervezem végig nyáron, mert nekem csak így működik a pattanás-.mentes élet.....szóval nagyon fontos a jó fényvédő. Nyáron valószínűleg napi kétszer kenem majd fel ha sokat leszek a természetben.
Nem pattogok ki tőle, ami nálam nagyon nagy szó, kellőképpen hidratál, és véd naptól.
E-bay-ről vettem én is, nagyon baráti áron, 1800.- forintért iamlove-shop -tól, a szállítás is nagyon gyors volt. Biztos hogy újraveszem, jól döntöttem hogy nem költöttem sok sok ezret valamelyik itthoni patikás márkára.
Nem hagy durva fehér réteget a bőrön, de picit világosít, az tény, így aki alapozót ken fölé, annak ezt figyelembe kell venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

vador

2013. november 3.

eBayről kb. 1500 Ft-ért beszerezhető, jó kis pénztárcabarát alternatíva a drágább arcra szánt fényvédőkkel szemben kombinált, zsíros bőrű sorstársaknak.
Tökéletesen felszívódó, könnyű, állagilag valahol a krém és lotion között helyezkedik el. Nem mattít, viszont nem is lesz fényesebb tőle a bőröm, én már ennek is nagyon örülök.
Hatékonyan védett, minimálisan sem pirultam le, pedig volt, hogy sokáig voltam tűző napon. Barnulni egyáltalán nem lehet mellette, ezt nem árt észben tartani.
Az INCI lehetne szebb, de tulajdonképpen nagyon szörnyű dolgok nincsenek benne (na jó, a methylparaben tényleg kimaradhatott volna), meg persze a lényeg: nem irritált és nem okozott pattanást vagy mitesszert.
Egész nyáron napi szinten használtam és még mindig rengeteg van benne. Jó vétel volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.