Thefaceshop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. február 19.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Átlátszó, gél állagú, nem ragacsos primer

Kiegyenlíti a bőrfelszínt; eltünteti a kisebb ráncokat, pórusokat, selymes, egyenletes felületet biztosítva a további sminkeléshez.

A 2013-as év legjobb koreai primere.

Kiszerelés: 30 g

Asianlover

2018. május 27.

A Velvet Skin Primer Velvet Base verzióját vettem meg 2016-ban Koreában, ami a 2015-ös év primere volt, csak ez a termék nincs feltöltve. A kettő közötti különbségről sajnos nem tudok beszámolni, csak az újabb verziót ismerem. Átlátszó fehér krém, kevés is elég, nagyon jól terül. Finom puhává, simává teszi a bőrt, kicsit olajos érzetű, de hamar beszívódik. Kifejezetten mattít, amit én értékelek, mert nem vagyok a dewy finish híve, viszont a száraz bőröm porokkal sem túl előnyös mattítanom... Amin nagyon meglepődtem, hogy az EL Double Wear Nude Water Fresh fényét teljesen elvette! Imádom azt az alapozó, de T-vonalban mindig fixálnom kell, mert zavar a fénye. De nem ezzel :) Én egyedül az illatát értékelem kevésbé, nem mondanám, hogy férfias, de mégis olyan nemszeretem gyógyszeres

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Pöti

2014. március 21.

Ez az eddigi legjobb primerem. Tényleg velvet skin-t eredményez. Érdekes állaga van, nem olyan mint a BB Boomer (nem gyöngyházas), de az Etude House primerjéhez sem hasonlít. Nekem leginkább az Avon Magic primerjére hasonlít, annak minden rossz tulajdonsága nélkül. Felkenve porcelán bőrt kapunk, az alapozó vihorászva siklik rajta, nem hagyja kiszáradni a bőrt. Nem véletlen ez lett az év koreai primerje 2013-ban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

sz.rita33

2014. március 7.

Nemcsak gyönyörű bőrfelszínt eredményez, hanem tényleg bársonyos tapintású is lesz tőle a bőröm. Az illata is nagyon finom. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Silica Dimethyl Silylate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone Crosspolymer, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.