Thierry Mugler

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. december 25.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-vanília

Összetétel: bergamott, piros ribizli, pink bors, cédrus, ámbra, praliné, mósusz, pacsuli, vanília, pézsma

Ár: 12000 +szállítás , Eladó: boghyca
Állapot: Használt , Helyszín: Debrecen , fizetés: Utalás /MPL, FOXPOST, POSTÁN MARADÓ
jazmera

2019. november 8.

Elfogult vagyok a Mugler illatokkal kapcsolatban. A jó édes anyukája a legeslegnagyobb kedvencem. Erre az edt-re nem tudok úgy tekinteni, mint egy könnyített verzió. Nekem egy teljesen más illat a bőrömön, meg nem mondanám, hogy Angel-rokon. Nagyon tetszik, persze nem annyira provokatív, megosztó mint az edp. Számomra hideg, mégis gyümölcsös és kissé mentolos, elsőre egy új könyv illata ugrott be. Szerintem akinek nem tetszik az edp, annak ez megér egy próbát. Tartóssága rendben van. Szeretem nagyon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Vaslady

2019. július 8.

Édes téli illat,pacsulis,de ami az első és legerősebb jegy,az a gyümölcsösség.
Piros bogyós gyümölcsök,megszórva rózsaborssal.
Pézsma,vanilia,praliné.
Tömény,sok és sokkoló,nehéz.
Mintha egy szelet torta helyett egy egész tortát ettem volna meg.
Szinte émelyit,szédülök tőle.
Mugler illatok...hm tömények,extravagánsak,hiresek arról hogy megosztóak,vagy utálod vagy imádod.
De,mégis...az eszem azon jár,hogy ki kell próbálnom bőrön,hogy majd ugy mit produkál rajtam.
Nem lehet elmenni mellette szó nélkül,és nem lehet szó nélkül hagyni.
Tesztelgetni fogom még,de csak hidegebb őszi időben,várható update.
....Most azon gondolkozom,hogyha ilyen Bomba a toalett viz,mit tudhat a parfüm?...
Hm,hm.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Édes téli illat,pacsulis,de ami az első és legerősebb jegy,az a gyümölcsösség.
Piros bogyós gyümölcsök,megszórva rózsaborssal.
Pézsma,vanilia,praliné.
Tömény,sok és sokkoló,nehéz.
Mintha egy szelet torta helyett egy egész tortát ettem volna meg.
Szinte émelyit,szédülök tőle.
Nem lehet elmenni mellette szó nélkül,és nem lehet szó nélkül hagyni.
Tesztelgetni fogom még,de csak hidegebb őszi időben,várható update.
Hm,hm.....

Tiziana

2019. január 28.

Jobb későn mint soha!!! Sokáig kerültem az Angel minden változatát,mert az EDP pacsulija rajtam
kellemetlenül dirty volt mindig, de az EDT más!
Szeretem a gourmand illatokat, és mikor magamra fújtam, úgy éreztem
mintha egy régi ismerősöm köszönne vissza. ÉS megvan!!! Amandine Clerc-Marie
2012-ben megalkotta az Angel EDT-t, 2015-ben pedig C.Raynaud-val a LaNuit Tresort.
Az összetevőkben, és az arányokban is sok a hasonlóság, a két illat gyakorlatilag: édestestvérek.
A Tresor elődje az Angel EDT, csak én fordított sorrendben ismertem meg őket. Most hogy a La Nuit-től
kissé eltávolodtam (pedig kedvenc volt) objektívabban látom a két illatot, és azt kell mondjam,
az Angel EDT jobb,frissebb,érdekesebb,sokszínűbb.Ha az Angelt hamarabb megismerem,
lehet hogy a Tresort soha nem választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

kellemetlenül dirty volt mindig, de az EDT más!
Szeretem a gourmand illatokat, és mikor magamra fújtam, úgy éreztem
mintha egy régi ismerősöm köszönne vissza. ÉS megvan!!! Amandine Clerc-Marie
lehet hogy a Tresort soha nem választom.

Scara

2018. július 24.

