Thefaceshop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: agica1989, Módosítva: 2013. január 14.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mitesszer eltávolító lehúzható agyag maszk, továbbfejlesztett változat, új zélandi vulkanikus agyaggal.

Lanemes

2017. március 17.

Puha lett a bőröm utána, de a mitesszerekkel az orromon nem csinált kb semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 17.

Puha lett a bőröm utána, de a mitesszerekkel az orromon nem csinált kb semmit.

szigabika

2016. november 14.

Néhány miteszert kiszed, de nem eleget. Pluszban nekem nagyon szárította is a bőrömet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

henifekete

2016. május 27.

Hmm.. Az én pici mitesszereimet nem bántotta sajnos, szóval nálam 0 a hatása, DE miután leszedtem rendkívül puha lett az orrom és a cimpáknál lévő hámlásdarabkákat is leszedte. :)
A párom nagy mitesszerjeit "kiszedte" szóval neki bevált. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 27.

A párom nagy mitesszerjeit "kiszedte" szóval neki bevált. :D

kay37

2015. május 15.

Vártam, mint a Messiást. Olyan kár, hogy nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Az enyémnek már nem ilyen a csomagolása, hanem kék a tubus és egy orr rajza van rajta, ahogy megszabadul a mitesszerektől. Az állag borzasztó, tömény ragacs, kenni nem lehet, mert ahogy kennéd, az ujjaddal lehúzod a területről, ahol már bekented és így tovább...Kb. 2 alatt megszáradt a bőrömön, de negyed óráig fent hagytam, ekkorra már repedezett több helyen is és húzta a bőröm.A lehúzás nem egyszerű, nem fog maradéktalanul sikerülni, a maradékot úgy kell levakarni, ami nem kellemes. Érdekes, hogy a meleg víz viszont simán leviszi, csak úgy vettem észre, hogy ezzel el is veszik a hatása, azaz így nem húzza ki a kis koszokat. Viszonylag nagy felületen azért sikerült lehúzni az orromról, eredmény: gyakorlatilag a nullával egyenlő, néhány kihúzott kis barnaságot véltem felfedezni a hártyán, de 90 %-a hófehér maradt. Az elhalt hámsejteket szépen leszedi, de nem bánt el az orrommal, pedig ő volt az utolsó reményem. Az államat megemlíteni sem érdemes, ott még ennyi hatást sem tapasztaltam. Nagyon kár érte, koreai termékben még nem csalódtam, benne sem szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

m_niki

2014. augusztus 13.

Én az orromra és környékére használom, már többször újravettem. Nálam az volt a titok, hogy vastagon kell felkenni és akkor tényleg nagyon sokat kiszed. Nyilván nem csodaszer, mert mindet nem távolítja el, de nekem sokat javít a bőröm állapotán. Ja és tényleg érdemes előtte meleg vízzel átmosni a területet ahova fel akarjuk kenni, mert sokkal jobban hat a puhább bőrön. Hetente 1x használom. Biztos, hogy még egy jó darabig marad a polcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

vador

2014. augusztus 13.

Elég tág pórusú bőröm van, ami hiába a gondos tisztítás és ápolás, elég hamar mitesszeres lesz - no, nem vészesen, de félcentiről, nagyítós tükörben épp eléggé óborzalom. (Tudom, tudom.)
Szétnyomkodni a fejem házilag nem jó ötlet, a kozmetikusra szánt összeget meg tudom másra is elkölteni, így kb. minden mitesszertapaszt végigzongoráztam már, ami innen elérhető.
Rajtam ez működik. Csak forró zuhany alól frissen kipattanva, legalább 20 percet hagyva neki, de működik. Az egyébként a legfőbb megfigyelésem ezzel a termékkel kapcsolatban, hogy nagyon bőrfüggő a hatékonysága: rólam csak a kisebbeket szedi ki, viszont azt tömegével, a páromon az égvilágon semmit nem csinál, ellenben az anyai orrot tökéletesen mitesszermentesítette (ő viszont nem bírta a fájdalmat, pedig szerintem nem vészes).
Hátránya, hogy sok kell belőle, gyorsan fogy és abban se vagyok biztos, hogy jó dolog rendszeresen leepilálni a pihéket az arcomról. Jelenleg fogalmam sincs, hogy újraveszem-e, de összességében nem tartom rossz terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

necra

2014. február 19.

Már 2 tubussal elhasználtam. Ugyan nem szed ki semmit, de fantasztikusan simává teszi a bőröm...azt azért hozzáteszem, hogy iszonyatosan tépi a bőröm (bajusznál gyantaként működik). Leszedés után az egész arcom zsibog (épp most próbálom letépni, egyelőre kevés sikerrel, mert annyira összenőtt a bőrömmel)

up. Felesleges volt este felkenni egy fél tubussal és szenvedni a leszedéskor, mert reggelre ugyanolyan mitesszeres voltam, még a nagyokat sem szedte ki. Nem rendelem meg újra :(

ui. Mégis hiányzott és megrendeltem. Férjemnek működik. rengeteg trutyit szedett ki, felraktuk tesómnak is, akinek nemcsak hogy szó szerint gyantázta az arcát, hanem csúnya allergiát is okozott :(((

Én nem tudok nélküle élni :))) a múltkor elraktam és tiszta ideg voltam, hogy jajjjj most mi lesz :) Fáj, tényleg!! De ezután babapopsi a bőröm és ezt imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 19.

svivko

2014. február 19.

