Thefaceshop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ellie, Módosítva: 2012. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A mitesszer eltávolító tapasz bambusz alapú faszenet tartalmaz, amelynek erős mitesszer és olajos váladék felszívó képessége van. Póruscsökkentő összetevőket is tartalmaz, szép és sima bőrt eredményez.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

necra

2013. július 18.

3 csillagot kap, mert amikor én használom, semmi sincs rajta lehúzás után, férjemnek viszont fantasztikusan működik. Jóóó, nagyon undorító, mert tele van a kiszedett mitaszerrel, de legalább működik. Azt mondja, hogy a kollégájáéknál ugyanez a helyzet. A feleségnek semmi, a férjnek meg tele van a tapasz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 18.

rosa.love

2012. október 19.

ezt a tapasz dolgot sosem értettem...amikor még egy kozmetikusnak, a bőr felpuhítása után is kihívás eltávolítani a miteszereket, szerintetek egy tapasz tövestől fogja kirántani v mi? egy dolgora jó: leszedi a bőrt az orrodról egy jól irányzott rántással, tiszta mazochizmus. egy esetben távolítja TALÁN el a miteszereket, ha azok fél centire kiállnak a fejedből esetleg...de mint tudjuk, a miteszer általában a bőr alatt van, szóval eleve reménytelen a kihívás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 19.

Ellie

2012. április 6.

Többet vártam ettől a terméktől, mivel a lehúzható arcmaszkot már próbáltam ebből a termékcsaládból, és azzal elégedett voltam/vagyok. Ahhoz képest ez a tapasz sajnos semmi extrát sem nyújt, sőt. Az orrcsonton egyáltalán nem szedi ki nekem a mitesszereket, a cimpákon pedig attól függ, épp hogyan sikerül lerántanom a tapaszt. Ha jól rántom le, akkor tényleg kiszed jó pár mitesszert, de volt már olyan is (nem egyszer), hogy lerántás után üres volt a tapasz, semmit sem szedett ki. Így nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 6.

Milli006

2012. február 8.

Sajnos nem nyújtja azt, amit vártam tőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 8.

Sajnos nem nyújtja azt, amit vártam tőle. :(

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az édesgyökér (licorice) kivonata. Kiváló bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő összetevő. Az atópiás dermatitisz (az ekcéma egy fajtája) és a hiperpigmentáció kezelésében is hatékony.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Gyakran használt emulgeáló hatású segédanyag, amely a kozmetikumokban segíti a víz és az olajos fázisok összekeveredését.

Methylparaben i I ta I par 0 0