Érdekesen alakult a kapcsolatom az Angel vonallal. Nagyon szerettem volna szeretni, de a rövid életű kapcsolatom az Edp-vel évekkel ezelőtt csúfos kudarcot vallott. Jó darabig felé sem néztem, aztán ismét próbát tettem az Innocent-el, de továbra sem szerettük egymást.
Pár hónapja viszont valami megváltozott, a mogyorókrém ígérete vitt a Muse közelébe és meglepetésemre nagyon szépen működik rajtam. Ezen a sikerélményen felbátorodva kipróbáltam az Angel Edt-t és azonnali szerelem lett köztünk! Már majdnem a 40ml-es üveg felénél tartok és biztos vagyok benne, hogy rendelni fogom az utánpótlást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

lovemiyu

2018. június 9.

Szerelem. És nem tudom megmagyarázni miért, csak annyit tudok, hogy kell. Rajtam annyira szép, annyira az enyém, hogy majdnem elsírtam magam, amikor kipróbáltam. :) Ő vagyok én. Nagyon tartós, odabújós, még másnap is éreztem magamon, de nem erőszakos, nem az a fajta, amikor parfümcsíkot húzol magad után. Intenzív, de mégsem fullasztó, ezért a kókusz miatt még nyáron is tudnám viselni. Elképzelhető, hogy nem mindenkin működik, de akivel kompatibilis az maga lesz a csoda. Ahogy kvin is írta, kell hozzá kémia. Sosem tudtam még leragadni egy parfüm mellett, de azt hiszem végre meg van a signature illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Anett0721

2018. április 27.

Ma kaptam meg ezt a csodát, ezúton is köszönöm Diának (kvin néven van fent a kínálata) az adásvételt :)
Mugler-imádó vagyok, Angel edp a szignatúrám, hosszú évek teltek el mire úgy gondoltam: jöjjön egy próba az edt-vel is. Milyen jól tettem, az alap ugyanaz, de ő frissebb, nem egy nagy díva, mint az "anyukája", hanem szellős és mégis erőteljes. Édes, de hűsítő, mint valami mentás-vaníliás fagyi a nyár közepén. Áh, imádnivaló, most nyáron a Chloé és Terracotta mellett nekem ő lesz a leggyakoribb barátném. (Edp is befigyel majd persze esténként, nagyobb programokon, de napközben ha meleg van, az edt lesz a társam ha Angel-re vágyom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

emeseee6

2018. április 20.

Ez nekem nagyon nagyon bejon. Edes,de megis van benne egy kis gyumolcsos friss akkord,ami hihetetlenul feldobja. Konnyed,lagy,nagyon kellemes. Sajna rajtam nem kiemelkedoen tartos. 4,5ot adnek,most szorosszivu leszk,4et kap,a tartossag miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

kvin

2018. január 17.

Az elején tisztázzuk, hogy elfogult vagyok a Mugler illatokkal szemben, így hát beruháztam egy EDT-re, - ezúton is köszönöm mókincs - és mennyire jól tettem! Óva intett tőle, mivel alapvetően nem szeretem az édes illatokat, de gondoltam, majd a bőrömön elválik, rajtam sohasem úgy viselkednek az illatok, ahogy elvárt lenne. És éljen a kockázat! Az első intenzív alkoholos löket kicsit soknak tűnik, de hamar elmúlik és meglepetééés - előbújnak a cédrusok, a fás jegyek, a bergamott, a bors... annyira klasszul lehűti a vaníliát, szinte mentolos hatása lesz, egyáltalán nem nehéz édes (amit ugye nem szeretek), hanem üdítően hűs, már-már férfiasan friss, nagyon különleges összjáték. Nagyon intenzív, másnapra is csak minimálisat veszített a tartósságából, ugyanúgy körülleng, de a férfiasság visszacsitult szépen pézsma alappá - amit mással ellentétben én kifejezetten szeretek.
Kell hozzá kémia, akin jó, azon is más miatt jó, annyi arca van. Van, aki azért szereti, mert rajta édes, én a gyümölcsös fűszeressége miatt imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Angel13

2017. december 25.

Az egyik legfinomabb EDT, szeretem az EDP változatát is, de ez sokkal lágyabb, könnyebb.
Finoman mutatja meg báját, ahogy telik-múlik az idő, tartós és kellemesen "bomlik". Elegáns, nőies!
Természetesen mindenki bőrén más, de ha összeillik akkor feledhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 25.

Természetesen mindenki bőrén más, de ha összeillik akkor feledhetetlen.

Hellcall666

2017. október 17.

Büdös, émelygős ócska vacak, tucatillat, akár csak az "anyukája"!
Vallatni lehetne vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

Büdös, émelygős ócska vacak, tucatillat, akár csak az "anyukája"!
Vallatni lehetne vele.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.