Tigi

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2016. május 6.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Ez a nyugtató gyógyhatású sampon, ami szükséges, hogy megfelelően rehabilitáld a száraz, érzékeny fejbőröd. Masszírozd be ezt az életmentőt, hogy kellően hidratált legyen a fejbőröd és puha a hajad. Megszünteti a hámlást, hosszantartóan csillapítja a viszketést. Használat: Ott használd a sampont, ahova tervezték - Fejbőrre! A haj más területeit száríthatja. Nedves hajtővőn és fejbőrön egyenletesen oszlasd el, masszírozd el, majd öblítsd le.

Reboot sampon szivacsszerű molekulákat tartalmaz, ami hajmosáskor magába szippantja a vizet, így kiegyenlítve a fejbőr hidratáltsági szintjét. A cink piriton becélozza a hajhagymákat, hogy ott csökkentse az irritációt, gyulladást az antibakteriális összetevőkkel.

amazing

2019. május 10.

A kiszerelés körülbelül feléig tökéletes volt, tisztította a fejbőrömet, nem zsírosított, a hajam hosszát ugyan szárította, de a kék Tigi kondícionáló ki tudtam egyensúlyozni a helyzetet. Aztán ahogy tovább használtam a sajnos elég kényes fejbőrömön elkezdett tőle hámlani, pirosodni, pattanások jöttek ki rajta, a kezdeti 4 nap helyett 2 naponta kellett hajat mosnom. Nagy reményekkel kezdtem el használni, de sajnos nem volt az igazi. Notinorol anno kb. 3000 Ft-ért rendeltem, sokkal barátibb, mint a drogériákban megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

mzsuzs91

2018. február 18.

Már hajmosás közben is éreztem, hogy megnyugszik a fejbőröm. Kevésbé zsírosodik tőle jobban a hajam +1*. Viszketést is megszűntette. Nem utolsó sorban kevés kell belőle, úgyhogy nagyon sokáig elég. Notinon jó ára is van!;) Nagyon megszerettem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

bejus11

2017. június 13.

Sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e ezt a sampont, legfőképpen azért, mert már oly sokszor csalódtam a különböző gyógyhatású samponokban. Ha kicsit is használok olyan kozmetikumot, sampont, hajlakkot, bármit, ami nem tetszik a bőrömnek, fejbőrömnek, rögtön viszket, kipirosodik, hámlik. Sokat szenvedek vele ezért. Viszont ez a sampon úgy tűnik, hogy tényleg hatásos. Ma reggel úgy keltem, hogy szinte véresre tudtam volna vakarni a fejbőrömet, megmostam ezzel a samponnal és azóta nem érzem hogy probléma lenne. Már a hajmosás alatt azt éreztem, hogy múlik a viszketés. És nem kell belőle sokat használni, teljesen jól habzik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

tatjana5

2017. április 2.

Tobb mint 2 honapja hasznalom a termeket, hetente ketszer, mas TIGI hajpakoloval. Imadom mindkettot! A sampon nagyon jol tisztit, korabban hetente 3szor kellett hajat mosnom, ennek segitsegevel most heti 2-nel tartok, de volt hogy csak egyszer mostam hajat. Nagyon szeretem, biztos hogy nem valtok egyelore! Szerintem nagyon jol habzik, bar en nem egybol a hajamra teszem hanem picit oldom vizzel, igy 2 honap elteltevel meg alig hianyzik belole, pedig hatkozepig ero hajam van. A szinet sem koptatja jobban mint mas sampon. Akcioban egesz barati arat lehet kifogni. Csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

ildi98

2017. február 2.

Összességében elégedett vagyok vele, főleg hogy a kondicionáló párjával együtt használom, viszont ahhoz képest, hogy a kettő együtt majdnem 9ezer forint, édeskevés amit hoznak. Semmi extra. Ennyit egy 500 forintos sampon is tud. Ráadásul az INCI-je alapján elég durva, hogy gyógyhatásúnak írják. Ami egyedi az az illata. Olyan mintha most jöttem volna a fodrásztól, ami azért kicsit kompenzál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

Lierre

2016. június 20.

2016.06.20. Másodszorra is helyretette a reménytelenül irritált fejbőrömet! :) Iparfiról rendelve az ára sem volt vészes. Én inkább kúraszerűen használom az Alpecin C1-gyel felváltva.

2015.05.23. Valóban nyugtatja a fejbőrt, a fodrászom ajánlotta. Kellemes illata van, jól habzik. Hosszú távú hatásáról még nem tudok nyilatkozni, kb. 2 hete használom. Sajnos kicsit korpásodik most a hajam, remélem, ez még az újraindítás része, és hamarosan rendbe fog jönni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 20.

duracellnyuszi

2015. december 22.

A fodrászom ajánlotta, mivel hamar zsírosodik a hajam, a vége viszont hajlamos kicsit törni. Én szeretem, nem nyújtja meg a 2 hajmosás közötti időt, viszont az első 3 napban nagyon szép marad. Kvázi tovább tart a frissen mosott hatás, viszon sokkal hirtelenebben jön elő, amikor már vállalhatatlan 😂 Nem igazán habzik, így kell belőle elég sok, ami a borsos árát tekintve nem tul jó pont. Egyelőre újra vettem, de nem vagyok róla meggyőződve, hogy örökké ezt fogom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

Hidratálók: Dimethiconol

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.