Thefaceshop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ellie, Módosítva: 2012. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A mitesszer eltávolító tapasz bambusz alapú faszenet tartalmaz, amelynek erős mitesszer és olajos váladék felszívó képessége van. Póruscsökkentő összetevőket is tartalmaz, szép és sima bőrt eredményez.

necra

2013. július 18.

3 csillagot kap, mert amikor én használom, semmi sincs rajta lehúzás után, férjemnek viszont fantasztikusan működik. Jóóó, nagyon undorító, mert tele van a kiszedett mitaszerrel, de legalább működik. Azt mondja, hogy a kollégájáéknál ugyanez a helyzet. A feleségnek semmi, a férjnek meg tele van a tapasz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 18.

rosa.love

2012. október 19.

ezt a tapasz dolgot sosem értettem...amikor még egy kozmetikusnak, a bőr felpuhítása után is kihívás eltávolítani a miteszereket, szerintetek egy tapasz tövestől fogja kirántani v mi? egy dolgora jó: leszedi a bőrt az orrodról egy jól irányzott rántással, tiszta mazochizmus. egy esetben távolítja TALÁN el a miteszereket, ha azok fél centire kiállnak a fejedből esetleg...de mint tudjuk, a miteszer általában a bőr alatt van, szóval eleve reménytelen a kihívás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 19.

Ellie

2012. április 6.

Többet vártam ettől a terméktől, mivel a lehúzható arcmaszkot már próbáltam ebből a termékcsaládból, és azzal elégedett voltam/vagyok. Ahhoz képest ez a tapasz sajnos semmi extrát sem nyújt, sőt. Az orrcsonton egyáltalán nem szedi ki nekem a mitesszereket, a cimpákon pedig attól függ, épp hogyan sikerül lerántanom a tapaszt. Ha jól rántom le, akkor tényleg kiszed jó pár mitesszert, de volt már olyan is (nem egyszer), hogy lerántás után üres volt a tapasz, semmit sem szedett ki. Így nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

Milli006

2012. február 8.

Sajnos nem nyújtja azt, amit vártam tőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 8.

Sajnos nem nyújtja azt, amit vártam tőle. :(

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate

PVP 0 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.