Best of Beauty 2019

Tigi

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: Bogyóka, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Utolsó simításként fényt ad a kész frizurának és ápolja a szálkásodó hajvégeket, hogy tökéletes legyen az összhatás.

• Hidratálja a festett, roncsolt hajat
  • Csökkenti a hajvégek szálkásodását
  • Fényesre simítja a tincseket
  • Védi a hajat a káros UV-sugarakkal szemben

Luiselotte

2018. április 9.

A legújabb kedvencem, remekül ápolja a hajamat. Csak egy icipici kell belőle hajszárítás után és kizárólag a hajvégemre teszem. Megelőzi a szöszösödést , finom illata van , nem ragad és nagyon jól tartja a frizurát. Csillámot a tégelyben látok benne, felkenve nem , de nem is hiányolom :)
Remélem hosszútávon is beválik majd.
Szőkített saját és póthajra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

Remélem hosszútávon is beválik majd.
Szőkített saját és póthajra használom.

Mauri79

2017. december 30.

Sajnos semmi extra eredményt nem tud nyújtani. Messze nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Sajnos semmi extra eredményt nem tud nyújtani. Messze nem éri meg az árát.

Gigike

2016. február 26.

Imádom !!! Még régebben vettem amikor szőke voltam, miután kihúztam a hajam nagyon szépen lesimította a szálló hajszálakat. Csak egy picit érintettem bele az ujjam és utána szétdörzsöltem a kezeimben és úgy vittem fel a hajamra, főként hajvégekre. Így használva elég egy fél életre. Nem nehezíti el a hajam és nem is zsírosodik tőle egyáltalán. Isteni illata van és maga a kis golyócska csomagolása is egy igazi ékszer a fürdőszobában :)
Tele van még ugyan, de ha elfogyna tuti újra venném !!! 10*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

Tele van még ugyan, de ha elfogyna tuti újra venném !!! 10*

lolli83

2016. január 23.

Vékony szálú hajam van, ami szárítás után gyakran száll. Ebből a krémből teszek nagyon keveset a tenyerembe, összedörzsölöm, majd átsimítom a hajam vele. Nekem nagyon bevált. Imádom az illatát is.Sokáig elég, mert tényleg nagyon kevés kell belőle mert különben zsíros kinézetű lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

kekszexpressz

2015. június 3.

hát ez valami behatárolhatatlan izé... kb semmire se jó és még drága is. esetleg disznek jó mutatós a doboza :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Doroti_13

2014. augusztus 1.

IMÁDOM! :) Hajvasalás után használom, egyszerűen gyönyörű, plusz selymes tapintású és finom illatú lesz tőle a hajam! :) Teljesen megszünteti a hajvégek szálkásodását. Biztosan újra fogom venni! Nagyon gazdaságos, mert csak nagyon kevés kell belőle. Ja és a sötétbarna hajamra használom, mert a fodrászom mondta, hogy hiába szőkéknek ajánlják, minden hajszínen használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

mikormi

2013. október 9.

Hááát...hááát....fodrászként használom.Csillámos, nagyon könnyű krém.Nem zsírosít, de egy tigi-től többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 9.

dkapas

2013. április 23.

Én próbáltam a terméket, meg voltam vele elégedve. Tudtommal a TIGI leállt a gyártásával, valószínűleg nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

ur.isten.ne.mar

2013. február 18.

Hát, nem vagyok lenyűgözve, de lehet, hogy csak túl magasak voltak az elvárásaim.
Mondjuk tény, hogy nem is vagyok szőke (világosbarna hajam van szőke melírral), de olyan hűde extra fényt nem adott a hajamnam - viszont el tudom képzelni, hogy szőke hajon jól mutatnak a kis csillámok.
Az ápolása ok, bár ugyanezt egy szimpla hajvégápoló vagy fényszérum is tudja. Sajnos ami miatt igazán szükségem lett volna rá (hajvégek lesimítása, szálkásodás megelőzése), azt nem igazán hozza. A vasalt hajamnak (amikor amúgy sem szálkásak a hajvégeim) túl sok, nem lesz tőle fényesebb a hajam, de cserébe összetapad és zsíros hatású lesz, bármilyen keveset használok és bármennyire csak a végére kenem. Ha be van szárítva a hajam, akkor viszont ez a kence túl kevés neki, bármennyit használok, mindenképp szálkásak maradnak a hajvégeim, fényes ilyenkor sem lesz, de ápolt érzetű sem, mindegy, hogy milyen sokat használok a trutyiból.
Egyelőre 3-ast kap, mert nem igazán vált be, de mivel Tigi termékről volt szó, még nem mondok le róla, inkább pihentetem egy kicsit, hátha majd az idő megold mindent :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Monee

2012. szeptember 25.

Ennél a terméknél is fontos odafigyelni a mennyiségre, mert könnyen túlzásba lehet esni. Hidratáló hatását nem tapasztaltam, de azt igen, hogy nap végére eléggé zsíros érzetet produkált. A design és az illat ötös. Ettől függetlenül nem venném újra, de ha mondjuk engednének az ára feléből, talán átgondolnám... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Színező anyag. (Piros)