Thefaceshop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   24 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: zsizsu, az összetevőket feltöltötte: bstar, Módosítva: 2012. január 22.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Lehúzható agyag maszk, különlegesen erőteljes tisztításra tervezve. Az eper, Coix mag, fekete rizs kivonat mélyen behatol a bőr rétegeibe a tökéletes tisztítás érdekében. A maszk feloldja a mitesszerek kialakulásáért felelős anyagot, megállítja a növekedését. Egészségesen sugárzó arcot eredményez a használata.

Aida89

2014. október 15.

Lehet, hogy én nem használom jól, de nekem semmit sem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Lehet, hogy én nem használom jól, de nekem semmit sem használt.

tunderlany

2013. április 4.

Újra visszatértem rá jó fél év kihagyás után, és azt kell mondanom, hogy semmit sem ér. Közben elhasználtam a márka egy másik termékét is (nem pont a volcanic clayes, hanem a white mud verziót, ami csodásan működött), gondoltam, most már kitapasztaltam a használatát, ide nekem mitesszerek - de semmi nem történt. Még félig van a tubus, de legszívesebben a kukába dobnám (ha valaki még szeretne kísérletezni, szívesen odaadom).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

feredith

2013. március 13.

Nem vált be, pedig nagy reményekkel kezdtem el használni. Apró pihéket lehúzta, de egy szál miteszert sem, pedig próbáltam előtte mindenféle módon előkészíteni a bőröm: gőzöléssel, radírozással, tusolással, melegvizes törölközővel, de sehogy sem akart működni. Még szerencse, hogy viszonylag olcsó volt, így annyira nem bánom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Makk Zsuzsó

2012. október 16.

Lehet, hogy a továbbfejlesztett változat jobban működik, de ez nem az igazi. Azt leszámítva, hogy szépen epillálta a pihéket a bőrömről, egy szem mitesszert sem húzott ki, pedig én is többször próbálkoztam. Aztán rájöttem, hogy ez valószínűleg a csak zsíros bőrűeknek való, a száraz-szeborrheásoknak nem, mert hiába a radírozás előtte, a száraz felső hámréteg elzárja az utat, a maszk csak ehhez tapad hozzá és ezt szedi le. Ezért érzik sokan (én is) simábbnak a bőrt utána. Szóval hámlasztónak nem rossz, de nem erre a célra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.

sildicow

2012. szeptember 13.

Különösebb hatása nincs, csak az icipici, alig látszó mitesszereket szedi ki (plusz a hozzájuk tartozó mini szőrszálakat). Érzetre simább a bőröm utána, de ennyi. A leszedése nekem speciel nem fáj annyira, de kevésbé macerás maszkot is el tudok képzelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

citromhab

2012. augusztus 2.

Próbáltam többféleképpen is, a blogon írt bejegyzéshez érkezett kommentek után felvittem vastagon is, de nálam nem volt semmi eredménye.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

varga.stella

2012. július 25.

Erősen mitesszeres a bőröm. Ma kaptam meg ezt a szert, egymás után kétszer használtam. Nekem is a második alkalom lett igazán nyerő. Rengeteget kiszedett és hihetetlenül selymes lett a bőröm. Azt hiszem az arcápolásom része lesz. Eleinte naponta, aztán majd csökkentem az adagot. A használati utasításon sehol sem szerepelt, hogy gőzölni kell, így nem is tettem. Egyébként nekem a tonik utána nagyon csípett.
Update: Nekem iszonyatosan szárítja a bőrömet, de ez csak 4-5 használat után jött elő. Viszont a kedvenc, bevált krémemmel ezt könnyen orvosolom, így nem vonok le csillagot. Továbbra is a legjobb. Remélem nem szűntetik be a gyártást, mert akkor azonnal be kell spájzolnom belőle (ha még lehet).
Update2: a Himalaya Herbals Nim arcpakolása azóta nekem jobban bevált, így most innen levonok 1 pontot. Annak a használata is egyszerűbb és úgy tűnik, gazdaságosabb is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

nycole

2012. július 12.

Első ilyen profibb mitesszer eltávolító maszkom volt (a házi tojásfehérjés próbálkozás után), de szerintem nem éri meg az árát. Azóta ebay-en töredékéért beszereztem kis tasakos maszkokat, azok jobban teljesítenek. Fájni nem fáj a lehúzása nekem, de gondolom mindenkinek más a fájdalomküszöbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

cinnamon

2012. június 10.

Nagyjából 5x próbáltam használni, egy-két mitesszert sikerült eltávolítani, azért ez annyira nem jó arány. Mindig máshogy használtam, (radírozás után, radírozás, zuhanyzás, és gőzölés után, csak vizes arcmosás után, törölközős melegítés után..) mindig nagyon nagy reményekkel és mindig ugyanazzal az eredménnyel. Olyan jónak tűnik, de aztán mégsem. Még azért próbálkozom majd valahogy, hátha rájövök a titokra...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

lujzi

2012. június 6.

szerintem borzalmas. nem ér semmit, és állagra is elég undorító (legalábbis számomra). két használat után a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 6.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

PVP 0 0

Lásd denaturált alkohol.

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.