Ebayről rendeltem, 1190 Ft-ért. Első használat után írom a kicsit szomorkás véleményemet, ugyanis ez a szmötty legyőzött. Bizony, csúfos vereséget szenvedtem.
Bár olvastam a lenti véleményeket, nem képzeltem ilyen horrornak, mint ami. Csajok, ez a trutyi konkrét radioaktív ömlesztett gumi, ami a lelket is kitépi belőled, ha hagyod!
Kezdjük az elején. Első használatnál az orr + orrkörnyéke, plusz az orrnyereg, és az áll volt az űzött vad mitesszereim lelőhelye, s próbaterülete. Gondoltam egyet, és nyomtam egy borsónyit az ujjamra. Igen ám, de az se igazán akart kiszabadulni a tubusból, ugyanis totál gumis, sűrű, nyúlós állaga van. Leírom, de hidd el, nem tudod elképzelni, horror!
Az a borsónyi egy tücsöknek se lett volna elég, hogy belefulladjon, így egy diónyi masszát elkenekettem az orromra, mert mondom, ha a széleket nem simítom el szépen, nincs az a víz & szivacs, amivel ezt lesúrolom!
Így esett, hogy első használatnál a tubus kb 25%-át sikerült elkenegetnem. :) Nem voltam boldog.
Pedig még nem is tudtam a végét.
Kb fél órát vártam, közben párom furcsa elmélázó pillantásait hárítottam, mikoron megjegyezte, hogy úgy nézek ki, mintha egy elefánt ráejakulált volna az arcomra. (Y) Klassz! Ez volt a cél, hahh! Győzelem!
Lehúzásnál voltak problémák, mint például, hogy volt egy pár vékony mini-kontinensnyi réteg, ami nem jött le az egésszel, csak ha odanyomogattam a nagyját, feltapadt a már leszedett gumóra. Ez a kisebb probléma, a nagyobb, hogy el-ké-pesz-tő-en fáj! Konkrétan, mintha legyantáznád az egész arcodat! És a slusszpoén, hogy szépen, lassan, óvatoskodva kell leszedni a csumpedlit, mert ha nem, elszakad, ott marad, kapargathatod, és a többi, közben a szemed csupa vörös, és könny, mert ez a legrosszabb fájdalom, szúrós, éles, és nem tehetsz ellene semmit, csak, hogy bírod!
Tipp: a két orrluk közötti "cipmára" (nemtudom, mi annaka résznek a neve, mea culpa!) NE KENJ! Mert BŐGNI FOGSZ! Hidd el. Túl vagyok rajta.
Eredmény: mitesszerek 98%-a túlélte, és kikönnyeztem magam a világból, az orrcimpáim utálnak, de legalább nem költöttem annyit.
Összességében: borzalmas állag, horror eloszlathatóság, fájdalmas eltávolítás, nagyon kevés eredménnyel, de nem adom fel, felkenem a művelet közben gyanútlanul sompolygó páromra, érezze a szeretetet! Hátha rajta működik is! Majd ezzel vigasztalom tépés közben. :)
Amúgy hármas lenne, mert finom puha maradt utána a bőr, és nem allergizált, de a lelki sárülések miatt ez nálam kettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Pedig még nem is tudtam a végét.

cicatapmancs

2014. január 27.

Ma érkezett meg, persze,hogy azonnal ki kellett próbálnom. Én is azokhoz tartozok akiknek "nem jók" a mitesszerei ehhez. Egy pár darabot kiszedett, de semmi extra. Viszont mire leszedtem folyt a könny a szememből. Így elsőre nem nyerte el a tetszésem, de próbálkozok még,hátha jobb véleményem lesz róla.
Fóliába volt csomagolva, a tubusról is én szedtem le az ezüst színű védőfóliát és sajnos nekem nem volt tele :( Fény felé tartva (fejjel lefelé,mint a képen) kb 2,5 cm-nyi üres rész van benne. Lehet,hogy másnak is ugyanennyi van benne,csak a boltban vásárolt krémeknél megszoktam,hogy tele vannak.

A mitesszereimet továbbra sem szedi ki, viszont a téli állandó orrfújás okozta hámlást eltünteti. Az orrom és körülötte nagyon tud hámlani a bőröm. Hiába kenegetem, hidratálom, mire helyre jönne már megint kezdődik minden elölről. Ez a maszk szuperül leszedi az elhalt hámsejteket. Ha másra nem, erre el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

mihrek

2014. január 19.

Én ennek a nózira való változatát használom, illetve próbáltam ki ma először...alig bírtam kivárni azt a 15 percet...sőt, lehet, h végül kevesebbet volt fent, mert rögtön leszedtem, mikor megszáradt, kíváncsi voltam az eredményre, és a szaga nagyon-nagyon zavarta az orrom, meg irritálta is, ilyen erős gyógyszerszaga van, vagy nem is tudom, nem szeretem, a hideg is kiráz, ha visszagondolok rá :S Szóval, alig volt rajta az orromon, de így is szedett ki dolgokat, meg is lepődtem! Ha tovább rajta hagyom, szerintem még látványosabb lett volna... pár hetente biztos használni fogom, de amúgy érzékeny bőröm van, és ki is pirosodott tőle kicsit az orrom, de még mindig jobb, mintha nyomkodnám...4-est adok, de csak azért, mert nagyon brutál a szaga, és mostanában előnyben részesítem a természetes dolgokat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

PVP 0 0

Lásd denaturált alkohol.

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Kaolin 0 0

Színezék. Lila színű.