Tigi

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2015. február 26.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Intenzív helyreállítás száraz, töredezett hajra, 8-as színmélységig. Extra hidratálás! Használat: heti 1x a hajmaszkot, hozzáillő (Recovery) samponnal és kondicionálóvak, hogy a hajad teljesen újjáéledjen hamvaiból.

Behatol a hajszálakba, ahol helyreállítja a sérült proteineket, így sokkal erősebb és ellenállóbb lesz a jövőbeni káros anyagoknak.

csicsi86

2020. július 3.

Elégedett vagyok vele. Jó illatú és hidratált lett a hajam. Ár-érték arányban nekem megfelelő. Én notino-nál vettem 2 000 Ft körül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Qwerty1234

2020. április 27.

Illata szuper. Hatása tetszik. Jobb mint a balzsamja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Illata szuper. Hatása tetszik. Jobb mint a balzsamja

LexiR

2018. szeptember 15.

Csak ez a hajpakolás jó a szőke, száraz hajamra! Illata 5* , hatása szintén. Következő hajmosásig érezhető az illata és a hatása is. Selymes könnyed hajat varázsol :) Imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

bree07

2018. augusztus 21.

Valami olyat kerestem, ami egy kategóriával drágább, (és remélhetőleg jobb) mint a drogériás társaik. Azt kell mondjam nem rossz, valóban adott egy pluszt a hajamnak, érezhetően puhább és fényesebb. Hatalmas csodát nem kell várni tőle, mint alapvetően szerintem semmitől, de ennél fogok maradni, azt hiszem. Még éppen megfizethető, és nem kell sok belőle a hosszú hajamra se. Eléggé sűrű állaga van, és irtó finom rágógumi illata. Egy jó samponnal kombinálva nagyon adja. Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

MissKenedy

2018. május 6.

Eddig csak a balzsamját próbáltam, azt is nagyon szerettem, de mivel vastagszálú, dús és eléggé száraz a hajam, a fodrászom azt tanácsolta én balzsam helyett inkább válasszam a pakolásokat és ami a lényeg, minden hajmosásnál hagyjam hatni legalább 20 percet. Nálam a zsírosodástól nem kell félni:) Nem tudom a tigi ennyire jó, vagy az én hajamnak tényleg kell a pakolás és az idő, de amióta így csinálom, csodásan puha a hajam. Az illata is mennyie, simán érezni 1-2 napig. Szerintem még úgy is gazdaságos, ha (mint én) nem épp keveset ken az ember a fejére. 1 hónapja vettem és kb a negyedét használtam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Miposhka

2017. november 15.

Egyelőre én úgy érzem, csodaszer. Nagyon puhává, fényessé teszi a hajam, a különbséget pedig leginkább a hajvégeimen látom. Nagyon szép lesz tőle a hajam, csillagos 5ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Panni21

2017. július 31.

Sajnos én leszek, aki lepontozza.
A piros (Resurrection) sikerén felbuzdulva vettem, de sajnos nem olyan jó. Feleannyiba kerül, és ezzel arányosan mondhatni, csak fele olyan jó. Hát legalább fair :)
Nem segít, ha tovább fennhagyom, nem ad komolyabb hidratálást egy jobb minőségű drogériás pakolásnál. Narancsos aprósütemény illata van, sokáig meg is marad.
Na jó, annyira azért nem fogom lepontozni, elvégre nem rossz. De sajnos nem is kiemelkedő.

Tévedtem, ugyanannyiba kerül. Akkor nem értem, mit láttam én múltkor....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Sajnos én leszek, aki lepontozza.

Tévedtem, ugyanannyiba kerül. Akkor nem értem, mit láttam én múltkor....

Blueberry

2016. február 15.

Samponjával együtt használom már két hete és egyelőre nagyon elégedett vagyok. A másik két terméknél már leírtam bővebben a véleményem, de ő lett az igazi. Tényleg hidratálja az én hajszálaimat. Az, hogy mennyire válik be a későbbiekben, az a jövő kérdése, de most azt kaptam amire vágytam. Szilikonmentes hajápolókat használtam rengeteg ideig, úgyhogy tudom, nem csak a szilikon tartja egyben a hajam. :) Csak már hiányzott ez az extra simaság és puhaság, amit ezek adnak.
Nem kell belőle sok, testes pakolás, de könnyen kimosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Nem kell belőle sok, testes pakolás, de könnyen kimosható.

szivi81

2015. augusztus 31.

Feketéből barna-középbarna színre "kiombrésított" hajamra használom. Már sokmindent próbáltam, azért rendeltem ezt is, mert a sampon-balzsam kombója nekem nagyon bevált. Egyenlőre 5-ös, mert tudja azt amit a többiek nem! pl Orofluido. Ha valakinek a festéstől, hajvasalástól kivan a haja, nyugodtan vegye meg, használni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Pöti

2015. július 4.

A sampon, balzsam mellé ezt is megvettem, mert olyan gyalázatosan nézett ki a hajam. Nagyon megszerettem, nálam ez jobban bevált mint a Frieda Wunderkur-ja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Trehalose