Tigi

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fenolia, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online, Rossmann
Kategória:   Hajformázók

Hajsimító fénykrém arany pigmentekkel

Hajsimító hatású, megelőzi a szálkásodást, lesimítja a roncsolt részeket a hajon. Szuperfényes hajat varázsol. Arany csillogást és fényt ad a hajnak, kiváló barna és vörös hajon. Használat: egyenletesen eloszlatva nedves vagy száraz hajon.

• Kondicionáló szilikon: hajsimító hatású.
  • Fény adrenalis + femil-timetikon (hővédő): magas fénytörő, ami segít megőrizni és előhívni a haj természetes fényét.
  • Aranypor: nem igazi aranypor (arany csillám), de tökéletes a csillámló hatáshoz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

mlnda

2023. március 25.

Csatlakozok az elottem szolokhoz. Azt kell, hogy mondjam, ez a termek nem igazan csinal semmit a hajammal (ami enyhen szokitett, hullamos, kisse
szaraz). Nekem is csabito volt az aranycsillamos tema, gondoltam hatha latszani fog valami a szokitett reszeken, de semmi.
Finom az illata (mint ugy altalaban az osszes Tigi termeknek), picit tenyleg osszetartja a szetallo szalacskakat, de gondorodo hajon ez nagyon elenyeszo hatas. Lehet, hogy vekonyabb szalu vagy egyenesebb hajjal jobban mukodik, nem tudom. (( 5-csillagos lanyok, vajon nektek ilyen a hajatok? Jo lenne tudni! ))
Ket dolog van benne, amit ertekelni tudok: a jo illat es hogy picit osszetartja a szallingozo szalakat.
Ezt a termeket nem tudom meleg szivvel ajanlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 25.

Ezt a termeket nem tudom meleg szivvel ajanlani.

SzBarbara

2021. február 16.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Bayalage technikával szőkített hajam van barna alapon, és abban a reményben vettem meg, hogy majd a szőke részeknek ad egy szép élettelteli csillogást/fényt vagy árnyalatot. Az előttemszólokhoz hasonlóan azonban azon kívül, hogy puhítja talán simítja is a hajam, kellemes illata van de semmi más nagy hatást nem vettem észre. Pedig eloszlatása után nekem is csillog-villog aranyfényben a tenyerem a hajamon ez mégsem köszön vissza. Valamint, ha kicsivel több kerül a hajamra, akkor hajlamos gyorsabban zsírosodni is tőle. Így csak 3 csillagot tudok rá adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

LindaErnszt

2020. november 28.

Ez a termék eszméletlenül jó😱!
Hiába vasaltam ki eddig a hajam, kb 3-4 óráig maradt egyenes ( pedig jó minőségű hajvasalóm van és szépen tincsenként vasalok)! Pár óra után szöszös lett és szép egyenes sem maradt. Úgyhogy egy nap után inkább összekötve hordtam, mert minden nap vasalni se akartam.
Aztán rátaláltam erre a csoda termékre. Hajmosás után belemasszíroztam a megszárított hajvégeimre, kivasaltam és most 2 nappal a hajvasalás után is szög egyenes a hajam!!! Elképesztő! Biztosan örök darab lesz nálam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 28.

Ez a termék eszméletlenül jó😱!

arimer

2020. július 20.

Nem a csillogás miatt vettem meg, kerestem valamit, amitol selymes és fényesebb lesz a hajam. Gyonyoru, sima, egyenes lett a hajam, allandoan fogdosom, nem érzem hogy intenziv illata lenne, keveset kell belole használni. Biztosan ujra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

Fenolia

2016. szeptember 3.

Volt egy olyan illúzióm, hogy sötétbarna sörényem aranyfényben suhan utánam a nyári napfényben és selymesen omlik le a vállamra a csillagokat visszatükrözve a holdfényben.....hát nagyon nem.Új hobbim, hogy keresem az aranyport a hajamon és kérdezgetek mindenkit : ugye látod a aranycsillámokat ...ugye látod? hát a válasz mindig az , hogy izé ..én nem...:( A tenyeremen látom,a mosdón látom, felkenés után még itt ott talán a hajamon is néhány percig (de gyanús, hogy bebeszélem magamnak) , de aztán hova tűnik? Az illata elég erőteljes, de nekem tetszik és tényleg simább, selymesebb a hajam , de semmivel sem fényesebb. Pedig annyira jól hangzik az egész..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, PEG-4

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

A kozmetikumokban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt összetevő, ami segíti a vizes és az olajos összetevők összekeveredését.