Best of Beauty 2019

Thefaceshop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dalet, Módosítva: 2016. május 11.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

• akár 10x hidratáltabb bőr
  • felszívja a felesleges faggyút
  • finomítja a pórusokat

v.szilvia789

2015. július 21.

Rövid úton megkedveltem ezt a fényvédőt. Könnyű állagú, nem ragad, felvitel után enyhe, természetes fénye marad a bőrnek, amellett, hogy mattít. Az illata kellemes, hamar elmúlik, így nem zavaró a nap során. Az állaga elég híg, valószínűleg gyorsan fog fogyni. Szépen lehet rá sminkelni, tartósabb tőle a smink, de az orromról hajlamos kopni. Nem lerobbanthatatlan, de megbízhatóan ellátja feladatát. A pórusfinomítást pedig nyilván addig nyújtja optikailag, amíg a bőrön van, ennél többet szerintem nem is érdemes egy fényvédőtől elvárni. Pattanást nem okozott és a miteszer képződést sem növelte. A csomagolása nekem is nagyon tetszik, kifejezetten szépre sikerült. Egy szépséghibája van, az alkohol a 4. helyen, de eddig nem okozott semmilyen problémát, remélem hosszabb távon is így marad. Nekem sikerült kifogni egy nagyon jó akciót valamelyik koreai webshopban (kb.1700 Ft-ért), az e-bayes ára kicsit húzósabb (kb. 3500 Ft). Összességében nekem bejött.

update júli.21.: nyaralás alatt is teszteltem és nagyon meg vagyok elégedve a hatásával. Semmi leégés vagy pigmentfoltosodás, helyén maradt egész nap. Hosszú, izzasztó kirándulás után is éreztem, hogy mattít, na nem púderesen mattra kell gondolni, de a fényképeken nincs diszkógömb hatás, hurrá! Plusz pont jár neki, mert nem folyik le az izzadsággal, nem megy bele a szembe és így nem csíp. Marad továbbra is az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

vador

2014. november 18.

Ez az eddig legkellemesebb fényvédő, amivel dolgom volt. Gyorsan beszívódik, nem nehéz, de mégis hidratál, csak egy könnyed szérumot szoktam alá tenni és jól elvagyok. Az illata nagyon enyhe, ha szemkörnyékre kentem, akkor se könnyeztem tőle és az alkoholt is jól tolerálta eddig a bőröm. A pórusok méretével és a faggyútermeléssel viszont nem kezd semmit, hiába állítja. A 40 faktor elég impresszív, bár majd nyáron lesz igazán tétje. (Apróság, de szerintem a csomagolása is nagyon szép.)
Max. pontos csak azért nem lesz, mert azért remélem, találok ennél jobb összetételű, megfizethető fényvédőt, de egynek több mint jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

Hidratálók: Menthyl PCA, Butylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Panthenol, Dimethicone, Salvia Hispanica Seed Extract, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Sodium Polyacrylate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Xanthan Gum, Cetearyl Alcohol, Sorbitan Olivate, Glyceryl Stearate, Acrylates/ Vinyl Isodecanoate Crosspolymer
Fényvédők: Octinoxate, Isoamyl P-Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.