Tigi

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szalonlin, az összetevőket feltöltötte: Nicole24, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Tejkivonatokkal és a Protein Booster Technology™-val egyensúlyozott sampon és szerkezetjavító pakolás. Segít helyreállítani a hajat a belső szerkezetben, amíg külsőleg is védi azt. Erősíti a hajszálakat és csökkenti a töredezést.

• Újraépítés, a kémiailag kezelt hajért.
  • Összehangolja a teljes helyreállítási előnyöket a szerkezetileg roncsolt hajjal. Rost aktiváló anyagokat használva behatolnak a hajrostokba és a sérült hajfehérjével egymásra hassanak, hogy mérhető újjáépítéseket végezzenek anélkül, hogy elnehezítse a hajat.
  • Nem nehezíti el, és nem zsírosítja a hajat.

LReni91

2018. október 30.

Nem rossz a balzsamjával együtt használom, de a festett szőke hajam kicsit száraz tőle. Illata jó és kevés kell belőle mert jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Nono96

2017. január 2.

Szeretem, nagyon jó az illata és az én hajamra bevált! Nagyon parktikus, mert pumpás és nekem sokáig bírja vele a hajam. Használom hozzá a balzsamot is, nekem ez egy bevált kombo! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Hajnal_ka

2015. július 17.

Up: 2 hónapig használtam, a balzsammal együtt, a hajamat szárazzá tette, borzalom. Ezért az árért sokkal jobb samponokat, balzsamokat lehet venni. Az illatát imádtam, de most már attól is kezdek besokallni. 4*-ot adtam rá, leveszem 1 *-ra, mert nekem ez annyira nem jött be. Amennyire vártam, hogy használhassam, már annyira várom, hogy elfogyjon, de nem is fogom elfogyasztani, váltok. A szívem szakad meg érte, de a csomagoláson kívül semmi jó nincs benne.... :(
a kedvenc wella samponomhoz nem tudok hozzájutni többé, a másik kedvenc LR-em pedig a számomra elérhetetlen árkategóriában van, ezért keresem méltó utódját. megrendeltem ezt a sampont a balzsammal együtt, az illata isteni finom és szeretem ezt a pumpás adagolót, de azon kívül nem vagyok vele nagyon előre. sima átlag sampon és balzsam, a gliss kur tud ugyanennyit, ha nem többet. amúgy puha lesz tőle a hajam, de valami mégis hiányzik. elhasználom, de nem veszem újra. többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.

kekszexpressz

2015. június 3.

amikor szőke póthajas voltam szerettem ezt a terméket. hidratál jól habzik és szép csillogós, plusz kényelmes az adagolópumpája :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Mesi

2014. szeptember 21.

Egy hónap használat után tettem félre, annyira zsírosította a hajam, hogy másnap már nem lehetett kiengedve hordani. Ez eddig negatív rekord... Szerettem volna szeretni, de csak a flakon negyedét tudtam elhasználni. Illata, állaga szerintem rendben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

Nicole24

2014. július 18.

Most mostam vele hajat, és azt hiszem ez az eddigi legjobb samponom. Toni&Guy sem volt rossz, de ez...Illata nagyon jó, számomra az állaga is, mondjuk én pici vízzel mindig higítom. Szépen tisztít, pedig előtte kókusz-ricinus-argán olajos hajpakolást csináltam éjszakára, és az összes olajat kimosta szépen a hajamból 2-szeri mosással. Festett szőke hajam szépen fénylik, és pihe-puha a vége :) persze balzsamot használtam mellé. Most azt fontolgatom, hogy a kondicionálóját is megveszem :) Sajnos az ára az kicsit borsos, 3390-ért rendeltem iparfümériáról, de mennyiségre 400ml, kevés kell belőle, tehát sokáig kitart és hát egy nagyon jó sampon, tehát szerintem megéri. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Trehalose, Hydrolyzed Keratin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.