Thefaceshop

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2016. január 2.

Kategória:   Hidratáló krémek

Arcápoló, mely rizskivonat és ceramid tartalmának köszönhetően hidratáltságot ad a bőrnek.

Symeta

2020. november 8.

Még másfajta kiszerelésben rendeltem a többlépcsős rutinomhoz. Az illata nagyon tetszett, kellemes, de a tubusa már annyira nem, alig tudtam kiütögetni belőle a krémet. Néha kicsit csípett, de nem okozott különösebben problémát, viszont nem is erős a hidratálása. Elhasználtam, de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

monett

2018. december 30.

Az egyik webshopból rendeltem, amikor kellett még pár euro az ingyenes szállítás eléréséhez. Sokan rendelték már meg előttem és benne van a nevében a csodaszer, ami hiányzik a rutinomból: a keramid. Így aztán megvettem anélkül, hogy utánanéztem volna. Az erős illata volt az ami elgondolkodtatott, hogy vajon tényleg olyan jó-e ez az emulzió. Megnéztem az összetevőit és igencsak csalódást okoztak. Úgyhogy most szegény álldogál nálam és várja a sorsát. A hatásáról nem sokat tudok írni, az erős illata miatt mindössze kétszer használtam, akkor jól beszívódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 30.

Kori

2017. november 8.

Amikor szépen lassan felépítettem a többlépéses rutinomat, gondoltam kell nekem egy ilyen.
Nem használtam rendszeresen, csak hébe-hóba, mert aztán, ahogy telt az idő, úgy gondoltam, hogy elhanyagolható ez a lépés, és őszintén bevallom, hogy néha idegesített, hogy rettenetesen csillog a fejem a sok cucctól... Aztán nemrégiben újra elővettem. Éjszakára, a sleeping pack előtt 2-3 cseppnyit (az állagából adódóan ez nem olyan kevés) oszlatok el az arcomon, nyakamon. Nem olyan könnyű, egy kicsit zsíros, (de nem kellemetlenül) fehér emulzió. Az illatát nagyon szeretem. Reggelre hidratált és puha lesz a bőröm. Ha csak a bőr szárazsága a gond, akkor jó választás, de ha mást is akarunk, akkor kevés/nem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Cyclomethicone, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Polydecene, Cyclomethicone, Cetyl Ethylhexanoate, DI-C12-13 Alkyl Malate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Lecithin, Caprylic/ Capric Glycerides, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Glycosphingolipids
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Lecithin, Caprylic/ Capric Glycerides, C12-14 Pareth-12, Hydrogenated Lecithin
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, C12-14 Pareth-12
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Methylparaben, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0