Tigi

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2020. április 6.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Extra fényes dúsító krém

Hajdúsító réteget alakít ki, hogy érezhetően és látványosan is nagyobbnak tűnjön a haj. Simítja a hajszálak felületét, fényvisszaverő hatása miatt még fényesebb a haj, s könnyen kezelhető és könnyen szárítható lesz.

Ár: 1800 Ft+posta , Eladó: horgi
Állapot: párszor használt, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: postán maradó, előre utalás
Ár: 2000 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

MonyoKJ

2020. július 14.

Sajnos nekem nem igazán hozta amit ígért, a csillámokkal meg egyáltalán nem tudok kibékülni. A bőrről, illetve a ruháról csak levakarni lehet, hajon alig látszik (hál istennek), de ha igen, elég diszkógömb hatása van. Biztosan nem veszem újra :( két csillagot csakis az illata miatt érdemel

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 14.

blackberry

2020. június 5.

Nagyon jó! Vékony szálú a hajam, ezért hamar lelapul. Ezzel a krémmel sokkal magasabbra tudom beszárítani a hajam. Szép fényt is ad.
A két hajmosás közti időt nekem lerövidíti, de ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 5.

A két hajmosás közti időt nekem lerövidíti, de ezért nem vonok le pontot.

Tudi

2020. április 5.

Nekem ez olyan, mint a Small Talk csak csillámosba. Tökéletesen tudom vele formázni a hajam, az illatát is imádom. Egyedül ezeket a csillámokat nem tudom értelmezni, én a hajamon nem látom, hogy csillogna tőle, viszont a tenyeremről jó nehezen tudom lemosni. Bár ez engem annyira nem zavar, szerintem kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

Zizka

2019. május 29.

Természetes és nagyon göndör hajam van, amire évek hajhabot és hajlakkot használok, hogy ne szálkásodjon ki nagyon és tincsesedjen. Nem sok hajam van, ezért szeretem dúsítani. Nem gondoltam volna, hogy egy "krém" ilyen csodát tud művelni! Borzasztóan száraz a hajam textúrája és ettől a krémtől azonnal selymes lett és ami számomra a legmeglepőbb volt, hogy nemcsak oroszlán sörényem lett tőle (óriási!), hanem gyönyörű, szabályos spirál göndör lett, extra puha tapintással. Azt hittem, hogy ezt csak hajhabbal érhetem el, de cserébe a jó tartásért mindig beton kemény volt a hajam, száraz, durva tapintással. Hát ezt már a múltté! Alig várom, hogy a többi TIGI terméket is kipróbáljam :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Felületaktív anyag és tartósítószer.